Naujienos

Nauja priemonė kovai su virusu 2021.11.09

2021 m. balandžio mėn. Akmenės rajono savivaldybė  iš 2021 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų skyrė Akmenės rajono socialinių paslaugų socialiniams namams projekto „Akmenės rajono socialinių paslaugų namų pirties ir Dienos centro lankytojų infekcinių ligų prevencija, įsigyjant mobilų rūko generatorių“ vykdymui. Kad įsigyti minėtą aparatą ir dezinfekcinį skystį dalis lėšų skirta ir iš Socialinių paslaugų namų.

 2021 m. gegužės mėn. įsigijome aparatą FAST 250 PUMP PRO PLUS (rūko generatorius) su distanciniu pulteliu ir dezinfekciniu skysčiu. Šis aparatas su dezinfekciniu skysčiu nuo š. m. spalio mėn. yra naudojamas. Jo veikimo principas – per trumpą laiką pripildyti visą patalpą rūku. Šis dezinfekcijos principas, kaip įsitikinome yra efektyvus, nes jis ir didžiausią patalpą užpildo dezinfekcinių medžiagų turinčiu rūku per mažiau nei minutę. Dezinfekcinės medžiagos prieš nusėsdamos ant paviršių, prieš tai laikosi ore, taip dezinfekuodamos patalpų orą. Rūkas išsiskleidžia tolygiai, veikliosios medžiagos patenka net į mažiausias ertmes. Nekenksmingas žmonėms, tai saugi formulė, kuri nesukelia jokių neigiamų pasekmių žmonėms, bei turi itin mažą tikimybę sukelti alergines reakcija.

Aparatu FAST 250 PUMP PRO PLUS ir dezinfekciniu skysčiu DEZIFOG dezinfekuojamos Akmenės rajono socialinių paslaugų namų Dienos centro ir pirties patalpos, kuriose iki šiol virusinėmis ligomis neužsikrėtė  paslaugas gaunantys lankytojai.

X