Naujienos

KARTU MES GALIME DAUGIAU!

Savanorystė 2024.03.19

"Savanorystė duoda supratimą, kad egzistuoja labai paprasti gyvenimo dalykai: dėkingas žvilgsnis, dėkingos akys, sudarantys esminius gyvenimo dalykus". Filosofas Leonidas Donskis

Asmeninė asistentė Marija 2024.03.15

Asmeninė asistentė Marija su kliente Indra Krištapaitiene šiandien lankėsi Akmenės krašto muziejuje. Grožėjosi dieninių drugelių, mineralų ir fosilijų kolekcijomis, fitozauro liekanomis. Pakeliui į namus užsuko į jau pamėgtą kepiklėlę, paskanauti bandelių ir arbatos. P.S Už nuotraukas dėkoja kolegei Jelenai Vaškevičienei.

Bingo 2024.03.14

Tadiciškai ketvirtadienio popietę susirinkome praleisti kartu žaidžiant žaidimą "Bingo". Mūsų savanoriai organizavo viktoriną Kovo 11 d. paminėti. Gyventojams padėjo prisiminti įsimintiniausius faktus susijusius su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Atsakiusieji buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis! Ir visi kartu pasveikinome Genovaitę Ledžienę su gimimo diena!

Mankšta 2024.03.14

Dieną pradedam su mankšta!

UNO 2024.03.14

Stalo žaidimas "UNO" kuria bendrystę tarp savanorių ir gyventojų. Žaidimo metu žaidėjai jaučia sveiką konkurenciją ir dalinasi emocijomis.

Atgal 1 2 3 ... 98 Pirmyn
X