Naujienos

Gyvenimo šventė

Pavasaris. Gegužės mėnuo. Pas mus didelė šventė. Šitiems namams gegužės 18 dieną 25 metai, kai priėmė gyventi senus ir neįgalius žmones. Gimiau Akmenėje, einant į pabaigą ir mano gyvenimui pati susiradau šituos nuostabius namus. Man taip pat šventė, nes gegužės mėnesį 19 dieną jau metai, kai čia gyvenu, o gegužės 15 dieną dar ir vardo dieną švenčiu.

Dabar aprašysiu, kaip jaučiuosi čia gyvendama. Daug ligonių ir gulinčių ir vaikštančių čia esam. Pavasaris, vėl galim gerėtis saulėtomis dienomis, sutvarkyta aplinka. Koks grožis, kai matau aplink skleidžiančius medžių lapus: beržai, kaštonai ir daug kitų, visi prižiūrimi, sodinami ir nauji medeliai. Visi darbuotojai sąžiningai atlieka jiems priklausančius darbus, o mes neįgalieji, senoliai galime džiaugtis tokia aplinka ir mūsų pačių priežiūra. [...]

Šv. Velykų laukimas

Lietingą balandžio 6 dieną mūsų namuose vyko Šv. Velykų mišios.

Marginti kiaušinius didelėje kompanijoje – kur kas smagiau ir įdomiau! Tad kartu su bendrija „Viltis", marginome kiaušinius ir puošėme jais lauko medelį, kad ne tik patys gyventojai, bet ir praeiviai gatvėse, galėtų pasidžiaugti mūsų margučiais!

Belaukiant šv. Velykų šventės pas mus svečiavosi Ramučių gimnazijos 2 klasės mokiniai su savo auklėtoja Sigita Dacyte. Jaunimas aplankė gyventojus kambariuose, su jais pabendravo ir kiekvieną pasveikino padarytais darbeliais.

Svečiavosi l/d „Atžalynas„ vaikai

L/d „Atžalynas“ vaikučiai lankėsi pas mus. „Obuoliukų“ grupės vaikai padovanojo lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Po spektaklio jaunieji artistai aplankė čia gyvenančio grupės draugo Arijaus prosenelę Emiliją, jis jai padovanojo savo pieštą atvirutę, sveikindamas su pavasariu. Vėliau vaikai lankėsi įstaigos kabinetuose, susipažino su veiklomis, uždavė darbuotojams jiems rūpimus klausimus, į kuriuos jie atsakė. Atsisveikinome su viltimi, kad ir kitą kartą vaikai aplankys mus su nauju vaidinimu.

Dauno sindromo diena

Kovo 21d. – Pasaulinė Dauno sindromo diena. Šia proga, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija rengė akciją, kurios metu kvietė megzti skirtingas vienos poros kojinytes. Kovo 21d. įvairiuose Lietuvos miestuose bus neatlygintinai dalijamos visų megztos kojinytės, kurios primins, kad saulė šviečia ne tik danguje. Prie šios nuostabios akcijos su malonumu prisijungė mūsų gyventoja Stefanija Selenienė. Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad turime tokių aktyvių ir kūrybingų žmonių!

Moterų diena

Žemėje būtų daug tuštumos, jei nebūtų Jūsų nešamos šviesos, meilės, vilties ir tikėjimo, kad rytojus bus gražesnis ir saugesnis!

Tarptautinės moterų dienos proga, Akmenės rajono socialinių paslaugų namus aplankė bendrija "Viltis" ir Akmenės muzikos mokyklos birbyninkų ansamblis, vadovaujamas A. Gulbino, kurie dainomis, nuoširdžiais žodžiais ir melodijomis, džiugino mūsų moteris!

Spektakliai 2017.03.27

Kovo 27 dieną švenčiama Teatro diena. Šiai progai Naujosios Akmenės muzikos mokyklos teatrinio ugdymo moksleiviai lankėsi pas mus ir parodė E. Tolvaišienės muzikinę pasakaitę „Debesėlis“ ir E. Untulio „Meilė – ne žaislas“. Senoliai turėjo galimybę pasidžiaugti mažųjų žaismingumu, skambant linksmoms melodijoms palinguoti ir paploti. Vyresniųjų moksleivių suvaidintas pasakojimas apie pirmąją meilę daugelį sugrąžino į jaunystės laikus. Pasirodymai baigėsi, tačiau įspūdžiai dar gyvi ir šiandien.

Atgal 1 ... 12 13 14 15 16 Pirmyn
X