Naujienos

Švenčių belaukiant... 2020.11.25

Gyventojai bei įstaigos darbuotojai adventui šiemet pasiruošė kiek kitaip. Nuo gruodžio 1 dienos įstaigoje bus vykdomas gerų darbų adventas. Kasdien atliksime tokius mažus, bet stebuklingus darbus. Prašome prisijungti kiekvieną asmenį, kuris nori prisidėti prie mūsų gerų darbų. Juk daryti gerus darbus, taip gera!

Įstaiga siekia tobulumo! 2020.11.17

Akmenės rajono Socialinių paslaugų namai pradėjo dalyvauti LEANS Asaichi mokymuose. Mokymų esmė pagerinti paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybę. Lapkričio 5 d. nuotoliniu būdu Projekto LEAN metodų diegimo vadovas – UAB „Efektyvi vadyba“ direktorius Rokas Milovanovas kartu su įstaigos specialistais siekė tobulinti įstaigos viziją, misiją, tikslus. Lapkričio 12d. direktoriaus pavaduotoja pristatė kitiems projekto dalyviams mūsų siekimybes ir tikslus.

Susitikimai su savo artimaisiais 2020.11.04

„Ir dar vieni skaudūs ir ilgesingi susitikimai su savo artimaisiais. Įstaigos gyventojai turėjo galimybę aplankyti savo artimųjų kapelius esančius Akmenės rajone.“

Helovinas 2020.10.30

Nors ši šventė ir nėra itin populiari Lietuvoje, tačiau mūsų įstaigos gyventojai yra veiklūs, nori dalyvauti visur ir švenčia kiekvieną šventę. Taipogi, moliūgus galite pamatyti pravažiuojant pro mūsų įstaiga, mūsų gyventojai itin stengėsi ir nori pasidalinti savo talentu su Jumis!

Lapkričio 1-oji Visų šventųjų diena 2020.10.30

Įstaigos gyventojai atsižvelgdami į rekomendacijas, laikydamiesi saugaus atstumo, naudodamiesi apsaugos priemones, vyko aplankyti savo artimųjų kapų ir a.a. gyventojus. Norime padėkoti Klebonui Olijandui Jurevičiui, kad buvo kartu ir pašventino a.a. artimųjų ir gyventojų kapus.

Equass projektas 2020.10.30

Akmenės rajono Socialinių paslaugų namai nuo 2019 metų vasario mėn. pradėjo siekti kokybės pagal EQUASS Assurance projektą. 2020.10.19 - 2020.10.20 dienomis įstaiga sulaukė EQUASS nepriklausomos auditorės, kuri tomis dienomis siekė įsitikinti ar įstaigoje teikiamos paslaugos yra kokybiškos, ar tarp kolektyvų yra komandinis darbas, svarbiausia ar gyventojai ir jų artimieji yra patenkinti darbuotojais, teikiamomis paslaugomis ir sąlygomis. Mūsų Socialinių paslaugų namai baigiamajame susitikime sulaukė teigiamų atsiliepimų ir dabar kantriai laukiame EQUASS projekto įvertinimo Europiniu lygiu.

Atgal 1 2 3 4 ... 31 Pirmyn
X