Naujienos

Pirmieji laiškai! 2020.12.03

Norime tarti didelį AČIŪ Kruopių mokyklai ir šiems nuostabiems vaikams. Jūsų staigmena šią šaltą dieną sušildė! JŪS NUOSTABŪS!

Kalėdinis paštas!!!!! 2020.11.30

Kad ir kaip skaudu pripažinti, bet šiemet šventės visame pasaulyje tokios liūdnos ir vienišos. Jokių smagių susibūrimų ir plataus Šv. Kūčių stalo, tačiau pakelti šventinėms nuotaikoms įstaiga ne tik įžiebė įstaigos teritoriją, bet ir paruošė kalėdinį paštą. Kviečiame kiekvieną parašyti po laiškelį mūsų įstaigos gyventojams ar net darbuotojams. Ir visiškai nesvarbu ar Jūs esate giminaitis, ar tiesiog paprastas praeivis. Mes labai lauksime, nes jūsų laiškai mūsų šventes padarys stebuklingai šiltas. Kalėdinį paštą galite rasti prie didžiųjų vartų, prie kelio.

Švenčių belaukiant... 2020.11.25

Gyventojai bei įstaigos darbuotojai adventui šiemet pasiruošė kiek kitaip. Nuo gruodžio 1 dienos įstaigoje bus vykdomas gerų darbų adventas. Kasdien atliksime tokius mažus, bet stebuklingus darbus. Prašome prisijungti kiekvieną asmenį, kuris nori prisidėti prie mūsų gerų darbų. Juk daryti gerus darbus, taip gera!

Įstaiga siekia tobulumo! 2020.11.17

Akmenės rajono Socialinių paslaugų namai pradėjo dalyvauti LEANS Asaichi mokymuose. Mokymų esmė pagerinti paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybę. Lapkričio 5 d. nuotoliniu būdu Projekto LEAN metodų diegimo vadovas – UAB „Efektyvi vadyba“ direktorius Rokas Milovanovas kartu su įstaigos specialistais siekė tobulinti įstaigos viziją, misiją, tikslus. Lapkričio 12d. direktoriaus pavaduotoja pristatė kitiems projekto dalyviams mūsų siekimybes ir tikslus.

Susitikimai su savo artimaisiais 2020.11.04

„Ir dar vieni skaudūs ir ilgesingi susitikimai su savo artimaisiais. Įstaigos gyventojai turėjo galimybę aplankyti savo artimųjų kapelius esančius Akmenės rajone.“

Helovinas 2020.10.30

Nors ši šventė ir nėra itin populiari Lietuvoje, tačiau mūsų įstaigos gyventojai yra veiklūs, nori dalyvauti visur ir švenčia kiekvieną šventę. Taipogi, moliūgus galite pamatyti pravažiuojant pro mūsų įstaiga, mūsų gyventojai itin stengėsi ir nori pasidalinti savo talentu su Jumis!

Atgal 1 2 3 ... 30 Pirmyn
X