Naujienos

Ne aš mušu verba muša 2019.04.16

Praėjus Verbų sekmadieniui, suskubome džiaugtis pačių darytomis verbomis. Plušėjome visi, ir gyventojai ir darbuotojai, o rezultatai nustebino net pačius kūrėjus.

Dinozauriuko kiaušinio beieškant 2019.04.16

Dinozauriuko kiaušinio ieškojo ir mūsų didelė, darbšti komanda. Šis kiaušinis nepaprastas, jis mus subūrė bendram tikslui. Lipdytas „po kruopelę“ iš visos širdies, jis atmerkė savo akį ir dabar miesto centre džiugina visus, primindamas, jog praeitis mus stebi...

Nuo lėlės iki žmogaus širdies 2019.04.10

Balandžio 9 d. pas mus lankėsi socialinio užimtumo specialistė  Salomėja Burneikaitė. Seminaras – meno terapijos užsiėmimas buvo skirtas ne tik darbuotojams, bet ir grupelei gyventojų. Lėlių pagalba bandėme pažinti save, mėginome išgyventi bendrumo, tarpusavio supratimo jausmą. Stebino kaip paprastas šiltas bendravimas gali sukelti tiek malonių emocijų. Atrastas santykis su lėle, padėjo pažinti save, pajusti kitokius išgyvenimus, galėjome nusikelti į senus prisiminimus apie gyvenimą ir artimuosius. Esame labai dėkingi gerb. teatrologei Salomėjai Burneikaitei, kuri mums parodė, jog iš tikro lėlės gydo, guodžia, moko...

Projektas "MATYK KITĄ KELIĄ" finansuojamas iš "INTERREG V-A Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos, 2014-2020" (ERPF).

„Mūsų gyvenimas – teatro uždanga, už kurios tūno didžiausios paslaptys“ 2019.04.04

Kovo 27 d. Lietuvoje ir visame pasaulyje minima Teatro diena. Tai šventė, apjungianti teatrus, teatralus ir, žinoma, žiūrovus. Šią dieną minėjome žiūrėdami TV spektaklį „Gaideliai gieda“ sukurtą pagal Juozo Baltušio pjesę. Spektaklio siužetas padėjo gyventojams prisiminti savo jaunas dienas. Pasidalino prisiminimais kaip brido per pusnynus į mokyklą, kaip prie stalo valgė iš vieno dubens ar kaip šildėsi ant pečiaus.
Nepamiršome ir mūsų šauniosios Daivos Kvaukienės, mūsų kūrybingosios sielos. Pasveikinome savo režisierę linkėdami nestokoti kūrybinės veiklos ir toliau mus džiuginti.
Sveikiname visus teatro žmones ir teatro žiūrovus su šia nuostabios meno šakos diena – Teatro diena.

Švenčiausiojo Sakramento garbinimas 2019.04.01

Kovo 29 d. dalyvavome nenutrūkstamoje maldos grandinėje – Švenčiausiojo Sakramento garbinime, Naujosios Akmenės bažnyčioje. Maldomis dėkojome už Dievo gailestingumą žmonėms, meldėmės už artimuosius, prašėme sveikatos ir stiprybės visiems.

Gandrinės 2019.03.25

Kovo mėnesį tradiciniame kalendoriuje gausu dienų, skirtų paukščių sutiktuvėms, o 25 d. minima, kaip gandrų grįžimo diena. Tad kvietėme ir mes paukštelius sugrįžti ir parskraidinti pavasarinę šilumą į mūsų širdis. Šį kartą lankstėme, kirpome ir klijavome savuosius paukštelius, marginome jų plunksnas popieriuje.

Atgal 1 2 3 4 5 6 ... 21 Pirmyn
X