Dienos centro veikla

Pabraidžiokite su mumis po vasarą 2023.06.10

Birželio pradžia turtinga gimtadieniais. Pasveikinome Nadeždą 80-jo jubiliejaus proga, o Onutė jaunatviškai šypsosi sulaukusi 82-jo gimtadienio.
Su psichosocialinės reabilitacijos paslaugomis lankytojus supažindino Akmenės sveikatos centro komanda. Aplankėme jų Dienos centrą, sužinojome apie teikiamas paslaugas, užimtumą, psichologo konsultacijas. Turėdami daugiau informacijos turėsime ir daugiau įrankių padedant sau. Žinosime kur kreiptis, norint sulaukti pagalbos.
Darbuotojos Laimutės sumanymui įgyvendinti prireikė daugiau rankų. Visą savaitę vyko darbas gaminant "Pienės pūką". Dekoracija baigta, puošia Dienos centrą.
Savanorių Ugnės, Emos ir Gabijos pagalba buvo paruošti rėmeliai dėlionių paveikslams.
Daug metų besitęsiantis projektas "AUGAME ŠIRDIMI", kurį įgyvendina Akmenės rajono meno mokykla, šiemet Dienos centre suskambo kanklių atliekamomis melodijomis. Pirmoji pažintis su šiuo instrumentu jaudinanti, bet labai maloni. Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Loretai Rimkuvienei už kantrybę, pagalbą ir patarimus.
Savaitės darbus vainikavo vasaros foto sesija. Gražus gavosi renginukas. Kad jis įvyktų, buvo sutelktos jungtinės pajėgos: skrybėlės - Irena Beišinienė, profesionalūs fotografuotojai - Romas ir Valentina Avižiniai, modeliai - Dienos centro lankytojai. Ačiū visiems. Tegul vasara tęsiasi, nes ji yra labai smagi.

Belaukiant vasaros 2023.06.02

Ši savaitė nuspalvinta įvairiausiomis spalvomis. Antradienį mus aplankė jaunieji draugai iš Paramos šeimai centro neįgaliųjų dienos centro. Supažindinome su mūsų centre vykstančiomis veiklomis, pakviesdami ir svečius sudalyvauti. Viskas pavyko puikiai, o emocijos liejosi tik džiaugsmingos.
Pasiskirstę pareigomis, stiprinome turimus įgūdžius, kas meistraujant, kas šeimininkaujant, kas piešiant.
Mūsų Linutė šventė gimtadienį.  Nuoširdžiausi sveikinimai ir apsikabinimai skirti jai. Kiek daug akyse džiaugsmo. O drąsa apsikabinti - tai milžiniškas žingsnis nugalint savo baimes. Mes visi labai džiaugiamės šiuo šylančiu ir gražiai besiskleidžiančiu jausmu.
Dienos centro savanorės talkino įrėminant paveikslą, o naujasis centro draugas Henrikas mokina mus žaisti šaškėmis ir šachmatais.
Dienos centro lankytojai, pasigavę Varlę, sudalyvavo Birželio 1-osios renginyje, kurį organizavo moterų klubas "Akmenietė".

Dienos centro svečiai 2023.05.26

Gegužės 23 d. centre lankėsi gydytojas endobiogenikas Tomas Vilūnas iš natūralios medicinos sveikatos centro "Vilcacora". Skaitė paskaitą tema "Imunitetas, imunologija, imunoterapija". Dėkojame Akmenės rajono klubui "Sadutė" ir pirmininkei Danutei Michejevai už pakvietimą, nes tai buvo jų renginys.
Kitą dieną centre lankėsi  puiki delegacija iš Pakruojo rajono administracijos. Supažindinome su mūsų centro veiklomis, prie kavos puodelio aptarėme svečių vizijas ir norus, pasidžiaugėme jau atliktais darbais.
Ketvirtadienį, pirmą kartą Dienos centre, vyko žaidimas "Auksinis protas". Arūnas Valinskas atvykti negalėjo, bet jį puikiai pakeitė Artūras Žebrovskis. Susikaupimo ir azarto netrūko. Visos komandos apdovanotos prizais, padidintas žinių bagažas, patirtos naujos emocijos.

Pavasaris dovanoja ne tik grožį, bet ir veiklų 2023.05.22

Praėjusi savaitė kupina įvairių renginių ir susitikimų.
Gegužės 18 d. pasveikinome Raminta Rimkutė su 21-ju gimtadieniu.
Dienos centre sulaukėme viešnios Vaivos iš Kauno, kuri padovanojo mūsų bibliotekai knygų. Malonu žinoti, kad yra žmonių, kurie domisi centro veikla, paremia. Už dėmesį ir rūpestį centro lankytoja Danutė padėkojo viešniai.
Gegužės mėnuo gražus ne tik sodų žydėjimu, dainų skambėjimu. Tai šv. Marijos mėnuo. Ketvirtadieniais giedame Mojavas.
Gegužės 19 d. buvo du renginiai. Dalyvavome Emilijos Lopaitytės soliniame koncerte ir senamiesčio kaimynų dienoje. Nuoširdumo ir bendrystės dovaną patalpinome širdyse. Dėkojame Tomas Martinaitis, Genutė Sakavičienė už pakvietimą.

Graži draugystė tęsiasi 2023.05.15

Akmenės rajono meno mokyklos koncertas Dienos centre.
Graži draugystė tęsiasi. Šaunus būrys jaunųjų draugų ir jų mokytojų Dienos centro lankytojams padovanojo nuostabų, pavasariu kvepiantį koncertą. Dėkojame visai bendruomenei ir iniciatorei mokytojai Meilutei.
Pasveikinome Danutę Paukštienę su gimtadieniu, linkėdami jai stiprios sveikatos.
Savanorės Sonatos vedami dailės užsiėmimai kaskart žavi. Kiek džiaugsmo ir pasitikėjimo visų akyse, sukūrus savo šedevrą.
Savanorės Danutės pasiūlytas trečiadienio meniu. Šią savaitę virėme dilgelių sriubą ir kepėme grikinius kotletus.  Ir buvo labai skanu.

AČIŪ, MAMA, TAU! 2023.05.05

Dienos centro jaunimas paruošė programą, skirtą Mamoms, Močiutėms. Emociškai stiprus renginukas padarė pirmą pradžią naujiems ieškojimams. Savęs pažinimo kelionėje, mokėmės atpažinti jausmus, juos suprasti, susidraugauti su jaučiamomis baimėmis, pasidžiaugti vieni kitų pastangomis. O svarbiausia - patyrėme laimės, vienybės, draugystės, nuoširdumo jausmus, būdami vienos komandos dalimi.
Stebėdama šį jaunų žmonių virsmą, gavau neįkainuojamą supratimo dovaną, kad neįveikiamų darbų nėra, svarbu vieni kitiems padėti, palaikyti, padrąsinti. Koks gėris stebėti šių žmonių pastangas ir kartu džiaugtis pasiekimais. Nereikia bijoti iššūkių ir naujų patirčių, nes jos gyvenimą nuspalvina visai kitomis spalvomis. Dėkoju mūsų viešnioms Irenai, Vidai, Rasai ir Aldonai. Jūs, šio jaunimo Mamos ir Jums buvo skirtas šis renginukas. Dėkojam ir visam būriui Dienos centrą lankančių Močiučių, kurios visada palaiko mūsų jaunimą, kai reikia pataria ar padeda.
Sekmadienis - Mamos diena. Tegul ši programa būna dovana visoms Mamoms ir Močiutėms.

Žavesio pilna diena 2023.04.27

Diena turinti grožio, gėrio ir vilties žavesio. Diena - kaip naujų išbandymų laikas. Pragyventa diena kūryboje - prisiminimus spalvinanti akimirka. Svarbu turėti DIENĄ.

"Jamam šitą darbą" 2023.04.25

Pilnutėlėje Akmenės rajono socialinių paslaugų namų salėje Dienos centro saviveiklininkai pristatė savo naują programą "Jamam šitą darbą". Po pasirodymo kapela "Vėtrungė" pakvietė visus bendrai dainai. Draugystės rytmetis "Pasveikinkim pavasarį" paliko įsimintinas akimirkas šioje dienoje.

Sušilęs oras ir bundanti gamta 2023.04.21

Sušilęs oras ir bundanti gamta - geras metas pasidarbuoti lauke. Sutvarkėme Dienos centro ir parko aplinką, sukūrėme naujus gėlynus. Dėkojame miesto gyventojams už dovanotus augaliukus. Gerumas ir grožis - labai puikiai derantys dalykai. Ačiū visiems prisidėjusiems prie akcijos "DAROM".
Šio trečiadienio meniu - pažintis su ukrainietiškais virtinukais. Tai Tanios idėja. Dėkoju visoms savanorėms, prisijungusioms prie šios minties įgyvendinimo.
Ruošiamės Mamyčių dienai, centro jaunimas repetuoja koncertinę programą. Kiti tapo dekoracijas. Su nekantrumu laukiame šventės.

Švenčiame gyvenimą 2023.04.14

Ši savaitė turtinga jubiliejais ir renginiais. Bronelė Guginytė šventė savo 90-metį, o Galina Klovienė - 60-metį. Pasveikinome jas gražių jubiliejų proga.
Vyko edukacija "Kepu kepu bandutes". Svečių sulaukėme iš darželio "Žvaigždutė". Vaikus mokinome išsikepti sausainius. Jie savarankiškai minkė tešlą, formavo šakutės pagalba formą ir didį, puošė, palikdami savo įspaudus tešloje. Kol sausainiai kepė, žaidėme visi gražiame būryje, dainavome, muzikavome. Pabaigoje susitikimo, vaikučiai ragavo savo sausainius su močiučių virta mėtų arbata. Išlydėję svečius, dar ilgai jautėme mažųjų rankučių apkabinimus.
Sušilus orams, vis daugiau laiko praleidžiame lauke, tvarkydami ir puošdami aplinką. Mūsų jaunimas - didžiausi pagalbininkai.
Smagiomis akimirkomis ir puikiomis nuotaikomis pasitinkame Atvelykį. Sveikiname ir Jus!

Belaukiant Šv. Velykų 2023.04.05

Šv. Velykų laukimas ir pasiruošimo akimirkos Dienos centre.
Džiaugiamės gražia draugyste su Naujosios Akmenės trečiojo amžiaus universiteto bendruomene. Šiandien vyko graži edukacija - kiaušinio marginimo subtilybės. Gražus būrys studentų, vadovaujamų Zitos Liauksienės, mokino centro lankytojus dekoruoti kiaušinius įvairiausiomis technikomis. Prigaminom kiaušinių pilną pintinę. Po darbų, mušėme kiaušinius, norėdami išsiaiškinti kieno stipriausias, ragavome  žemaitiškus patiekalus: cebulynę, kąstinį, lupom vieni kitiems bulves prie silkutės. Šitokiam gražiam būry ir dainos suskambo draugystės jėga. Ačiū, mielieji draugai, už praleistą popietę kartu.
Kitomis dienomis laiką leidžiame taip pat prasmingai. Buvome gavę dovanų nuo Audriaus Skačkausko, dvi knygas „Neleisk angelui nukristi nuo peties". Skaitėme individualiai, tačiau nutarėme, kad skaitymas balsu turi privalumų - padiskutuojame, pasikalbame apie savo patirtis, padedame tiems, kuriems sunku skaityti. Žinoma, būtų smagu ir patį autorių pasikviesti į mūsų centrą.
Centro linksmuolių komanda ruošia naują humoristinę programą ir ruošiasi pasirodymui. Repeticijos metu gaminame nemokamą C vitaminą dėl savęs, o gal ir dėl Jūsų.
Gražių visiems Šv. Velykų!

Velykinis kiaušinis 2023.04.03

Dienos centro Velykinio kiaušinio kelionė. Ir mūsų rankos kuria miesto šventinę nuotaiką. Ačiū visiems prisidėjusiems prie idėjos įgyvendinimo.

Atgal 1 2 3 ... 5 Pirmyn
X