Naujienos

Svečiuose Ramučių gimnazijos moksleiviai 2017.12.07

Gražų gruodžio 6 dienos rytą pas gyventojus į svečius atvyko Ramučių gimnazijos mokiniai su auklėtoja S. Dacyte. Moksleiviai aplankė senolius jų kambariuose, kiekvienam padovanojo savo kurtus kalėdinius dirbinius, pasveikino artėjančių švenčių proga bei linkėjo sveikatos, gerų ateinančių 2018 - ųjų metų bei šypsenų. Šis rytas senjorams buvo iš tiesų turiningas bei išskirtinis. Džiugu sulaukti tokių nuoširdžių, kūribingų moksleivių bei jų auklėtojos, kurių dėka senjorų veidus papuošė šypsenos, o kai kurių - ir džiaugsmo ašaros!

Tarptautinė draugo diena 2017.11.29

„Draugo žodžiai ir nuoširdūs patarimai gaivina širdį kaip aliejai ir brangūs kvepalai"..

Lapkričio 29 d. - Tarptautinė draugo diena. Draugas – didelė vertybė. Šiandiena prisiminėme savo draugus, kurie yra šalia, kurie kadaise buvo šalia. Padiskutavome apie draugystę kaip vertybę, prisiminėme senus jaunystės draugus, pasidalinome savo mintimis, kurias užrašėme ant gėlių žiedų. 
Pasveikinkite ir branginkite savo draugus!

„Augame širdimi - 2017" 2017.11.23

Sulaukę pirmojo sniego ir palydėdami paskutines rudens dienas, išsiruošėme į Menų festivalį neįgaliesiems „Augame širdimi - 2017", kurį organizavo Naujosios Akmenės muzikos mokykla. Festivalyje turėjome progos sudalyvauti meninėse dirbtuvėse, kuriose visi kartu spalvinome širdis. Pasiklausyti gražių melodijų mus pakvietė svečiai ne tik iš mūsų rajono, tačiau ir kaimynai latviai. Pasisėmėme gerų emocijų ir grįžome laimingi bei pailsėję!

Svečiuose lopšelis – darželis „Buratinas“ 2017.11.15

Trečiadienio rytą pas mus į svečius atvyko lopšelio - darželio „Buratinas" vaikai. Mažieji mūsų draugai paruošė sportinę programėlę: papasakojo, kas yra olimpiada, kvietė prisijungti senelius pajudėti, pasimankštinti. Gyventojams vaikai padovanojo linksmų dainelių, šokių, daug geros nuotaikos.

Receptų konkursas „Gardus ir sveikas ruduo“ 2017.11.13

Lapkričio 8 d. – Europos sveikos mitybos diena. Minint šią dieną, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo receptų konkursą „Gardus ir sveikas ruduo“. Mūsų aktyviosios gyventojos su malonumu sutiko dalyvauti konkurse. Jos pagamino sveikuoliškus keksiukus be miltų, cukraus. Keksiukai gavosi labai gardūs, o svarbiausia –  sveiki.

Skelbimas

VYR. SLAUGYTOJAS (-A)- PADALINIO VADOVAS (-Ė)

Užduotys būsimam (-ai) darbuotojui (-ai):

Organizuoti slaugos darbą, vadovauti padalinio personalui, sudaryti jų darbo grafikus;
Koordinuoti visą slaugos darbą socialinių paslaugų namuose;
Kontroliuoti dezinfekcijos vykdymą;
Organizuoti ir kontroliuoti slaugytojų darbą, vykdant gydytojo paskyrimus, gyventojų slaugą, užtikrinant tikslingą vaistų, slaugos priemonių panaudojimą bei saugojimą;
Vykdyti vaistų ir kitų medikamentų užsakymą, priėmimą, saugojimą, išdavimą ir jų apskaitą;
Dalyvauti gyventojų apgyvendinime socialinių paslaugų namuose;
Užtikrinti nuolatinį slaugytojų mokymą;
Pildyti gyventojų apskaitos dokumentaciją.

Darbo vieta: Akmenės rajono socialinių paslaugų namai

Reikalavimai kandidatui:

Turėti aukštesnįjį arba aukštąjį medicininį išsilavinimą ir bendrosios praktikos arba bendruomenės slaugytojos licenciją;
Žinoti medicinos teorijos ir praktikos, sveikos gyvensenos pagrindus, sugebėti integruoti ir naudoti medicinos, gamtos bei socialinių mokslų žinias, vadybos pagrindus, sugebėti organizuoti komandinį darbą, savarankiškai ir operatyviai priimti sprendimus, žinoti šalies sveikatos politiką, jos naujoves, būti susipažinusiam su pagrindiniais sveikatos priežiūra reglamentuojančiais teisės aktais;
Mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu
Būti atsakingam, pareigingam, komunikabiliam, sąžiningam, gailestingam, gebėti išvengti konfliktų, dalykiškam;
Mokėti savarankiškai planuoti pavestų darbų atlikimą;
Mokėti dirbti su kompiuterinėmis programomis.

Siūlome:

profesinio tobulėjimo galimybes;
laiku mokamą atlyginimą;
visas darbui reikalingas priemones;
draugišką kolektyvą.

Kandidatai gali kreiptis (siųsdami gyvenimo aprašymą):

el. paštu: info@akmenespn.lt;
atvykti pas darbdavį adresu: Respublikos g. 28, Naujoji Akmenė.

Dėl iškilusių klausimų kreiptis telefonu: (8 425) 56 125.

Atgal 1 ... 12 13 14 15 16 ... 20 Pirmyn
X