Naujienos

Meilės diena 2020.02.14

Vasario 14 d. – Valentino diena, tai ne tik jaunimo šventė. Senjorams ji taip pat labai svarbi. Kiekvienam iš mūsų svarbu jaustis mylimam ir mylėti, ir visai nesvarbu ar turi savo Valentiną šalia. Meilei nesvarbu nei amžius nei socialinė padėtis ar sveikatos būklė. Šią dieną ypatingai malonu apsikabinti, pasakyti ir išgirsti meilius žodžius ar pakštelti į žandą. Šiandien pasipuošę meilės spalva ir su šypsenomis būrėmės bendrai nuotraukai. Metai bėga, žmonės keičiasi. Keičiamės ir mes, bet džiaugiamės ne pasikeitusiais veidais, o augančia meile vienas kitam.

Meilės dienos belaukiant 2020.02.13

Vasario 13 d. mūsų širdis romansais glostė romansų ansamblis „Auksinės širdys“, vadovaujamas Virginijos Krasauskienės. Gitaros stygomis, akordeono akordais ir auksiniais balsais virpino ir džiugino mūsų širdis meilės kupinas romansų koncertas. Dėkojame ansamblio vadovei ir jo nariams.

Juokas - geriausias vaistas nuo ligų 2020.02.11

Vasario 11 d. juoko dozę dovanojo Dienos centro teatro grupė „Dzin“ vadovaujama Daivos Kvaukienės. Gyvenimiškos situacijos su humoro žiupsneliu geriausias vaistas nuo peršalimo ligų ir virusų. Dėkojame artistams ir jų vadovei, jog rūpinasi mūsų sveikata.

Skalsioji duona 2020.02.06

Vasario 5 d. minima Šv. Agotos – Duonos diena, šią dieną paminėjome ir mes. Duonelė mūsų gyvenime užima labai svarbią vietą, mes ją valgome ir gerbiame kasdien. Žiūrėdami video medžiagą apie Žemaitijos krašto duonos kepimo tradicijas ir klausydami pasaką „Kaip vilkas norėjo duonos išsikepti“ prisiminėme kiek daug darbo reikia įdėti norint valgyti skanią naminę duoną. Popietę paįvairinome liaudies išminties patarlėmis ir mįslėmis apie duonelę. Šv. Agotos dienos pagrindinis akcentas buvo šviežia naminė duona, kuria draugiškai pasivaišinome.

Dėl vykdomo projekto 2020.02.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai pradeda vykdyti projektą „Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste“ pagal veiksmų programą „08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“.

Numatytos veiklos: kompiuterinio raštingumo įgūdžių formavimas, dailės terapija, rankdarbių užsiėmimai, darbinių įgūdžių lavinimo ir aktyvinimo užsiėmimai, maisto gaminimo ir stalo serviravimo lavinimo užsiėmimai bei žolelių arbatos degustacija, teatro terapija (lėlių spektaklių užsiėmimai, spektaklių kūrimas, psichosocialiniai užsiėmimai, taikant pasakų terapiją), muzikos terapija (muzikavimo, dainų dainavimo ir giesmių giedojimo užsiėmimai), pasyvaus laisvalaikio užsiėmimai (stalo žaidimai, matytų ir girdėtų laidų aptarimai), aktyvaus laisvalaikio organizavimas (mankštos ir žygiai, edukacinės ir kultūrinės išvykos).

Didžioji dalis veiklų vyks DIENOS CENTRE, adresu Nepriklausomybės al. 15A, Naujoji Akmenė.

Jei šiame pasiūlyme radai sau mėgstamą veiklą ir priklausai projekto tikslinei grupei (senyvo amžiaus asmenys ir neįgalieji gyvenantys Naujosios Akmenės mieste), o gal nori susirasti naujų draugų ir nesijausti vienišas, ar paprasčiausiai kažką gyvenime atrasti naujo – junkis į mūsų būrį. Taip pat kviečiame ir tuos, kurie nori savanoriška veikla prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo.

Įsibėgėjus žiemos sezonui...

Įsibėgėjus žiemos sezonui, kai oras vis darosi žvarbesnis, šalta, kai už lango ne sninga, o lyja lietus, - su silpnesniais gyventojais jų kambariuose spalviname žaismingas mandalas, įvairius piešinius, dėliojame pūsles, mozaikas, bei iš sagų darome įvairius darbelius, bendraujame.

 

Atgal 1 2 3 4 ... 24 Pirmyn
X