Naujienos

Išvyka į Šiaulius 2020.08.31

Mūsų namų gyventojų grupelė vyko į ekskursiją kartu su dienos užimtumo centro klientais į Šiaulių miestą. Ši išvyka paliko daug įspūdžių : aplankėme Kryžių kalną, Frenkelio rūmus, pasidžiaugėme didžiuliu rožynu, kuriame viena už kitą puikavosi tūkstantis rožių. Paglostėme didžiąją miesto lapę. Labai džiaugiamės šia išvyka...

Kelionė į Naisių miestelį ir Pakruojo dvarą 2020.08.31

Penki Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai aplankė Naisių miestelį ir Pakruojo dvarą.

Naisiuose pasivaikščiojome po didžiulį parką, aplankėme vandens lelijų ekspoziciją, Triušių salą, Baltų areną.

Pakruojo dvare patekome į gėlėtą ir magišką pasaulį, šekspyriškos fantazijos ir Antikos elegancijos kupiną sapną. Jame dvaras pražydo milijonais gėlių žiedais, o mes galėjome gėrėtis atgimusiais Šekspyro pjesių veikėjais.

Už viską labai norime padėkoti Birutei Kaminskaitei, kuri praskaidrino vienai dienai mūsų kasdienybę, o įspūdžiai pasiliko visam gyvenimui! AČIŪ!!!

 

Padėka 2020.08.20

Norime nuoširdžiai padėkoti vienos gyventojos artimiesiems. Dvi geros širdies moterys, kurios rūpinasi ne tik savo artimaisiais, bet ir kitais mūsų įstaigos gyventojais. Pamačiusios apie vykdomą „Sociokultūrinių paslaugų plėtros Naujosios Akmenės mieste“ projektą panoro prisidėti prie jo. Šiandien sulaukėme dovanų, kurios mus labai pradžiugino. Pradžiugino ne tik savo materialine verte, o žmonių nuoširdumu ir rūpesčiu. Moterų teigimu, jog tai smulkmena. Tačiau mums tai labai svarbu. Kaip ir visiems, mums svarbus rodomas dėmesys ir nuoširdus rūpestis.

AČIŪ!

P. S. moterys nepanoro viešai atskleisti savo tapatybės.

Šv. Onos 2020.07.24

Šiandieną pradėjome Šventomis Mišiomis. Išpažinę nuodėmes, giedojome ir meldėmės už amžiną atilsį išėjusius. Visiems mūsų namų gyventojams ir darbuotojams meldėme sveikatos ir ramybės širdyse. Labai dėkojame talkininkavusiai Živilei Garbaliauskienei, kuri mums dovanojo širdžiai artimas giesmes, bei niekad mūsų nepamirštančiam vikarui Sigitui Valauskiui.

Po pietų, su savo artimiausiais kaimynais ir gerais draugais, „Akmenės Vilties“ nariais ir jų vadove turėjome gražų koncertą. Pasveikinę Onas ir apdovanoję jas gėlėmis, sužaidėme dar porą linksmų žaidimų. Po žaidimų atsikvėpėm ir grožėjomės nuostabiu vaikučių koncertu, kurį mums dovanojo Papilės kultūros namai. Dėkojame už smagų ir nuoširdų koncertą, kuris suvirpino ne vieną širdį.

Išvyka į Ventos regioninio parko lankytojų centrą 2020.07.23

Liepos 21 d. popietę praleidome gilindami savo žinias apie savo kraštą. Dėkojame Ventos regioninio parko lankytojų centro darbuotojams už šiltą priėmimą ir išsamią ekskursiją.

 

Smagus laikas drauge

Kiekvieną dieną vyksta užsiėmimai. Dainuojame, grojame, giedame, piešiame, skaitome ir klausome knygas, sodiname vaistažoles ir kitas žoleles, bendraujame prie natūralių žolelių arbatos puodelio, žiūrime įvairiausias laidas ir drauge jas aptariame. Veiklų įvairovė suteikia galimybę kiekvienam gyventojui pasirinkti jam mėgstamą veiklą. Užsiėmimai grupėse mus suartina, nuveja vienišumo jausmą ir net gydo. Būryje visada smagiau!

Projektas: Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste.

Atgal 1 2 3 4 ... 29 Pirmyn
X