Dienos centro veikla

Dalinimasis maistu 2020.11.17

Lapkričio 17 d. Sudėtingą ir sunkų karantino laiką praskaidrina graži draugystė su kavine, kuriai vadovauja Jolanta Januitienė. Dalinimasis maistu su neįgaliais ir mažas pajamas gaunančiais Dienos centro lankytojais džiugina. Juk kartais taip svarbu būti ne paprasčiausiai gerais, o gerais dėl ko nors kito. AČIŪ!

Nuotolinio darbo rezultatas 2020.11.18

Lapkričio 18 d. Nuotolinio darbo rezultatas. Darbštuolė mūsų Onutė Kuprienė. Jeigu žiema ateis, jokie šalčiai bus nebaisūs.

Dienos centre apsigyveno lėlės 2020.10.21

Spalio 21 d. Dienos centre apsigyveno lėlės, nes žmonių nėra... vis dar nėra... Kasdien gimsta nauja būtybė su savo istorija ir įsipareigojimu laukti žmonių, kurių rankose jos galės prakalbėti.

Dienos centro gimtadienis 2020.10.14

Spalio 14 d. ATVERTOS DURYS Dienos centras šiandien švenčia vienerių metų gimtadienį. Lygiai prieš metus pirmą kartą Dienos centro slenkstį peržengė pirmieji lankytojai. Atrodo, toks nedidelis laiko tarpas, o viskas kinta kasdien. Nuo pirmųjų dienų startavo projektas "Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste" dėl kurio Dienos centre susiformavo veiklų įvairovė, sustiprėjo materialinė bazė. Labai džiugu, kad įgyvendinti visus sumanymus padeda šaunus savanorių būrys, kurie ne tik save, bet ir savo širdies šilumą išdalina neįgaliems, senyvo amžiaus žmonėms. O kiek žmonių, o kiek skirtingų likimų Dienos centre atrado save. Tas, kuris pravėrė duris, tas surado naujų draugų, naujų pomėgių, įprasmino laiką dalindamasis savo patirtimi. Ir visai nesvarbu, kad gimtadienio dieną sutinkame vienas nuo kito izoliuoti, Dienos centre veiklos nevyksta, tačiau suvokdami, kad visa tai laikina, kad rūpinamasi lankytojų saugumu. Sveikinu visus su gimtadieniu ir linkiu: Atvertos durys, pro kurias įėjus Tu surandi išmėtytus prasmės lašus. Gyvenimo kelionėje likimas lėmė, Surasti ir pažint kitus draugus. Pajusti širdyje, kaip židinys liepsnoja Gerumo, atjautos ir supratimo ugnimi, Kaip viens kitam mes esam reikalingi Ir galim būti, ir išlikti savimi. Su gimtadieniu, brangūs Dienos centro lankytojai, savanoriai! Su gimtadieniu bendruomene, kurie dar nesate centro lankytojai, bet žinokite, kad durys visada atvertos. Su gimtadieniu steigėjai, Jums dėkoja daug žmonių. SU GIMTADIENIU!

Rudenėjantis laikas 2020.10.01

Spalio 1 d. Rudenėjantis laikas savo spalvomis puošia mūsų dienas.

Derliaus šventė 2020.09.16

Rugsėjo 15 d. Šilko voratinkliai išpuošė gelstantį vakarą, Rudenėjanti saulė nudažė medžius. Kaip gerai, kad jau suvežtas derlius, Kaip smagu, kad dar žydras dangus. Pasitikim ateinantį laiką, Prisipildę aruodus širdies, Kad užtektų visiems, kam to reikia, O svarbiausia - gėrio, laimės, vilties. Dienos centre nušurmuliavo dėdės Derliaus šventė. Ką užauginome per vasarą, iš to paruošėme parodą. Pasigėrėjome vieni kitų išmone, kūrybiškumu. Diena kvepėjo atskubančiu rudeniu, o saulė priminė vasaros karščius. Ir kaip tokią dieną nesilinksminti. Šventę pradėjo Dienos centre muzikuojantys žmonės. Tai pirmas viešas pasirodymas, kurį puošė jaudulys, nerimas. Užleidus sceną svečiams, Daliai ir Arvydui iš Ventos, jau visi kartu su jais dainavome, šokome, plojome. Ačiū jiems už smagų koncertą, o visiems linkime derlingo rudens.

Dekupažas 2020.09.10

Rugsėjo 9 d. Kiek daug gražių akimirkų patiriame būdami bendrystėje, kūryboje. Kas dalyvavo dekupažo mokymuose, tikrai patyrė daug emocijų: pradedant nežinojimo, nepasitikėjimo, nemokėjimo jauduliu. Kiek padirbėjus, kiekvieno akyse matėsi susikaupimas, kūryba, stropumas ir didelės pastangos. Trijų valandų darbą vainikavo fotosesija su savo dekoruotais rankdarbiais. O kiek buvo džiugesio, o kiek laimingų akių. Smagu, kad prie Dienos centro lankytojų prisijungė ir Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai. Dėkojame lektorei Kristinai, UAB "Dailės prekės" direktorei iš Šiaulių. Pirmas blynas neprisvilęs. Laukia dar vienas susitikimas, dekoruosime stiklą.

Kelionė Į Šiaulius 2020.08.31

Rugpjūčio 29 d. Vykdydami projektą „Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste“ pagal veiksmų programą „08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ vykome į kelionę po Šiaulius, aplankėme Kryžių kalną, papietavome "Smakų smake".

Žinių gilinimas 2020.07.13

Liepos 13 d. Dienos centro lankytojai išsikėlė tikslą - išmokti dirbti kompiuteriu, o tie kurie moka - pagilinti žinias.

Rasos šventė 2020.07.13

Dienos centre nuaidėjo Rasos šventės šurmulys. Skambėjo dainos, sukosi poros. Vainikėlių pynimas įgavo kažkokių mistinių galių, nes juo pasipuošę pasijutome ir sveikesni, ir linksmesni. Graži vasaros šventė - tinkama proga pabūti būryje, prisiminti papročius, pasikalbėti.

Pirmasis susitikimas po karantino 2020.06.08

Birželio 6 d. Dienos centras pradeda savo veiklą. Pirmasis susitikimas po karantino buvo labai darbingas. Pasodinome 50 tujų. Ir kaip sklandžiai darbas vyko, tikriausiai tam įtakos turėjo beveik trijų mėnesių išsiskyrimas. Kiekvienas išsirinko savo sodinuką, kurį įsipareigojo prižiūrėti. Tegul auganti tujų alėja puošia Dienos centro aplinką, o buvimas kartu lai stiprina mus.

Artėjant Kovo 8-ąjai 2020.03.09

Artėjant Kovo 8-sios šventei Dienos centro moterys pražydo kaip gėlės. Buvo verta puoštis, nes mūsų vyrai savarankiškai parengė pasveikinimo programą. Ir koks gražus tas kūrybos procesas, o rezultatas pavirto į džiugesį. Visas moteris sveikiname su švente.

Atgal 1 2 3 Pirmyn
X