Naujienos

Sveikiname Jonus ir Janinas!

Šiandien gyventojų taryba susirinko vedami gražaus tikslo – pasveikinti pas mus gyvenančius Jonus ir Janiną. Pasitelkę savo kūrybą ir floristikos sugebėjimus, taryba rišo lauko gėlių puokštes. Lydimi linksmos muzikos, su gera nuotaika ir gėlėmis rankose Jonams ir Janinai linkėjo sveikatos ir visa ko geriausio.

Linkime ir Jums visiems, jog stebuklingą Joninių naktį rastumėte savo paparčio žiedą, o laimė ir džiaugsmas jus lydėtų nuolatos!

Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 d., mūsų bendruomenė prisijungė prie pilietinės akcijos okupacijos aukoms atminti. 11:59 val. visoje Lietuvoje buvo skelbiama tylos minutė. Įprasmindami Gedulo ir vilties dieną, iš rankų į rankas siuntėme Lietuvos valstybinę vėliava su gedulo juostele. Ši diena mums labai svarbi, palietusi ne vieno šeimą ar artimuosius. Saugokime istoriją, būkime drauge.

Svečiuose antrokai 2019.06.10

Š. m. birželio 6 d. mus aplankė Saulėtekio progimnazijos 2 b klasės mokiniai su mokytoja Loreta Dužinskiene. Vaikai ir mokytoja liko labai dėkingi direktoriui Valdemarui Paškevičiui, pavaduotojai Marinai Čiapienei ir socialinei darbuotojai Daivai Kvaukienei. Antrokėliai labai džiaugėsi galėję pamatyti kaip gyvena mūsų gyventojai, pabendrauti su jais. Šis mokinių apsilankymas pradžiugino ir mūsų gyventojus, o vaikučių darytos atvirutės džiugins mus dar ilgai. Mums labai svarbu būti nepamiršta visuomenės dalimi. Esame labai dėkingi, jog mus aplankėte.

Šv. Mišios

Gegužės 29 d. susirinkome koplytėlėje į Šv. Mišias, skirtas artėjančiai Tėvo dienai. Meldėmės už mirusius tėvus ir visus mums brangius artimuosius. Maldėme stiprybės ir sveikatos sau, artimiesiems ir įstaigos darbuotojams.

Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena 2019.05.21

Gegužės 21 d. minima Pasaulinė kultūrų puoselėjimo diena. Kultūra mus lydi kiekviename gyvenimo žingsnyje. Šią gražią dieną paminėti mums padėjo Naujosios Akmenės muzikos mokykla, kuri parengė nuostabų koncertą. Dėkojame jauniesiems atlikėjams ir jų vadovams.

Sveikinimai slaugytojoms ir buhalterėms 2019.05.13

Antrąjį gegužės penktadienį minima Buhalterių diena, o gegužės 12 d. Tarptautinė slaugytojų diena. Sveikiname visus buhalterius ir slaugytojus su profesine diena.

Atgal 1 2 3 4 5 ... 22 Pirmyn
X