Dienos centro veikla

Svečias vienuolis Jurijus iš Ispanijos 2020.02.20

Vasario 19 d. Dienos centre šiandien svečiavosi vienuolis Jurijus iš Ispanijos. Centro lankytojams papasakojo apie nuostabaus grožio vienuolyną Ispanijos kalnuose, ten esančią tvarką ir vienuolių puoselėjamas vertybes, atsakė į klausimus. Po susitikimo sudalyvavo kapelos repeticijoje, pasidžiaugė mūsų namais. Turime viltį, kad vienuolis būdamas čia kitą kartą, vėl mus aplankys.

Šv. Valentinas 2020.02.14

Vasario 14 d. Dienos centre daug jaunimo Visi laukia Valentino. Meilė - vaistas nuo ligų, Pamėginki juos ir Tu! Sveikiname visus su Valentino diena ir sakome: "MYLĖKITE IR BŪKIT MYLIMI".

Numatytos veiklos 2020.02.06

Vasario 5 d. Akmenės rajono socialinių paslaugų namai pradeda vykdyti projektą „Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste“ pagal veiksmų programą „08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Numatytos veiklos: kompiuterinio raštingumo įgūdžių formavimas, dailės terapija, rankdarbių užsiėmimai, darbinių įgūdžių lavinimo ir aktyvinimo užsiėmimai, maisto gaminimo ir stalo serviravimo lavinimo užsiėmimai bei žolelių arbatos degustacija, teatro terapija (lėlių spektaklių užsiėmimai, spektaklių kūrimas, psichosocialiniai užsiėmimai, taikant pasakų terapiją), muzikos terapija (muzikavimo, dainų dainavimo ir giesmių giedojimo užsiėmimai), pasyvaus laisvalaikio užsiėmimai (stalo žaidimai, matytų ir girdėtų laidų aptarimai), aktyvaus laisvalaikio organizavimas (mankštos ir žygiai, edukacinės ir kultūrinės išvykos). Didžioji dalis veiklų vyks DIENOS CENTRE, adresu Nepriklausomybės al. 15A, Naujoji Akmenė.

Kinezaterapijos užsiėmimai 2020.02.05

Vasario 4 d. Dienos centras kasdien atranda naujų draugų, kurie prisideda prie bendruomenės užimtumo skatinimo, dalinasi patirtimi ir savo sukauptomis žiniomis, veda užsiėmimus lankytojams. Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, vykdydamas projektą ,,Akmenės rajono savivaldybės gyventojų sveikatos saugojimas ir stiprinimas, ligų prevencija", finansuojamą ESF lėšomis, vykdo kineziterapinius užsiėmimus mūsų namuose.

Kolektyvo „Dzin“ pasirodymas

Gruodžio mėnuo tuom ir gražus, kad renginį keičia šventė, o šventę - renginys. Dienos centre svečiavosi kolektyvas „DZIN“,  kurie parodė gyvenimiškų vaizdelių kratinį. Kaip smagu, kada į būrį sueina draugai.

Padėkos vakaras

Dienos centre 2019 m. gruodžio 18 d. buvo PADĖKOS VAKARAS.
Norėjome padėkoti už tuos namus, už sukurtą jaukumą ir šilumą, už pačią idėją. Tačiau didžiausia padėka visiems žmonėms, atėjusiems šią popietę pabūti drauge, palikusiems atsakingus ir galbūt nebaigtus darbus, bet lingavusiems vienu ritmu kartu. Ačiū Alvydui ir Rimantui už šiltą koncertą. Dienos centro gyvenimas tik prasideda.

Ja žemaičiu ėsi gėmės 2019.11.29

Kap nemylieti tos žemaitiškas šnektos, Jok ana dedle poike skomba. Kap nedainiout būry, kap nesidžiaugtė Jegu vėsa šėrdės iš laimės sporda.

Neįgaliųjų dienos užimtumo centrą aplankė direktorius V. Paškevičius

Neįgaliųjų dienos užimtumo centrą aplankė direktorius V. Paškevičius. Lankytojai išsakė savo nuomonę apie veiklas, aptarė pavežėjimo galimybę, nes artėjant žiemos sezonui bus sudėtingai atvykti į centrą.

Meldžiuos už tuos, kuriems galbūt gyvenime yra blogiau

Meldžiuos už tuos, kuriems galbūt gyvenime yra blogiau, Kurių kely sunkumų kryžiai tikrina kantrybę, Kuriems dienos šviesa tamsi, širdis rūsti, Ar kartais norisi tik paprasto gerumo. Sujunkim maldoje mintis, sukibkime rankas, Stiprybės pasisemt mes galim būdami drauge. Tikėkim, kad yra nauja pradžia, Mylėdami visus, kurie mus apkabina. Meldžiuos už tuos, kurie šiandien kartu, Kurie ramybės angelais suskrido, Kurie uždarė negandos sunkius vartus Ir stiprūs žengti į rytojų vėl pakilo. Norinčius pagiedoti, kviečiame ketvirtadieniais nuo 14.00 val. į Dienos centrą.

Rankomis prisilietėme prie gamtos gėrybių

Lietingomis dienomis

Lietingomis dienomis nepasiduodame blogai nuotaikai, bet su didele jėga ir užsidegimu stipriname raumenis.

Dienos centras pradeda antrą veiklos savaitę

Dienos centras pradeda antrą veiklos savaitę ir jau skamba dainos, kuriasi bendruomenė. Laukiame visų, norinčių prasmingai leisti laiką.

X