Naujienos

Dovanos 2019.01.11

Prabėgę metai atnešė daug džiugių akimirkų, aplankė daug svečių, kurie mums dovanojo meilę, dėmesį, geras emocijas. Prieš pat didžiąsias šventes sulaukėme dovanėlių. Šiais metais apie mus pagalvojo ir nustebino Vokietijoje esančios Štutgarto mokyklėlės vaikai ir darbuotojai, kurie visi kartu gamino dovanėles. Ne pirmus metus pasveikino Akmenės gimnazijos moksleiviai bei mūsų nepamirštantys Akmeniečiai. Labai dėkojame už šias dovanas, taip pat dar kartą norime padėkoti visiems, kurie šiais metais buvo kartu su mumis, lankė, koncertavo ir dalinosi savo meile!

Svečiuose Ramučių gimnazijos abiturientai 2018.12.19

Laukiant didžiųjų metų švenčių pas mus svečiavosi Ramučių gimnazijos abiturientai su savo auklėtoja Sigita Dacyte. Jaunuoliai aplankė gyventojus kambariuose, su jais pabendravo ir kiekvienam padovanojo po sveikatos, džiaugsmo, meilės, vilties angelą. Smagu, kad šventinis laikotarpis pilnas žmonių gerumo, šypsenų, apkabinimų...

Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių laikotarpis 2018.12.17

Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių laikotarpis – tai nepaprastas laikas, kupinas džiaugsmo ir šilumos. Gražiausios metų šventės - tai laikas, kada mes galime stabtelėti, susimąstyti, įprasminti akimirką... Tai laikas, kada būname kartu su artimaisiais. Tai laikas, suburiantis bei vienijantis visus žmones. Miesto eglutės įžiebimu prasidėjo kalėdinis laikotarpis ir Akmenės rajono socialinių paslaugų namuose.  Elektrinėmis girliandomis, žiemiškomis dekoracijomis pasipuošėme ir mes. Dekoracijomis jau pradėta rūpintis rudens laikotarpiu apgalvojant apie kiekvieną smulkmeną ir sumanymą. Labai tikimės, kad papuošimai pagaminti su didžiule meile ir šiluma džiugins ne tik mūsų įstaigos gyventojus, darbuotojus, bet ir visus Naujosios Akmenės gyventojus ir miesto svečius.

Dalinamės gerumu

Tikriausiai niekas nepaneigs, kad gaunant dovaną pilnėja mūsų delnai, tačiau duodant ją kitam pilnėja mūsų širdis. Sužinoję apie Naujosios Akmenės muzikos mokyklos organizuojamą labdaros akciją onkologinėmis ligomis sergantiems vaikučiams ir jų šeimoms „Svajonė ir viltis", nieko nelaukę, kartu su socialinėmis darbuotojomis, nusprendėme prisidėti  savo pagamintais rankdarbiais bei savanoriška auka. Tikime, kad nuoširdi auka ne tik padės ligoniukams bei jų šeimoms, bet taip pat ir mes tapome turtingesni gerumu, meile ir užuojauta.

Spektaklis „Vaiduokliai vienkiemyje” 2018.12.13

Antradienio popietę mūsų namuose svečiavosi teatro grupė „Dzin", kurie padovanojo spektaklio "Vaiduokliai vienkiemyje" premjerą. Nuotaikingas siužetas privertė šypsotis, o kai kuriuos net juoktis. Išlydėjome teatro grupę pilni gerų emocijų ir su šypsenomis veiduose.

Svečiuose lopšelis-darželis „Atžalynas“ 2018.12.07

Gražų rytmetį dovanojo lopšelio-darželio „Atžalynas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai deklamavo Advento laikotarpiui skirtus eilėraščius, dainavo daineles, šoko, sekė pasakaites bei uždavinėjo mįsles. Labai norime padėkoti „Atžalynas" vaikučiams ir jų auklėtojoms už gražų rytmetį bei padovanotą džiaugsmo angelą, kurį sukūrėte savo nuoširdumu ir gerumu.

Atgal 1 ... 3 4 5 6 7 ... 19 Pirmyn
X