Naujienos

Švenčiausiojo Sakramento garbinimas 2019.04.01

Kovo 29 d. dalyvavome nenutrūkstamoje maldos grandinėje – Švenčiausiojo Sakramento garbinime, Naujosios Akmenės bažnyčioje. Maldomis dėkojome už Dievo gailestingumą žmonėms, meldėmės už artimuosius, prašėme sveikatos ir stiprybės visiems.

Gandrinės 2019.03.25

Kovo mėnesį tradiciniame kalendoriuje gausu dienų, skirtų paukščių sutiktuvėms, o 25 d. minima, kaip gandrų grįžimo diena. Tad kvietėme ir mes paukštelius sugrįžti ir parskraidinti pavasarinę šilumą į mūsų širdis. Šį kartą lankstėme, kirpome ir klijavome savuosius paukštelius, marginome jų plunksnas popieriuje.

Su eilėmis užaugom 2019.03.25

Kovo 21 d. minima Pasaulinė poezijos diena. „Poezija – tai sielos kalba. Kartais poeto lūpomis, regis, kalba visas pasaulis, kartais, atrodo, šaukia pati žemė“ (Justinas Marcinkevičius). 
Ši diena mūsų namuose buvo paminėta ne tik garsių autorių eilėmis, tačiau ir pačių gyventojų kūryba. Prisiminti ir pirmieji eilėraščiai, vaikystėje deklamuotos eilės, kurios dar gyvos prisiminimuose.

Pavasaris

Jau pavasaris atėjo,
Žmogaus žvilgsnis prašviesėjo,
Ir nurimo rūpesčių gandai,
Kaip virš nykstančių sodybų,
Sukas dideli balti gandrai.

Kai širdis nurimsta,
Tada tyliai pagalvoji,
Paukščiai grįžta į gimtinę,
Pempės klykia laukuos,
Ir paukščiai gieda soduos ant šakų,
Upių pakrantėse žydi žibuoklės,
Ir žilvičiai jau skleidžia lapus.

Gulbės maudos ežeruos,
Gervės meilės šokį šoka pievų balose,
Nieko nėra gražesnio,
Už pavasario pirmą pražydusį žiedą.

V. Čepulienė

Šv. Mišios namų koplytėlėje 2019.03.19

Kovo 19 d. minimas šv. Juozapas – vienas labiausiai garbinamų Bažnyčios šventųjų. Šį pavasario rytą mūsų namų koplytėlėje buvo laikomos šv. Mišios. Pamaldas papildė giesmės, kurias atliko grupelė, įstaigoje gyvenančių, giedorių.

Susirinkusieji į mišias, dėkingi miesto parapijos kunigui už galimybę praleisti kitokį – kupiną tikėjimo ir gerumo, rytmetį.

Muzika, daina ir šokis mus suartina... 2019.03.15

Atbundant gamtai, kovo 13 d. popietę emocijas mums budino Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto šokių grupė (vad. O. Moderienė) bei Naujosios Akmenės kultūros centro vokalinis ansamblis ir duetas „Broliai“ (vad. Aurimas Švažas).

Koncertinė programa buvo tokia įvairi. Šokius keitė dainos, poezijos posmai jaudino širdis. Žinomas dainas dainavo visa salė. Savo puošniomis suknelėmis šokėjos žavingai sukosi scenoje. Klausydamiesi nuotaikingų dainų galėjome „pasivaikščioti“ prisiminimų takais.

Universiteto rektorė R. Vapsvienė padėkojo už gražų bendradarbiavimą, įteikdama pavasarišką puokštę “kačiukų“, papuoštų rankų darbo inkilėliais.

Dėkojame kolektyvams už gražią programą, kuri pradžiugino žiūrovus ir paliko geras emocijas visiems susirinkusiems. Šitaip prasmingai praleidę laiką, tikimės ir ateityje sulaukti šių kolektyvų ir tęsti draugystę.

"Metų Akmenietės 2018“ apdovanojimai 2019.03.14

Kovo 14 d. rytą, susirinkimo metu, Akmenės rajono socialinių paslaugų namų direktorius Valdemaras Paškevičius pasveikino socialinę darbuotoją Daiva Kvaukienę „Metų Akmenietės 2018“ apdovanojimuose laimėjusią metų visuomenininkės nominaciją. Kartu pasidžiaugta jos pasiekimais, palinkėta ir toliau nenustoti būti tokiai aktyviai ir visuomeniškai, savo darbais ir laisvalaikio veikla teikti kitiems džiaugsmą.

Atgal 1 2 3 4 5 6 ... 20 Pirmyn
X