Naujienos

Tarptautinė slaugytojų diena 2021.05.12

Tarptautinė slaugytojų diena!
Šiandien tariame ačiū ir pagerbiame mūsų herojes slaugytojas. Mielosios, dėkojame Jums už Jūsų rūpestį ir švelnumą, pagalbą sergančiam asmeniui. Linkime ir toliau išlikti tokioms pozityvioms, būti kantriomis bei neišsenkančio gerumo!
AČIŪ! 

Pavasaris 2021.05.11

Šiemet pavasaris taip nedrąsiai žengia į Lietuvą. Pasiilgome tos saulės šilumos, todėl šias kelias gražias dieneles išnaudojame gryname ore. Šokame, dainuojame ir skardžiai kvatojame. Pagaliau ir mūsų gyvenimas nušvito ryškiomis šviesomis.

Šv. Stanislovas 2021.05.07

Šiandien Stanislovus, Stanislavas, Stasius ir Stases pasveikinome su jų artėjančia vardo diena! Nuo pat senovės buvo žinoma, kad per šią dieną reikia sodinti svogūnus. Tačiau, už lango nenustojantis lietus, vėjas lanksto medžius, temperatūra dar retsykiais primena žiemos laikotarpį. Tai, mes pagaminome mielus draugužius su mažomis staigmenomis vardadienio proga.

Motinos diena 2021.05.04

Visos mūsų įstaigos mamos teigia, kad šiemet motinos diena buvo pati geriausia. Mamos susilaukė itin didelio dėmesio, dėka nuoširdžių, tolerantiškų, geraširdžių žmonių. Lietuvoje buvo pradėta ypatinga gerumo iniciatyva "padovanok gėlę MAMAI iš senelių namų". Akcijos pradininkė: Galdikaite Diana. Tariame Jums didelį ačiū, už Jūsų įdėją ir sukurtą dėmesį mamoms. Taip pat, norime padėkoti, Jolanta Papirtienė, kuri atstovavo Akmenės rajoną ir suorganizavo nuostabias dovanėles mūsų mamoms. Už nuostabias dovanėles dėkojame:

Gražina Montviliene "Gėlės pas Gražiną", Sigita Sungailaite Fokiene, Gėlių Salonas Eros Eligija Bartkė, Toma Bačiulė "Puokštė", Vida Alijošienė Gėlės TikTau, Gitana Milaknienė. Už neįtikėtino skonio tortą norime padėkoti Rima Rimkeviciene, už mielas atvirutes dėkojame Akmenės lopšelio darželio „Gintarėlis", meškučių grupei.

VISIEMS DIDELIS AČIŪ!

Motinos diena 2021.04.30

Galima teigti, kad motinos diena visame pasaulyje yra pati gražiausia šventė. Mamos užaugina nuostabius vaikus, dėl jų perlipa "Everesto kalnus", aukoja visa save, kad tik vaikai būtų sveiki ir laimingi. Žodyne nėra tiek daug žodžių, kad galėtų būti galima apibūdinti mamas, nes jos yra tikras stebuklas. Šiandiena įstaigos mamytėms, gyventojoms ir darbuotojoms, buvo įteiktos niekada nenuvystančios gėlės. Šios gėlės visada joms primins, kad mamos - gražiausios gėlės.
Ačiū Jums už meilę, už naktis bemieges, už švelnumą rankų, šilumą širdies.
Visada Jūs būsite kaip gražiausias žiedas gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.

Mamos diena 2021.04.29

Šiandien gyventojams - ypatingai jautri diena. Motinos diena proga vykome aplankyti savo mamų išėjusių anapilin. Uždegtos žvakutės ir meile spinduliuojančios gėlės papuošė mamų kapus.

Atgal 1 2 3 4 ... 36 Pirmyn
X