Naujienos

Šv. Stanislovas

Šiandien minima Šv. Stanislovo ir Cibulinio diena, tad visus Stanislovus, Stanislovas ir Stasius norime pasveikinti šia proga. Linkime, jog svogūnų derlius šiemet būtų geras, o pas mus jau užderėjo besišypsančių svogūniukų.

Motinos diena

Sveikiname visas pasaulio Mamytės! Oficiali Mamos diena buvo vakar, tačiau sveikinti Mamas niekada nevėlu, tad šiandien suskubome pasveikinti ir pas mus gyvenančias Mamas. Lai visų Mamų širdys būna kupinos meilės, šilumos ir pačių šilčiausių, gražiausių jausmų. Mylėkite ir būkite mylimos!

Šv. Velykų koncertas 2019.04.25

Su sprogstančia berželio šakele, su žydinčiomis gėlėmis pievoje, su kupina margučių kraitele šventėme Velykas. Šią šiltą pavasario dieną, mūsų širdis džiugino „Bočiai“ savo nuostabiomis dainomis, šokiais ir eilėmis. Drauge su „Bočių“ kolektyvu, viktorinoje atgaivinome savo žinias apie Šv. Velykas, bei pasidalinome pačiais šilčiausiai, gražiausiais jausmais ir mintimis.

Velykų belaukiant 2019.04.23

Apimti velykinių nuotaikų pradėjome marginti kiaušinius. Mankštinome pirštus ir bandėme išlaisvinti savo kūrybiškumą rinkdami, derindami spalvas. Nuspalvinome ir susukome įvairiausių spalvų margučius.

Šv. Velykų Mišios 2019.04.16

Šiandien, balandžio 16 d. pas mus lankėsi Klebonas Olijandas Jurevičius, kuris laikė Šv. Velykų Mišias mūsų koplytėlėje. Giedojome giesmes ir meldėme stiprybės, sveikatos, ramybės savo artimiesiems, draugams ir kaimynams, bei visam įstaigos personalui. Negalinčius ateiti, Klebonas aplankė jų kambariuose.

Ne aš mušu verba muša 2019.04.16

Praėjus Verbų sekmadieniui, suskubome džiaugtis pačių darytomis verbomis. Plušėjome visi, ir gyventojai ir darbuotojai, o rezultatai nustebino net pačius kūrėjus.

Atgal 1 2 3 4 5 ... 20 Pirmyn
X