Naujienos

Šv. Ona 2018.07.30

Liepos 26-oji - lietuviško, skambaus ir labai gražaus vardo diena. Mūsų namuose gyvena net 11 Onų, kurias visas šiandien skubėjome pasveikinti Oninių proga. Linkėjome sveikatos, laimės, ramybės širdyje ir kuo ilgiausių metų!

Išvyka prie jūros 2018.07.19

Liepos 18 dienos rytmetį susiruošėme į kelionę, kurios pagrindinis tikslas – aplankyti jūrą bei pasigrožėti gražia Engurės miestelio gamta. Daug džiugių emocijų sukėlė jūros bei miško ošimas, šiltas smėlis, grynas oras. Kai kurie jūrą matė pirmą kartą, kiti – su nostalgija dalijosi prisiminimais, kokia jūra, pakrantė ir pats Engurės miestelis buvo jų jaunystėje. Tačiau pažvelgus į gyventojų veidus, viskas atrodė kaip pirmą sykį…

Išvyka

Gražų trečiadienio rytą leidomės į kelionę. Aplankėme seniai lankytus anapilin išėjusių artimųjų kapus, uždegėme žvakes, pasimeldėme. Taip išreikšdami mirusiesiems meilę ir pagarbą.

Sveikinome Jonus ir Janinas

Tegul pačią trumpiausią ir stebuklingą metų naktį, paparčiai pražysta stebuklingais žiedais.

Joninių proga visi mes Jums linkime kuo tvirčiausios sveikatos ir kuo didžiausios laimės!

Tėvo dienos minėjimas 2018.06.05

„O, kad galėčiau Tau padovanoti vėją,
O, kaip norėčiau saulę tau delnuos atnešt,
Nes tik Tu vienas, mylimiausias Tėve,
Gyvenimo kelin mokėjai mus išvest."

Ketvirtadienio rytą parapijos kunigas laikė šv. Mišias už tėvelius. Penktadienį į svečius atvyko Alkiškių mėgėjų meno kolektyvas, humoro grupė „Kaimynai" (vad. E. Narkuvienė), mums padovanoję humoristinę improvizaciją „Kriukenboren" , o koncertą pabaigė Eugenija ir Edmundas, padovanoję daug gražių dainų ir geros nuotaikos!

Įstaigos gimtadienis 2018.05.18

Išaušo gražus 26 - ojo įstaigos gimtadienio rytas! Visi kartu, vedami prisiminimų, geros nuotaikos, susirinkome į dainų rytmetį. Seniausiai gyvenantys įstaigos gyventojai pasidalino savo prisiminimais, istorijomis, o visi kartu susikibę dainavome ir linkėjome įstaigai dar ilgų gyvavimo metų!

Atgal 1 ... 29 30 31 32 33 ... 42 Pirmyn
X