Naujienos

Spektaklis „Vaiduokliai vienkiemyje” 2018.12.13

Antradienio popietę mūsų namuose svečiavosi teatro grupė „Dzin", kurie padovanojo spektaklio "Vaiduokliai vienkiemyje" premjerą. Nuotaikingas siužetas privertė šypsotis, o kai kuriuos net juoktis. Išlydėjome teatro grupę pilni gerų emocijų ir su šypsenomis veiduose.

Svečiuose lopšelis-darželis „Atžalynas“ 2018.12.07

Gražų rytmetį dovanojo lopšelio-darželio „Atžalynas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai deklamavo Advento laikotarpiui skirtus eilėraščius, dainavo daineles, šoko, sekė pasakaites bei uždavinėjo mįsles. Labai norime padėkoti „Atžalynas" vaikučiams ir jų auklėtojoms už gražų rytmetį bei padovanotą džiaugsmo angelą, kurį sukūrėte savo nuoširdumu ir gerumu.

Eglės įžiebimo šventė 2018.12.06

Šiandien mūsų įstaigoje sužibo Kalėdinė eglė. Ją įžiebti padėjo Naujosios Akmenės muzikos mokyklos kanklininkai bei dainorėliai ir jų mokytojai. Visų mūsų gerumu įžiebta Kalėdinė eglutė, Kalėdinės dainos, melodijos, žmogiška šiluma - visa tai ir yra pats maloniausias Šv. Kalėdų laukimo laikas...

„Augame širdimi – 2018“ 2018.11.26

Tikriausiai neįmanoma nustatyti, kada prasideda draugystė. Vieną dieną pajunti, kad taip gera šalia žmonių, kurie laikui bėgant tampa tokie artimi... Draugystė - didelė laimė, kurią gali suteikti artima širdžiai siela... Neveltui tiek daug eilių, dainų prirašyta apie draugystę... Šiais metais pirmą kartą dalyvavome meno terapijos festivalyje neįgaliesiems „Augame širdimi - 2018". Labai stengėmės dovanoti šilumą, savo širdžių dalelę ir augti širdimi kartu su visais susirinkusiais...

Svečiuose Ventos socialinės globos namų jaunimas 2018.11.23

Ketvirtadienio popietę mūsų namus aplankė Ventos socialinės globos namų šokių kolektyvas „Barškutis" bei kolektyvo vadovai. Jaunieji šokėjai ne tik šoko, tačiau išgirdome ir visiems žinomų lietuviškų dainų, pasigrožėjome iš plastiko kurtomis suknelėmis, kitais rankdarbiais. Šio susitikimo tikslas - ne tik linksmybės, bet ir kvietimas atkreipti dėmesį į sunaudojamo plastiko kiekį, žalą gamtai ir mums patiems. Norime padėkoti už gražią, linksmą ir informatyvią popietę!

Trijų kartų renginys 2018.11.17

Nepaisant prognozių, gyvenkite taip, lyg būtų pavasaris“ (Lily Pulitzer) .Vadovaudamiesi šiais žodžiais stengiamės kiekvieną dieną praleisti taip, kad vakare atsigulę galėtume sau pasakyti, kad ši diena nepraėjo veltui.. Penktadienio popietę praleidome klausydamiesi skambių dainų, grožėdamiesi šokėjais trijų kartų renginyje „Dainų ir šokių pynę pinsim".

Atgal 1 2 3 4 5 ... 17 Pirmyn
X