Naujienos

Kovo 8 d. 2023.03.08

Tarptautinė moters diena! Rytą pradėjome Šv. Mišiomis. Dieną socialinių paslaugų namų vyrai nešini rankų darbo lankstytomis tulpėmis sveikino paslaugų namų gyventojas ir darbuotojas! Kiekviena moteris buvo apdovanota dėmesiu ir nevystančiu gėlės žiedu!

DUODAY 2023.03.07

PER DUODAY ORGANIZACIJOS MOKOSI PRIIMTI DARBUOTOJUS SU NEGALIA
Gegužės 25 dieną Lietuvoje jau ketvirtą kartą vyks DUOday - diena, kai įmonės bei organizacijos visame pasaulyje kviečia žmones su negalia išbandyti naujas profesijas bei darbo roles. Šiais metais iniciatyva vyks net 18 Lietuvos miestų ir jau pusšimtis Lietuvos darbdavių pranešė apie savo dalyvavimą. Iniciatyvos ambasadoriai bei iniciatyvos organizatoriai VšĮ „SOPA“ ragina įvertinti naudą, kurią darbdaviams atneša ši patirtis, ir kviečia organizacijas iki balandžio 7 d. suskubti užsiregistruoti į DUOday.
DUOday gali dalyvauti visi darbdaviai – nuo gamyklos iki miesto bibliotekos. Svarbu, kad žmogui su negalia būtų galimybė gyvai atvykti į organizaciją ir praleisti dieną kartu darbo aplinkoje. Per trejus metus į DUOday iniciatyvą įsitraukė virš šimto organizacijų. Sporto prekių tinklas „Decathlon“ DUOday iniciatyvoje dalyvauja jau trečius metus bei yra įdarbinę šešis darbuotojus su negalia. Nors daugeliui organizacijų DUOday būna tik pirmas žingsnis į pažintį su žmonėmis su negalia, bet tai yra puiki potencialių darbuotojų niša ir 8 žmonės su negalia liko darbuotis DUOday metu aplankytose įmonėse. Viena iš jų – „Swedbank“ Lietuvoje. DUOday organizatoriai pabrėžia, kad darbdavys, dalyvaudamas DUOday, ne tik suteiks galimybę žmogui su negalia, bet ir geriau pažins žmones su negalia, kokių talentų jie turi bei kurie iš jų gali būti pritaikomi organizacijos veikloje, įgys praktinių žinių apie darbo vietų ar paslaugų pritaikymą žmonėms su skirtingais poreikiais. Per DUOday žmogus su negalia visą darbo dieną praleidžia organizacijoje, kuri jį pakvietė: stebi įmonės darbo procesus, pagal galimybes atlieka kai kurias užduotis, dalyvauja susitikimuose, kartu pietauja ir bendrauja su kolektyvu. Žmogų su negalia atstovaujanti organizacija, o jų prie iniciatyvos prisijungė net 24, iš anksto pristatys kandidatą – jo gebėjimus ir iššūkius. Šiais metais visi DUOday dalyvaujančių įmonių deleguoti darbuotojai bus pakviesti į renginį, kuriame organizatoriai pasakos apie skirtingas negalias ir kaip atliepti žmonių su negalia poreikius darbovietėje.
Jei norite jungtis prie DUOday priimančių organizacijų, registruokitės iki 2023-04-07 užpildę šią anketą: https://forms.office.com/e/sDDDBGC4Xj DUOday iniciatyvos ambasadorių („Swedbank“ Lietuvoje, „Decathlon Lietuva“, „CV-Online LT“, Švedijos Karalystės ambasada Lietuvoje, „Yara Lietuva“ ir Neįgaliųjų reikalų departamentas) įspūdžius apie DUOday bei kvietimą jungtis video formatu galite atsisiųsti čia: https://we.tl/t-RlHKNvdAoL, nuoroda SOPA Youtube kanale: https://youtu.be/iQB3fJgX7aA Akmenės rajone DUOday organizuojanti įstaiga yra Akmenės rajono socialinių paslaugų namai. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis tel. 8 607 75466 arba atvykti į įstaigą adresu – Respublikos g. 28, Naujoji Akmenė.
Daugiau informacijos: Jurgita Kuprytė VšĮ „SOPA“ direktorė jurga@sopa.lt, tel. +37061600786 www.duoday.lt

Pavasaris 2023.03.01

Šiandien gyventojus aplankė savanorė Urtė, kuri kartu su gyventojais užsiėmė menine veikla! Sveikiname visus su pirmąją pavasario diena!

„Medžiai pražydo meile Lietuvai“ 2023.02.24

Su paslaugų namų gyventojais prisijungėme prie Naujosios Akmenės kultūros rūmų surengtos akcijos „Medžiai pražydo meile Lietuvai“. Kelias dienas stengėmės ir gaminome papuošimus. Papuošėme išsirinktą medelį trispalvėmis širdelėmis į kurias įdėjome po dalelę meilės Lietuvai!

Jubiliejus 2023.02.24

Šiandien gražų jubiliejų švenčia mūsų gyventojas Raimundas. Darbuotojos linki stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir dar daug gražių akimirkų, kurios praskaidrintų kasdienybę! Su Gimtadieniu!

BINGO! 2023.02.23

Šiandien vyko jau tradicija tapęs žaidimas „Bingo“. Svečiuose apsilankė ir gerą nuotaiką atsinešė savanoris Nojus. Seneliams labai patinka šis žaidimas. Net penki „Bingo“ nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis. Su šypsenomis veide atsisveikinome ir su nekantrumu visi laukiame kito ketvirtadienio!

Atgal 1 2 3 4 ... 66 Pirmyn
X