Naujienos

Dėl vykdomo projekto 2020.02.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai pradeda vykdyti projektą „Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste“ pagal veiksmų programą „08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

Numatytos veiklos: kompiuterinio raštingumo įgūdžių formavimas, dailės terapija, rankdarbių užsiėmimai, darbinių įgūdžių lavinimo ir aktyvinimo užsiėmimai, maisto gaminimo ir stalo serviravimo lavinimo užsiėmimai bei žolelių arbatos degustacija, teatro terapija (lėlių spektaklių užsiėmimai, spektaklių kūrimas, psichosocialiniai užsiėmimai, taikant pasakų terapiją), muzikos terapija (muzikavimo, dainų dainavimo ir giesmių giedojimo užsiėmimai), pasyvaus laisvalaikio užsiėmimai (stalo žaidimai, matytų ir girdėtų laidų aptarimai), aktyvaus laisvalaikio organizavimas (mankštos ir žygiai, edukacinės ir kultūrinės išvykos).

Didžioji dalis veiklų vyks DIENOS CENTRE, adresu Nepriklausomybės al. 15A, Naujoji Akmenė.

Jei šiame pasiūlyme radai sau mėgstamą veiklą ir priklausai projekto tikslinei grupei (senyvo amžiaus asmenys ir neįgalieji gyvenantys Naujosios Akmenės mieste), o gal nori susirasti naujų draugų ir nesijausti vienišas, ar paprasčiausiai kažką gyvenime atrasti naujo – junkis į mūsų būrį. Taip pat kviečiame ir tuos, kurie nori savanoriška veikla prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo.

Įsibėgėjus žiemos sezonui...

Įsibėgėjus žiemos sezonui, kai oras vis darosi žvarbesnis, šalta, kai už lango ne sninga, o lyja lietus, - su silpnesniais gyventojais jų kambariuose spalviname žaismingas mandalas, įvairius piešinius, dėliojame pūsles, mozaikas, bei iš sagų darome įvairius darbelius, bendraujame.

 

Apsilankymas žirgyne

Šventėms prabėgus, atsisveikinus su kalėdiniais papuošimais, nupuoštas eglių ir pušų šakas padovanojom žirgyno „Delta“ žirgams. Šie mus draugiškai ir gražiai sutiko, leidosi glostomi, džiaugėsi gavę skanėstų. Šis susitikimas su žirgais atgaivino šiltus prisiminimus, kas jaunystėje augino ir prižiūrėjo šiuos protingus gyvūnėlius. Dėkojame žirgyno „Delta“ jaunajam prižiūrėtojui už priėmimą ir įdomius pasakojimus apie šį žirgyną ir jo gyventojus. Taip pat mus mielai sutiko ir visur lydėjo dar viena gyventoja, maža katytė Simba.

Keturios žvakės Advento vainike 2019.12.30

Gruodžio 19 d. su trečiosios žvakės liepsnele kalbėjome rožančių už visų artimųjų sveikatą, už ramybę ir meilę visų mūsų širdyse.

Nors už lango pučia vėjai, jaučiam, šv. Kalėdos jau artėja 2019.12.17

Šventinis renginys prasidėjo nuo gyventojų vaidinimo „Kinų zodiako ženklai“. Šventiškai nusiteikę, įsijautę į vaidmenį savo draugams ir svečiams dovanojo linksmą vaidinimą.

Kalėdinės nuotaikos linkėdami, šventinę programą mums dovanojo Ventos gimnazijos mokiniai. Ramios Adventinės dainos, pianino skambesys ir rimuotos eilės glostė mūsų trapias širdis ir sielas. Pramoginių šokių šokėjai leido dar kartą sugrįžti į jaunystę. Taip pat, be viso šio reginio, sulaukėme gausybės dovanų. Rankų darbo kojinės, šalikai, kepurės, skaros ir su meilė kepti keksiukai negalėjusiems dalyvauti renginyje... Nebaisūs mums jokie žiemos speigai. Dėkojame už dovanotą šilumą.

Eglutės puošimas miesto centre 2019.12.04

Kalėdos jau ne už kalnų, o ir miestą puošti norime kartu. Dėkojame organizatoriams už galimybę prisidėti prie miesto puošimo. Gyventojų gaminti žaisliukai puošia eglutę pažymėta numeriu 15.

Atgal 1 2 3 4 5 6 ... 25 Pirmyn
X