Naujienos

Kovo 8-oji - Tarptautinė moterų solidarumo diena. Šią dieną šventėme ir mes. 2019.03.13

Akmenės rajono socialinių paslaugų namų vyrai džiugino tiek dirbančias, tiek čia gyvenančias moteris gražiausiais sveikinimais ir linkėjimais Kovo 8-tosios proga. Šventę pradėjome rytmečiu, kuriame susirinkę gyventojai bendravo, dainavo, eilėraščiais šildė vienas kitų širdis.
Ši šventė visada pražysta tulpių žiedais. 
Šiandien socialinių paslaugų namuose jautėsi bruzdesys nuo pat ryto. Gyventojų tarybos vyrai valgykloje pasveikino įstaigoje gyvenančias moteris, aplankė kiekvieną darbuotoją, tardami mielą žodelį šios šventės proga. Išskirtinio dėmesio sulaukė gyventojų tarybos pirmininkė, nes ji taryboje vienintelė moteris. 
Laimingose moterų akyse žydėjo šventė, veidus puošė šypsenos ir ši diena kvepėjo pavasariu.

Užgavėnės 2019.03.06

„Šalta, žiema, šalin eik,
O pavasari – ateik!”

Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai kaip ir kasmet nepamiršdami tradicijų smagiai paminėjo Užgavėnių šventę. Aktyviai ir noriai nusiteikę, būrelis gyventojų ruošėsi sudalyvauti „Kazimiero morės“ miesto šventėje. Bet pabūgę blogo oro, nusprendėme pasilinksminti savo įstaigoje. Daug gerų emocijų patyrėme besiruošdami tapti kitais personažais – žydais, čigonais, vyrai moterimis. Su trankia muzika, pokštais ir šokiais persirengėliai praskaidrino dieną sukeldami daug džiaugsmo ir šypsenų įstaigos darbuotojams ir kitiems gyventojams

Laisvės gynėjų diena 2019.01.11

,,Aš didžiuojuosi, kad esu lietuvis. Ir čia pat noriu pridurti, kad būti lietuviu labai sunku. Tragiškai sunku būti lietuviu“. Just. Marcinkevičius

Skaudūs mūsų istorijos momentai, įvykę Lietuvoje 1991 m. sausio 13-ąją, buvo paminėti dainomis, prisiminimais, eilėmis. Žvakių liepsnele, tyla, rimtimi ir susikaupimu pagerbėme žuvusiųjų atminimą.

Dovanos 2019.01.11

Prabėgę metai atnešė daug džiugių akimirkų, aplankė daug svečių, kurie mums dovanojo meilę, dėmesį, geras emocijas. Prieš pat didžiąsias šventes sulaukėme dovanėlių. Šiais metais apie mus pagalvojo ir nustebino Vokietijoje esančios Štutgarto mokyklėlės vaikai ir darbuotojai, kurie visi kartu gamino dovanėles. Ne pirmus metus pasveikino Akmenės gimnazijos moksleiviai bei mūsų nepamirštantys Akmeniečiai. Labai dėkojame už šias dovanas, taip pat dar kartą norime padėkoti visiems, kurie šiais metais buvo kartu su mumis, lankė, koncertavo ir dalinosi savo meile!

Svečiuose Ramučių gimnazijos abiturientai 2018.12.19

Laukiant didžiųjų metų švenčių pas mus svečiavosi Ramučių gimnazijos abiturientai su savo auklėtoja Sigita Dacyte. Jaunuoliai aplankė gyventojus kambariuose, su jais pabendravo ir kiekvienam padovanojo po sveikatos, džiaugsmo, meilės, vilties angelą. Smagu, kad šventinis laikotarpis pilnas žmonių gerumo, šypsenų, apkabinimų...

Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių laikotarpis 2018.12.17

Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių laikotarpis – tai nepaprastas laikas, kupinas džiaugsmo ir šilumos. Gražiausios metų šventės - tai laikas, kada mes galime stabtelėti, susimąstyti, įprasminti akimirką... Tai laikas, kada būname kartu su artimaisiais. Tai laikas, suburiantis bei vienijantis visus žmones. Miesto eglutės įžiebimu prasidėjo kalėdinis laikotarpis ir Akmenės rajono socialinių paslaugų namuose.  Elektrinėmis girliandomis, žiemiškomis dekoracijomis pasipuošėme ir mes. Dekoracijomis jau pradėta rūpintis rudens laikotarpiu apgalvojant apie kiekvieną smulkmeną ir sumanymą. Labai tikimės, kad papuošimai pagaminti su didžiule meile ir šiluma džiugins ne tik mūsų įstaigos gyventojus, darbuotojus, bet ir visus Naujosios Akmenės gyventojus ir miesto svečius.

Atgal 1 ... 3 4 5 6 7 ... 20 Pirmyn
X