Naujienos

Arbatos šypsena 2022.04.20

Mąstėm ir sumąstėm, kad projekte “Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste” vykdastančias veiklas reikia paįvairinti. Šiandien žolelių arbatos degustaciją atlikome Akmenės mieste, ARBATOS ŠYPSENA. Vos įžengus į pastatą, mus pasitiko įvairūs, tačiau begalo malonūs aromatai bei plačios darbuotojų šypsenos. Mūsų ekskursija prasidėjo su trupučiu teorijos apie žolininkus ir jų naudojamas žoleles. Po įdomių pasakojimų, pasidalinome komandomis: moteris prieš vyrus ir kas gardžiau pagamins arbatą. Gyventojai begaminant arbatas maišė įvairias žoleles bei džiovintus ir maltus vaisius. Abiejom komandom pavyko pagamint visiškai skirtingas, tačiau gardžias arbatas. Vyrų komanda pagamino arbatą “kvapų kalneliai”, nes jų arbata kaip linksmieji kalneliai, vienu metu atskleidė daug skonių ir kvapų. Moterys pagamino arbatą “kvapų oazė”, gavosi labai švelni ir saldi. Kiekvienas gavome paragauti pačių pasigamintas arbatas, prie to paties “Arbatos šypsena” mus prie arbatų pavaišino gardžiu pyragu. Po neįprastos degustacijos, nuėjome dar pažvelgti į šios įmonės darbo vieta, kaip džiovina ir mala vaisius bei žoleles. Galiausiai labai pasidžiaugiame, kad šioje įmonėje ne tik galima susipažinti su žolelėmis, bet ir jų įsigyti (yra ne tik žolelių). Labai džiaugiames šia ekskursija, labai dėkojame ”Arbatos šypsena” už tokį nuoširdų priėmimą ir įdomią veiklą. Kviečiame apsilankyti kiekvieną, o kas negalite atvykti yra tinklapis www.arbatossypsena.lt, kuriame galite įsigyti įvairių prekių.
Ačiū ir tikimės, kad tai ne paskutinis susitikimas!

Velykų savaitė 2022.04.20

Darbuotoja Giedrė Jakševičienė suorganizavo sveikinimą pagalbos į namus klientams. Vaikučių grupė “Kiškučiai” kartu su auklėtoja Rasa Borusevičienė iš Naujosios Akmenės ikimokyklinio ugdymo mokyklos skyriaus “Žvaigždutė” perdavė pačius nuoširdžiausius ir šilčiausius linkėjimus mūsų klientams.

Šv. Velykos 2022.04.15

Velykų savaitė 2022.04.14

Savaitės pradžioje iš Naujosios Akmenės Kultūros rūmų į socialinių paslaugų namus atvyko didelis ir dailus kiaušinukas. Ir šiandien mūsų visų pagalba išsirito spalvingas bei pavasariškas viščiukas!
Velykinę ekspoziciją galėsite pamatyti prie Naujosios Akmenės kultūros rūmų, alėjoje.

Velykų savaitė 2022.04.14

Ketvirtadienis, mylimiausias stalo žaidimas - bingo! Tik šį kart bingo pas mus vyko velykiškai!!

Auka ukrainiečiams 2022.04.14

Porą savaičių įstaigoje buvo renkama auka padėti Ukrainos vaikams integruojantis į visuomenę. Aukos rinkimo iniciatyva pasirūpino patys mūsų seneliai, kurie pensijos gauna ne tiek ir daug... Tačiau atiduoda visą širdį vaikams.
Taipogi, dėkojame MB "Vaikučiai" už prisidėjimą prie aukos!
Atgal 1 2 3 4 ... 52 Pirmyn
X