Naujienos

Akcija „Mezgu ankstukams” 2017.10.24

Lapkričio 17 d. - Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Šia proga mūsų gyventoja Stefanija Selenienė su dideliu noru prisijungė prie MEZGU ANKSTUKAMS akcijos ir numezgė vilnonių kojinyčių, kurios sušildys pačių mažiausiųjų kojytes. Juk artėjant žiemai kiekvienam reikalinga šiluma ir užuovėja, o ankščiau laiko gimusiems kūdykiams tai gyvybiškai svarbu. Dažnai geri darbai nieko nekainuoja, tačiau sušildo daugelio širdis!

 

Psichikos sveikatos diena

Visame pasaulyje spalio 10 d. minima Psichikos sveikatos diena. Ta proga Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sudalyvavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos skelbtame konkurse kuriame Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai pasidalino savo patarimais, kaip kasdien reikėtų stiprinti savo psichinę sveikatą. Dėkojame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai visos Akmenės rajono socialinių paslaugų namų bendruomenės vardu, kad penktadienio rytas nudžiugino ne tik patekėjusia saule bei pasirodžiusia pirmąją šalna, bet ir netikėtai sulauktomis dovanomis. Gautos dovanos Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojams kasmet primins šią prasmingą akciją, kada ir vėl dalinsis savo patarimais prie karštos arbatos puodelio.

Kūno kultūros ir sporto diena 2017.10.06

Viena valanda sporto užima tik 4 procentus paros!

Spalio 7 d. - kūno kultūros ir sporto diena. Ta proga mūsų įstaigoje esančioje sporto salėje kineziterapeutė Sandra pravedė senjorams pritaikytą mankštą. Tokios mankštos sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerėja bendra fizinė ir raumenų būklė, susitiprėja kūnas.

Rudens lauko ekspozicija – konkursas „Sparnuotas ruduo“ 2017.10.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą rudens lauko ekspozicijai - konkursui „Sparnuotas ruduo".
Meilė yra ta jėga, kuri žmones jungia vienas su kitu, su aplinka,su pasauliu. Meilė gydo ir priverčia džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.
Meilei nėra jokių ribų! Jie skrenda, nes myli...

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena 2017.10.02

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga mūsų gyventojus atvyko pasveikinti mažieji l/d „Žvaigždutė" vaikučiai, kurie padovanojo gražių dainelių, šokių ir daug šypsenų!

Renginys „Pabūkime kartu” 2017.09.29

Rugsėjo 29 d. palydėdami besibaigiantį rugsėjį, vykome į Naujosios Akmenės kultūros rūmuose žmonių su negalia organizuojamą renginį „Pabūkime kartu". Pasisėmėme gerų emocijų, nuotaikos, o dingusi elektra tik dar kartą įrodė, kad nėra jokių kliūčių, kai viską darai su gera nuotaika ir iš širdies!

Atgal 1 ... 15 16 17 18 19 ... 22 Pirmyn
X