Naujienos

Bingo 2023.09.21

Ši popietė skirta bingo žaidimo mylėtojams. Surengtas turnyras negailėjo gerų emocijų ir nugalėtojų džiaugsmo.

Savanorė Urtė 2023.09.21

Savanorė Urtė Lukšaitė pabaigė 6 mėnesių savanorystę mūsų įstaigoje, pagal JST programą. Šiandien kartu su įstaigos gyventojais atsisveikinome, padėkojome už mums paskirtą brangų laiką po pamokų ir vasaros atostogas, palinkėjome sėkmės ir tikimės, kad nepamirš mūsų ir dar kada nors užsuks mus aplankyti. Ačiū Tau Urte!

Jauki popietė 2023.09.12

Rugsėjo 12 dienos popietę individualiosios priežiūros darbuotoja Genutė Koverienė, sukvietė gyventojus į jaukią popietę. Gyventojai kartu su savanore Vilma vaišinosi puikaus skonio vaisių arbata ir lavino atmintį. Kievienas gyventojas iš išsitrauktos abėcėlės raidės turėjo parašyti kuo daugiau žodžiu. Visi kartu pasidžiaugė, kad žodžiai pylėsi, kaip iš gausybės rago. Daugiausiai žodžių prisiminę, buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis. Svarbu ne tik fizinis lavinimas, bet ir proto mankšta!

Projektas "Kritimų ir kitų traumų prevencijos iniciatyva vyresnio amžiaus asmenims" 2023.09.12

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai, įgyvendinant projektą „Kritimų ir kitų traumų prevencijos iniciatyva vyresnio amžiaus asmenims“ finansuojamą Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija, šį nuostabų rytą, kartu su Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, Akmenės socialinių paslaugų gyventojams suorganizavo mankšta ant pievos su ryto rasa!

Kineziterapiauto diena 2023.09.08

Sveikiname mūsų kineziterapiautę Sandra Šinušienė Kineziterapiauto dienos proga! Kiekvienas gyventojas dovanoja po gėlės žiedą už labai svarbų mums visiems darbą!

Bingo 2023.09.07

Savanorė Tomera šiandien pravedė žaidimą "Bingo". Gyventojai džiaugėsi, kad vasara dar neskuba užleisti vietos rudeniui.

Atgal 1 2 3 4 ... 84 Pirmyn
X