Naujienos

Savanorė Vilma 2024.03.12

Vilma, sveikiname tave su gimimo diena!
Linkime neprarasti ir išsaugoti tą gerumą, kurį turi savyje ir daliniesi su mūsų gyventojais! 
Mūsų savanoriai - jėga!

Moters diena 2024.03.08

Šiandien labai graži šventė - Moters diena!
Mūsų įstaiga kiekvieną Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventoją pasveikino gėlės žiedu! Solinį koncertą padovanojo Akmenės rajono meno mokyklos mokytoja Romena Šimkuvienė!
Mielos moterys, žydėkite ir puoškite pasaulį savo šypsenomis. BŪKITE LAIMINGOS!

Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokiniai 2024.03.07

Saulėtą ir gražią popietę mūsų namuose skambėjo Papilės Simono Daukanto gimnazijos mokinių ir vadovo Vidmanto Virbicko dainos, juokas ir gražiausi sveikinimai artėjančios Moters dienos proga! Charizmatiškasis vadovas V. Virbickas su mokiniais išjudino visą publika rokenrolo ritmu! Labai lauksime grįžtant!

Asmeninė asistentė Marija 2024.03.07

Asmeninė asistentė Marija su klientu Vadimu lankėsi Akmenės gamtos ir kultūros parke, kur grožėjosi bundančia gamta, o grįžtant užsuko i kepyklėlę paskanauti šviežiai iškeptomis bandelėmis ir karšta arbata. Asmeninio asistento pagalbos tikslas – atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, suteikti jam individualią pagalbą namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), kuri padėtų jam gyventi bendruomenėje ir integruotis į ją, neleistų izoliuoti jo nuo bendruomenės ir skatintų jo savarankiškumą, būtiną kasdieniame gyvenime.

Savanoris Lukas 2024.03.06

Mūsų gyventojai visada labai laukia savanorių, kurie norėtų pabendrauti, pabūtų drauge. Savanoris Lukas Mėlenis pozityvus jaunuolis, savo jaunatviškumu užkrečia aplinkinius, išmoko naujų žaidimų.

Šv. Kazimieras 2024.03.04

Sveikiname su Šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo diena!

Atgal 1 2 3 4 ... 98 Pirmyn
X