Naujienos

Šv. Mišios namų koplytėlėje 2019.03.19

Kovo 19 d. minimas šv. Juozapas – vienas labiausiai garbinamų Bažnyčios šventųjų. Šį pavasario rytą mūsų namų koplytėlėje buvo laikomos šv. Mišios. Pamaldas papildė giesmės, kurias atliko grupelė, įstaigoje gyvenančių, giedorių.

Susirinkusieji į mišias, dėkingi miesto parapijos kunigui už galimybę praleisti kitokį – kupiną tikėjimo ir gerumo, rytmetį.

Muzika, daina ir šokis mus suartina... 2019.03.15

Atbundant gamtai, kovo 13 d. popietę emocijas mums budino Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto šokių grupė (vad. O. Moderienė) bei Naujosios Akmenės kultūros centro vokalinis ansamblis ir duetas „Broliai“ (vad. Aurimas Švažas).

Koncertinė programa buvo tokia įvairi. Šokius keitė dainos, poezijos posmai jaudino širdis. Žinomas dainas dainavo visa salė. Savo puošniomis suknelėmis šokėjos žavingai sukosi scenoje. Klausydamiesi nuotaikingų dainų galėjome „pasivaikščioti“ prisiminimų takais.

Universiteto rektorė R. Vapsvienė padėkojo už gražų bendradarbiavimą, įteikdama pavasarišką puokštę “kačiukų“, papuoštų rankų darbo inkilėliais.

Dėkojame kolektyvams už gražią programą, kuri pradžiugino žiūrovus ir paliko geras emocijas visiems susirinkusiems. Šitaip prasmingai praleidę laiką, tikimės ir ateityje sulaukti šių kolektyvų ir tęsti draugystę.

"Metų Akmenietės 2018“ apdovanojimai 2019.03.14

Kovo 14 d. rytą, susirinkimo metu, Akmenės rajono socialinių paslaugų namų direktorius Valdemaras Paškevičius pasveikino socialinę darbuotoją Daiva Kvaukienę „Metų Akmenietės 2018“ apdovanojimuose laimėjusią metų visuomenininkės nominaciją. Kartu pasidžiaugta jos pasiekimais, palinkėta ir toliau nenustoti būti tokiai aktyviai ir visuomeniškai, savo darbais ir laisvalaikio veikla teikti kitiems džiaugsmą.

Kovo 8-oji - Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šią dieną šventėme ir mes. 2019.03.13

Akmenės rajono socialinių paslaugų namų vyrai džiugino tiek dirbančias, tiek čia gyvenančias moteris gražiausiais sveikinimais ir linkėjimais Kovo 8-tosios proga. Šventę pradėjome rytmečiu, kuriame susirinkę gyventojai bendravo, dainavo, eilėraščiais šildė vienas kitų širdis.
Ši šventė visada pražysta tulpių žiedais. 
Šiandien socialinių paslaugų namuose jautėsi bruzdesys nuo pat ryto. Gyventojų tarybos vyrai valgykloje pasveikino įstaigoje gyvenančias moteris, aplankė kiekvieną darbuotoją, tardami mielą žodelį šios šventės proga. Išskirtinio dėmesio sulaukė gyventojų tarybos pirmininkė, nes ji taryboje vienintelė moteris. 
Laimingose moterų akyse žydėjo šventė, veidus puošė šypsenos ir ši diena kvepėjo pavasariu.

Užgavėnės 2019.03.06

„Šalta, žiema, šalin eik,
O pavasari – ateik!”

Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai kaip ir kasmet nepamiršdami tradicijų smagiai paminėjo Užgavėnių šventę. Aktyviai ir noriai nusiteikę, būrelis gyventojų ruošėsi sudalyvauti „Kazimiero morės“ miesto šventėje. Bet pabūgę blogo oro, nusprendėme pasilinksminti savo įstaigoje. Daug gerų emocijų patyrėme besiruošdami tapti kitais personažais – žydais, čigonais, vyrai moterimis. Su trankia muzika, pokštais ir šokiais persirengėliai praskaidrino dieną sukeldami daug džiaugsmo ir šypsenų įstaigos darbuotojams ir kitiems gyventojams

Laisvės gynėjų diena 2019.01.11

,,Aš didžiuojuosi, kad esu lietuvis. Ir čia pat noriu pridurti, kad būti lietuviu labai sunku. Tragiškai sunku būti lietuviu“. Just. Marcinkevičius

Skaudūs mūsų istorijos momentai, įvykę Lietuvoje 1991 m. sausio 13-ąją, buvo paminėti dainomis, prisiminimais, eilėmis. Žvakių liepsnele, tyla, rimtimi ir susikaupimu pagerbėme žuvusiųjų atminimą.

Atgal 1 2 3 4 5 6 ... 19 Pirmyn
X