Naujienos

BINGO 2022.05.12

Kaip ir kiekvieną įprastą ketvirtadienį mūsų gyventojai susirinko į jau labai pamėgtą žaidimą - BINGO. Valandėlę susikaupę braukėme skaičius, o paskui linksmai klausėmės muzikos, dainavome ir net sušokome!

Slaugytojų diena 2022.05.12

Šiandien sveikinimai nuo kolektyvo skambėjo mūsų nuostabioms slaugytojoms! Dėkojame Jums už Jūsų kantrybę, viltį. Ačiū už nelengvą kasdieninį Jūsų darbą. Linkime ir toliau išlikti ryžtingom ir kad sunkus darbas nuolatos atsipirktų gyventojų šypsenomis!

DĖMESIO 2022.05.05

Sveikinimai naujai direktorei 2022.04.29

Sveikinimai mūsų naujai įstaigos direktorei Sigita Basytė - Kupstienė! Sveikinimo žodžius tarė Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, Akmenės rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Rūta Žiedienė bei direktorės pavaduotoja Aurelija Laurinaitienė.
Linkime direktorei sėkmingo darbo!

Motinos diena 2022.04.29

Šiandien sulaukėmė šilto ir tuo pačiu smagaus koncertuko iš mūsų brangių draugų iš užimtumo centro, Žagarės. Ir šokome, ir dainavome kartu su savo draugais. Koncertu metu skambėjo gražūs žodžiai mūsų mylimoms mamoms. Ačiū grupei “Vyšnių sodai” už jų skirtą laiką, smagią atmosferą ir nuostabų pasirodymą!

Motinos diena 2022.04.28

Šv. Mišios.
Nors šiandien Šv. Mišios buvo skirtos artėjančiai mamos dienai, mūsų gyventojos Brigitos J. dėka, Šv. Mišių metu buvo meldžiamasi taipogi už įstaigos darbuotojus. Išklausę jausmingų vikaro Justino pamokslų, vikaro prašymu, gyventojai uždainavo dainą apie mamas.
Taipogi, norime padėkoti Neringa Del, kad visada būnate su mumis kartu, mūsų nepamirštate. Jūsų giedamos giesmės mus visuomet sušildo.
Nepamiršome ir aplankėme mamas, kurios užmigo amžinam miegui. Ačiū Jums, MAMOS, už viską!
Atgal 1 2 3 ... 52 Pirmyn
X