Naujienos

Svečiuose policijos atstovai 2021.07.21

Svečius pasitikti suskubo ir gyventojai, ir darbuotojai. Nei vienas neatsilaikėme didžiausioms šiandienos žvaigždėms - policijos šunims. Telšių apskrities kinologas Tomas Taurinskis su mumis pasidalino ne tik įdomiom istorijom, bet ir parodė, kaip tarnybiniai šunys atlieka savo tarnybą. Taip pat, mus Akmenės policijos bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė supažindino su informacija apie sukčius, kurie iš vyresniojo amžiaus žmonių, telefono pagalba, pasisavina svetimus pinigus. Esame dėkingi už suteiktą informaciją, už galimybę susipažinti su kinologo profesija bei už smagų pasirodymą!

Sportas 2021.07.15

Mūsų rytiniai sportai. Šiandien, saulei nespėjus taip stipriai įkaisti ir įkaitinti mus, čiupome šiaurietiškas ėjimo lazdas ir sugalvojome eiti pasivaikščioti. Daugumai gyventojų ėjimas su šiomis lazdomis buvo pirmas kartas, tačiau viskas pavyko puikiai. Pasitikus mūsų didžiausius 10 sportininkų, pradėjome smiginio pratybas ir varžybas. Į smiginio mėtimą įsitraukė ne tik gyventojai, bet ir darbuotojai. Visi drauge linksmai praleidome šiandienos rytą.

Mindaugo karūnavimo diena 2021.07.06

Liepos 6-toji, tai Valstybės diena, Mindaugo karūnavimo diena. Šią dieną visi lietuviai iš viso pasaulio susivienija ir kartu gieda Lietuvos himną. Šiemet himno giedojimas vyko kiek kitaip. Po Lietuvą paplito projektas "giedokim, kaip gieda karaliai" valstybės dienai paminėti. Tad, liepos 5 dieną, visi susirinkome įstaigos kiemelyje kartu su Akmenės rajono meno mokyklos kanklių ansambliu "Arpedžio" sugiedoti galingai kaip karaliai, Lietuvos himną. Kad būtume, kaip tikri karaliai šventės metu papuošėme net 16 karalių/karalienių nuostabiomis megztomis karūnomis. Kanklių ansamblis "Arpedžio" taip pat mus nustebino su nuostabiais kūriniais, galiausiai įstaigos gyventojai susėdo valgyti šventiškus pietus lauke. Ši diena paliko didelį įspūdį ne tik gyventojams, bet ir darbuotojams.

Informacija dėl lankymo 2021.06.25

Nuo 2021 m. birželio 25 d. asmenims, persirgusiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir asmenims pasiskiepijusiems nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) yra taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės, negu kitiems asmenims
Pasiskiepiję viena iš COVID-19 ligos vakcinų galima lankyti:
1. praėjus vienai savaitei nuo „Comirnaty“ ar „COVID-19 Vaccine Moderna“ vakcinos antrosios dozės suleidimo pagal skiepijimo schemą;
2. praėjus 2 savaitėms nuo „COVID-19 Vaccine Janssen“ vakcinos dozės suleidimo;
3. praėjus 4 savaitėms, bet ne daugiau kaip 13 savaičių nuo pirmos „Vaxzevria“ vakcinos dozės suleidimo;
4. praėjus 2 savaitėms nuo „Comirnaty“, „COVID-19 Vaccine Moderna“, „COVID-19 Vaccine Janssen“ ar „Vaxzevria“ vakcinos vienos dozės suleidimo asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu;
5. Persirgę asmenys norintys aplankyti savo artimuosius, turi pateikti patvirtinančius dokumentus, kad diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjus ne daugiau kaip 210 dienų.
6. Atlikus COVID-19 tyrimą ir gavus neigiamą atsakymą lankyti galima – ne anksčiau nei prieš 72 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) arba ne anksčiau nei prieš 48 valandas (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikus antigeno testą;  Paskiepyti asmenys – turi pateikti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) skiepų pasą. Šiame punkte nurodytų asmenų teisė į švelnesnes karantino režimo priemones patvirtinta valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatyta tvarka.
Atvykstant į įstaigą, privaloma išankstinė registracija. Registruotis skambinant socialinėms darbuotojoms nurodytais telefonais darbo metu (I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 - 15:45) :
Socialinių darbuotojų kabinetas
8 425 56125
Gražina Griciūtė 
8 645 32046
Kristina Ežerskytė
8 603 89620
Greta Vasiliauskienė
8 645 32044
 
REIKALAVIMAI:
1. Įstaigos lankymo patalpoje aplankyti gyventoją galima iki 15 minučių. Gulinčių, nevaikštančių gyventojų lankymas organizuojamas jų kambaryje
2. Įstaigos lauko teritorijoje gyventojo lankymas gali trukti iki 30 minučių.
3. Aplankyti gyventoją vienu metu gali tik vienas asmuo.
4. Būtina išlaikyti saugų  atstumą ( rekomenduojama 2 m.).
5. Būtinos apsauginės veido kaukės ir rankų dezinfekavimas.
6. Lankymas leidžiamas iki 19.00 val.
Maloniai prašome Jūsų supratimo ir reikalavimų laikymosi, nes tik visų mūsų bendrų pastangų dėka galėsime apsaugoti save ir Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojus, bei užtikrinsime, kad aplinka būtų saugi.

Joninės 2021.06.22

Šiandien svečiuose dainavo Sablauskių kaimo moterų vokalinis ansamblis "Šventupėlė", tai pirmasis koncertas po ilgo laikotarpio. Gyventojai veržte veržėsi į lauką pasiklausyti nuostabaus ansamblio. Pasinaudojame šia popiete ir taip pat pasveikinome Jonus ir Janinas su artėjančiu vardadieniu.
Ačiū ansambliui už nuostabias dainas ir geras nuotaikas!

Užimtumas lauke 2021.06.17

Kai lauke taip šilta, užimtumą perkėlemė į gryną orą. Atradome naują metodą, kaip galime lauke užsiimti piešimu. Tereikėjo polietileno plevelės, guašo ir vandens. Nauja pramoga visiems!

Atgal 1 2 3 ... 37 Pirmyn
X