Naujienos

Internetinių nuotraukų konkursas „Stiprinu sveikatą pavasarį“ 2018.04.16

Pavasaris - taip ilgai lauktas metų laikas, kai ima šildyti pirmieji saulės spinduliai, atbunda gamta, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.
Kaip Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai stiprina savo sveikatą pavasarį?
1. Sportuojame, mankštinamės, nes mankštos sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerėja bendra fizinė ir raumenų būklė, sustiprėja kūnas.
2. Išeiname į lauką pasivaikščioti, nes juk, kas daugiau juda, tas mažiau serga, ir pasimėgauti saulės spinduliais tam, kad organizmas pasigamintų vitamino D
3. Geriame daug vandens, nes metams bėgant žmogaus organizmas sausėja ir taip priartina įvairias ligas, o vanduo leidžia išvalyti organizmą, suteikia energijos, gerina virškinimo sistemą - galėtume vardinti ir vardinti vandens naudą mūsų organizmui
4. Stengiamės daug juoktis, šypsotis
5. Valgome česnaką, citrinas, kurie pasižymi organizmui naudingomis savybėmis

Popietė „Velykų sulaukus“

Sulaukę šv. Velykų susirinkome pasiklausyti Akmenės rajono literatų klubo „Žiemgalija“ nario, poeto, muzikanto ir dainų tekstų autoriaus Kęstučio Krenciaus koncerto. Atlikėjo dainos sugrąžino mus į praeitį, leido pamiršti visus rūpesčius ir suteikė galimybę pabūti esamoje akimirkoje, kai taip gera,ramu...Ačiū už gražią, jaukią popietę!

Šv. Mišios 2018.03.27

Paukščių čiulbėjimas ir dar nedrąsūs, kartais pasirodantys saulės spinduliai, mums primena, kad jau – pavasaris. O su pavasariu ateina ir didžiulė šventė – Šv. Velykos. Gavėnia – tai laikas prieš didžiąją šventę, tai atgailos ir gerų darbų laikotarpis prieš Velykas, skirtas Kristaus kančioms ir mirčiai už žmonių nuodėmes prisiminti. Šia proga gražų kovo rytą  mūsų koplytėlėje parapijos klebonas laikė šv. Mišias.

Velykinė lauko ekspozicija „100-mečio margutis“ 2018.03.26

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą velykinei lauko ekspozicijai „100 - mečio margutis". 100 praeitimi išaustų metų, sudėtų į vieną margutį, kai kiekvieno fantazija gali sukurti vis kitą istoriją.

Pasaulinės poezijos dienos minėjimas 2018.03.22

„Poezija: kai eilėraštyje lieka ne rankų, o širdies šešėlis." J. Marcinkevičius

Pasaulinė poezijos diena yra skirta švęsti visų poetų pasiekimus. Juk teigiama, kad poetai savo kūryba gali sukurti geresnį pasaulį. Šiandien, minint Pasaulinę poezijos dieną, prie arbatos puodelio prisiminėme garsius poetus bei mintyse išlikusius žymius kūrinius, vartėme gyventojų kurtus eilėraščius ir mėgavomės užrašytų žodžių galia bei prasme! Džiugu, kad kūrybos gyslelę turi ir mūsų namų gyventojai, kurie noriai kuria ir savo posmais dalinasi su aplinkiniais.

Minint Tarptautinę teatro dieną 2018.03.14

Nenumaldomai artėjant Tarptautinei teatro dienai svečiuose lankėsi Pociūnėlių kultūros namų mėgėjų teatro grupė ir humoro grupė, kurie padovanojo gyventojams K. Sajos spektaklį „Šventežeris" bei humoristinį pasirodymą „Trys mylimos". Dėkojame už galimybę mintimis sugrįžti į kaimą, kuriame ne vienas gyventojas praleido savo jaunystės metus, už gerą nuotaiką, juoką, dainas ir šypsenas!

Atgal 1 ... 15 16 17 18 19 ... 25 Pirmyn
X