Naujienos

Internetinių nuotraukų konkursas „Mano aktyvus ir sveikas ruduo“ 2018.09.24

Kaip Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai aktyviai ir sveikai leidžia rudens dienas?

Kuo daugiau laiko praleidžiame gryname ore, užsiimame mėgstama veikla, vykstame į išvykas, bendraujame ir juokaujame draugų būryje. Nuotrauka Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamame internetinių nuotraukų konkurse „Mano aktyvus ir sveikas ruduo“.

 

Draugystės šventė 2018.09.21

Akimirkos iš Draugystės šventės, kurią kartu su NVO organizavome pirmą kartą. Paskutinės rugsėjo dienos dovanojo gražų orą. Susirinko gausus būrys Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojų ir svečių. Smagu, kad šventėje dalyvavo ir čia gyvenančių žmonių artimieji. Šventėje vyko draugiškos varžytuvės, kurių metu kiekvienas galėjo pademonstruoti savo vikrumą, sumanumą, kūrybingumą. Drąsiausieji sušoko prisiminimų valsą. Šventė praėjo, tačiau liko smagus jausmas, kad galėjome pasidžiaugti kiekvienu atvykusiu, kartu praleidome gražią rudeninę popietę, pasikalbėjome, apsikabinome. Juk geriausias vaistas nuo rudeninės depresijos yra kitas, šalia esantis žmogus. Manome, kad pirmas blynas nebuvo prisvilęs, todėl tikimės, kad šita šventė taps tradicinė.

Naujojoje Akmenėje neįgalieji turės Dienos centrą 2018.07.31

Rekonstruojamas buvusios Viešosios bibliotekos pastatas Nepriklausomybės alėjoje. Akmenės rajono socialinių paslaugų namų direktorius Valdemaras Paškevičius, pasidžiaugęs, kad rajono savivaldybė patikėjo socialinių paslaugų įstaigai įgyvendinti statybinį projektą, pristatė už darbus atsakingas ūkio dalies vadovę Liną Bauer ir vadybininkę Bertą Andriuškienę. Pasak L. Bauer, Naujojoje Akmenėje iki šiol nėra dienos centro, skirto suaugusiems neįgaliems asmenims (išskyrus turinčius proto ir (ar) psichikos negalią), todėl socialinių paslaugų namai ėmėsi įgyvendinti projektą „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra Akmenės rajono savivaldybėje“. 2017 metų balandžio 25 dieną pasirašyta finansavimo sutartis Nr.08.1.1-CPVA-R-407-61-0003 su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.
Akmenės rajono socialinių paslaugų namai jau įvykdė projektavimo, ekspertizės, techninės priežiūros paslaugų bei kapitalinio remonto darbų pirkimus ir šių metų birželio 14 dieną pasirašė statybos darbų atlikimo sutartį su rangovu Šiaulių UAB „Eirta“. Bus pakeisti pastato stogas, išorės fasadas, pandusas, langai, modernizuoti šildymo, vidaus ir lauko vandentiekio bei nuotekų tinklai. Dienos centre bus 33 vietos socialinių paslaugų gavėjams.
Nuotraukose: remontuojamas pastatas;
projekto vykdytojas (iš kairės) UAB „Eirta“ statybos direktorius Mantas Šalaviejus, projekto architektas Gediminas Tušas, UAB „Statyba ir priežiūra“ techninis projekto vadovas Juozas Čekavičius ir projekto užsakovas, rajono socialinių paslaugų namų direktorius Valdemaras Paškevičius

Šv. Ona 2018.07.30

Liepos 26-oji - lietuviško, skambaus ir labai gražaus vardo diena. Mūsų namuose gyvena net 11 Onų, kurias visas šiandien skubėjome pasveikinti Oninių proga. Linkėjome sveikatos, laimės, ramybės širdyje ir kuo ilgiausių metų!

Išvyka prie jūros 2018.07.19

Liepos 18 dienos rytmetį susiruošėme į kelionę, kurios pagrindinis tikslas – aplankyti jūrą bei pasigrožėti gražia Engurės miestelio gamta. Daug džiugių emocijų sukėlė jūros bei miško ošimas, šiltas smėlis, grynas oras. Kai kurie jūrą matė pirmą kartą, kiti – su nostalgija dalijosi prisiminimais, kokia jūra, pakrantė ir pats Engurės miestelis buvo jų jaunystėje. Tačiau pažvelgus į gyventojų veidus, viskas atrodė kaip pirmą sykį…

Išvyka

Gražų trečiadienio rytą leidomės į kelionę. Aplankėme seniai lankytus anapilin išėjusių artimųjų kapus, uždegėme žvakes, pasimeldėme. Taip išreikšdami mirusiesiems meilę ir pagarbą.

Atgal 1 ... 12 13 14 15 16 ... 25 Pirmyn
X