Naujienos

Ekskursija į Dargaičius 2021.09.15

Šiandien gražią ir šiltą dieną, mūsų gyventojai aplankė Dargaičių Zoo parką. Mus pasitiko žaismingi ožiukai ir aviniukai, dideli ir maži įvairūs gyvūnai ir paukščiai. Gyventojams, bendravimas su gyvūnais suteikė gerų emocijų, pralinksmino ožiukų išdaigos, patiko juos maitinti ir glostyti.

Sociokultūrinės veiklos 2021.09.14

Ir toliau puikiai vykdome "Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste" projektą. Vieni tingiau po ilgo karantino, kiti aktyviau įsitraukia į savo senąsias mylimas veiklas. Mūsų dienos dabar yra itin aktyvios prasidėjus veikloms. Pirmadienio rytą pradedame nuo kompiuterinio raštingumo, mokomės apie kompiuterius ir jais naudotis. Po tokios rimtos veiklos, einame rasti ramybę giesmių giedojime. Antradieniais degustuojame skanios arbatos arba klausome pasakų, tai veikla dažniausiai kuri vykdoma asmenims, kurie fiziškai negali įsitraukti į kitas mūsų įstaigoje vykdomas veiklas. Trečiadieniais, rytą pradedame su triukšmu, dainuojame savo mylimiausias dainas. Praeitą savaitę mus oras itin palepino, todėl dainas dainavome gryname ore. Ketvirtadieniais laviname asmenų darbinius įgūdžius arba atsipalaiduojame piešiant/spalvinant įvairius paveikslus. Galiausiai, penktadienis mums truputi ramesnis. Žiūrime filmus arba vykdome bibliografijos veiklą. Tokia ta mūsų darbinga savaitė

Susitikimas su Telšių rajono senelių globos namais 2021.09.08

Įstaiga mus ne tik maloniai priėmė į svečius, bet taip pat atiteko mums garbė susipažint su įstaigos darbo aplinka, darbo struktūra bei darbuotojų darbo funkcijomis. Pasidalinome gerąja patirtim ir tikimės, kad tai nauja bendradarbiavimo pradžia. Ačiū už nuostabią dieną!

Kineziterapijos diena 2021.09.08

Šiandien sveikinimus skiriame mūsų vienai ir nepakartojamai kineziterapeutei Sandrai. Tariame ačiū už atsidavimą darbui, ačiū už pagalbą ne tik seneliams, bet ir kolegoms! Tavo darbas yra pastebimas ir labai atsakingas mūsų įstaigai. Ačiū!

Parama 2021.09.03

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sulaukė paramos iš Vilniaus Gedimino Rotary klubo. Rotary klubas įstaigą parėmė antklodėmis, paklodėmis, pagalvių užvalkalais. Ši parama yra reikšminga įstaigai. Tariame nuoširdų AČIŪ už paramą ir suteiktą dėmesį Akmenės rajono socialinių paslaugų namams.

Sociokultūrinės veiklos 2021.09.03

Po ilgo laiko, dėl karantino apribojimų, Rugsėjo mėnesį pradedame atnaujindami projektą "Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste". Atnaujinamos įvairios veiklos ir užimtumas ne tik aktyviems, bet ir pasyviems įstaigos gyventojams.
O pradėjome nuo linksmiausio ir maloniausio užsiėmimo - Dainų dainavimo. Prisirinko pilna salė, kas dainavo, kas tik klausėsi, bet visi išėjo gerai nusiteikę ir pakiliom nuotaikom.
Antrą dieną, pasyvūs mūsų įstaigos gyventojai sugrįžo į vaikystę ir ramiai, lyjant lietui už lango, klausėsi sekamų pasakų.
Atgal 1 2 3 ... 40 Pirmyn
X