Naujienos

Sveikinimai slaugytojoms ir buhalterėms 2019.05.13

Antrąjį gegužės penktadienį minima Buhalterių diena, o gegužės 12 d. Tarptautinė slaugytojų diena. Sveikiname visus buhalterius ir slaugytojus su profesine diena.

Koncertas „Padėka Tėveliams“ 2019.05.13

Š. m. gegužės 10 d., Akmenės rajono savivaldybės kultūros centre, grožėjomės koncertu „Padėka Tėveliams“, kurį organizavo Naujosios Akmenės Bočių kolektyvas. Mūsų širdis džiugino gražios dainos ir šokiai skirti motinos ir tėvo dienai paminėti.

Šv. Stanislovas

Šiandien minima Šv. Stanislovo ir Cibulinio diena, tad visus Stanislovus, Stanislovas ir Stasius norime pasveikinti šia proga. Linkime, jog svogūnų derlius šiemet būtų geras, o pas mus jau užderėjo besišypsančių svogūniukų.

Motinos diena

Sveikiname visas pasaulio Mamytės! Oficiali Mamos diena buvo vakar, tačiau sveikinti Mamas niekada nevėlu, tad šiandien suskubome pasveikinti ir pas mus gyvenančias Mamas. Lai visų Mamų širdys būna kupinos meilės, šilumos ir pačių šilčiausių, gražiausių jausmų. Mylėkite ir būkite mylimos!

Šv. Velykų koncertas 2019.04.25

Su sprogstančia berželio šakele, su žydinčiomis gėlėmis pievoje, su kupina margučių kraitele šventėme Velykas. Šią šiltą pavasario dieną, mūsų širdis džiugino „Bočiai“ savo nuostabiomis dainomis, šokiais ir eilėmis. Drauge su „Bočių“ kolektyvu, viktorinoje atgaivinome savo žinias apie Šv. Velykas, bei pasidalinome pačiais šilčiausiai, gražiausiais jausmais ir mintimis.

Velykų belaukiant 2019.04.23

Apimti velykinių nuotaikų pradėjome marginti kiaušinius. Mankštinome pirštus ir bandėme išlaisvinti savo kūrybiškumą rinkdami, derindami spalvas. Nuspalvinome ir susukome įvairiausių spalvų margučius.

Atgal 1 2 3 4 ... 20 Pirmyn
X