Naujienos

Spektaklis 2018.04.22

Šią gražią ir saulėtą pavasario popietę Naujosios Akmenės muzikos mokyklos teatrinio ugdymo jaunuoliai padovanojo susimąstyti priverčiantį L. Klemkaitės spektaklį „Žaidimas be taisyklių“.

„Pumpurėliai 2018“ 2018.04.16

Penktadienis - puiki diena nesėdėti namie! Vykome pasižiūrėti gražių, nuotaikingų šokių, kurių gausą padovanojo į konkursą „Pumpurėliai 2018" atvykę šokėjai iš daugelio Lietuvos miestų.

Internetinių nuotraukų konkursas „Stiprinu sveikatą pavasarį“ 2018.04.16

Pavasaris - taip ilgai lauktas metų laikas, kai ima šildyti pirmieji saulės spinduliai, atbunda gamta, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.
Kaip Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai stiprina savo sveikatą pavasarį?
1. Sportuojame, mankštinamės, nes mankštos sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerėja bendra fizinė ir raumenų būklė, sustiprėja kūnas.
2. Išeiname į lauką pasivaikščioti, nes juk, kas daugiau juda, tas mažiau serga, ir pasimėgauti saulės spinduliais tam, kad organizmas pasigamintų vitamino D
3. Geriame daug vandens, nes metams bėgant žmogaus organizmas sausėja ir taip priartina įvairias ligas, o vanduo leidžia išvalyti organizmą, suteikia energijos, gerina virškinimo sistemą - galėtume vardinti ir vardinti vandens naudą mūsų organizmui
4. Stengiamės daug juoktis, šypsotis
5. Valgome česnaką, citrinas, kurie pasižymi organizmui naudingomis savybėmis

Popietė „Velykų sulaukus“

Sulaukę šv. Velykų susirinkome pasiklausyti Akmenės rajono literatų klubo „Žiemgalija“ nario, poeto, muzikanto ir dainų tekstų autoriaus Kęstučio Krenciaus koncerto. Atlikėjo dainos sugrąžino mus į praeitį, leido pamiršti visus rūpesčius ir suteikė galimybę pabūti esamoje akimirkoje, kai taip gera,ramu...Ačiū už gražią, jaukią popietę!

Šv. Mišios 2018.03.27

Paukščių čiulbėjimas ir dar nedrąsūs, kartais pasirodantys saulės spinduliai, mums primena, kad jau – pavasaris. O su pavasariu ateina ir didžiulė šventė – Šv. Velykos. Gavėnia – tai laikas prieš didžiąją šventę, tai atgailos ir gerų darbų laikotarpis prieš Velykas, skirtas Kristaus kančioms ir mirčiai už žmonių nuodėmes prisiminti. Šia proga gražų kovo rytą  mūsų koplytėlėje parapijos klebonas laikė šv. Mišias.

Velykinė lauko ekspozicija „100-mečio margutis“ 2018.03.26

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą velykinei lauko ekspozicijai „100 - mečio margutis". 100 praeitimi išaustų metų, sudėtų į vieną margutį, kai kiekvieno fantazija gali sukurti vis kitą istoriją.

Atgal 1 ... 9 10 11 12 13 ... 20 Pirmyn
X