Naujienos

Šv. Mišios 2021.09.30

Ilgai laukta kelionė į Dievo namus. Nors ir vasaros laikotarpiu į įstaigą buvo atvykęs Šv. Mišioms vikaras Justinas Palubinskas, tačiau jau spėjome pasiilgti Šv. Mišių. Šį kartą socialinė darbuotoja Kristina nusprendė, kad dėl pasaulinės pandemijos gyventojos senai bedalyvavo tiesioginėse Šv. Mišiose ir suorganizavo išvykimą į Naujosios Akmenės Šventosios Dvasios Atsiuntimo Parapiją.

Darbiniai įgūdžiai 2021.10.29

Perkėlėm darbinius įgūdžius į kitą aplinką. Po truputi įgyvendiname basų kojų taką, šiandien visi kartu draugiškai rinkome kaštonus minėtam takui.

Paroda Naujosios Akmenės kultūros rūmuose 2021.09.28

Šiandien apsilankėme mūsų miesto kultūros rūmuose, kuriose vyksta dvi skirtingos ir tuo pačiu panašios parodos. Panašumas tame, kad tai mamos ir dukros paroda. Skirtumas - visiškai skirtingas piešimo stilius. Gyventojai po visko pasidalino savo patirtimi, kad visi piešiniai jiems patiko, tik vieni labiau pamilo Dalios Julijus Damskytės piešinius, kiti Modestos Butautytės. Tačiau, esame visi sužavėti dailininkių/menininkių darbais. Dėkojame šioms nuostabioms moterims už neįtikėtinus darbus, dėkojame Naujosios Akmenės kultūros rūmams už galimybę pamatyti šiuos darbus. Labiausiai norime padėkoti kultūrinių renginių organizatorei Erikai Gadžij už šiltą priėmimą ir supažindinimą ne tik su kūriniais, bet ir su kūrinių autoriais. Visiems siūlome patiems viską išvysti savo akimis!

Socialinių darbuotojų diena 2021.09.28

Vakar ryte socialines darbuotojas ir socialinių darbuotojų padejėjas pasitiko Kapitonas Flintas su savo rytine mankšta. Kol darbuotojos mankštos neatliko, tol nebuvo įleistos į savo darbo vietas. Po nuoširdžios mankštos darbuotojų jau laukė pirmosios staigmenos, kurios tęsėsi iki darbo pabaigos.

Eskursija į Klaipėdą 2021.09.23

Įvairovė tarp veiklų. Šiandien kartu su dienos centro lankytojais išvykome į edukacinę ekskursiją. Kai kurie ekskursijos dalyviai Klaipėdos miestą išvydo pirmąjį kartą, todėl teigiamos emocijos susikaupė ne tik dėl ekskursijos tikslo - aplankyti Lietuvos jūrų muziejų, bet ir pirmą kartą susipažįstant su Klaipėda. Atvykus į muziejų, turėjome galimybę ne tik pasidžiaugti akvariumo gyvūnais, bet ir sužinoti apie Lietuvos jūrų muziejaus istoriją, laivynus ir kt. Už pasakojimus tariame ačiū nuostabioms gidėms! Taip pat, ačiū restoranui “Karčema” esančiam Plungės raj., už gardžius patiekalus!

Ekskursija į Dargaičius 2021.09.15

Šiandien gražią ir šiltą dieną, mūsų gyventojai aplankė Dargaičių Zoo parką. Mus pasitiko žaismingi ožiukai ir aviniukai, dideli ir maži įvairūs gyvūnai ir paukščiai. Gyventojams, bendravimas su gyvūnais suteikė gerų emocijų, pralinksmino ožiukų išdaigos, patiko juos maitinti ir glostyti.

Atgal 1 2 3 4 ... 42 Pirmyn
X