Naujienos

Savanorystė 2021.08.30

Savanorystė duoda supratimą, kad egzistuoja labai paprasti gyvenimo dalykai – dėkingas žvilgsnis, dėkingos akys, sudarantys esminius gyvenimo dalykus. Filosofas Leonidas Donskis
Šią vasarą Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojus lankė savanorė Aitė Pranckutė. Šiltas popietes ji leido kartu su gyventojai šnekučiuodamasi pavėsinėje, negalinčius judėti - vežiojo vežimėliu po kiemą, talkino organizuojant šventes, laisvalaikio užsiėmimus. Viena iš gyventojų Aistę išmokė žaisti šachmatais. Gyventojai pamėgo Aistę, laukdavo jos ateinančios.
Išleidome Aistę dėkodami už jos savanorystę ir linkėdami sėkmės moksluose. (Aistė šiuo metu studijuoja Šiaulių kolegijoje socialinį darbą.) Dar kartą tariame nuoširdų AČIŪ ir laukiame sugrįštančios

Vasaros uždarymas 2021.08.26

Gražų, saulėtą rugpjūčio 20 dienos vakarą Akmenės rajono socialinių paslaugų namų kolektyvas išvyko į gamtą bendram laiko praleidimui kartu. Patirtos geros emocijos sutelkė bendradarbius į vieningą komandą. Net trumpas aplinkos pakeitimas sustiprinto darbuotojų pasitikėjimą savimi, padėjo geriau pažinti kolegas.

DĖMESIO 2021.08.26

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai ieško kineziterapeuto 0,7 darbo krūviui. Darbo sutartis terminuota. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu 860775466 arba atvykti į įstaigą pokalbiui. Maloniai lauksime Jūsų savo komandoje!

Naujoji darbo taryba 2021.08.16

Rugpjūčio 9 dieną Akmenės rajono socialinių paslaugų namuose vyko visuotinis gyventojų susirinkimas, kuriame vienas iš svarstomų klausimų buvo - naujos gyventojų tarybos rinkimai. Į gyventojų tarybą vienbalsiai buvo išrinkti - Stefanija Tarvainienė, Bronislava Kaminskienė, Brigita Jokubauskienė, Alvydas Kvauka, Albinas Bazaras ir Juozapas Paliekis.
Šiandien vyko pirmasis naujosios gyventojų tarybos susirinkimas, kurio metu tarybos nariai pirmininku išrinko Albiną Bazarą ir jo pavaduotoją - Stefaniją Tarvainienę.
Sveikiname naująją gyventojų tarybą ir linkime sėkmingo gyventojų atstovavimo ir sklandaus darbo!

Žolynių karalienė 2021.08.16

Akmenės rajono socialinių Paslaugų namai dalyvavo Naujosios Akmenės kultūros rūmų paskelbtoje žolynų lauko ekspozicijoje "Žolynų karalienė". Socialinių paslaugų namų bendruomenė eksponavo žolynų karalienės karūną, kurią kūrė visi kartu - ir gyventojai, ir darbuotojai. Kūrybos procese visi pajuto bendrystę, gerą nuotaiką.

Šventos mišios 2021.08.13

Šiandien, salėje buvo aukojamos šventos mišios skirtos Žolinių šventei. Mišias aukojo vikaras Justinas Palubinskas. Mišių metu buvo šventinamos gėlių puokštelės, kurias gyventojai, padedami socialinių darbuotojų, pasidarė patys. Po mišių gyventojai turėjo galimybę prie vaišių pabendrauti su naujuoju vikaru Justinu Palubinsku – gyventojams buvo įdomu iš kur jis kilęs, iš kokios parapijos atvykęs ir daug visokių kitokių klausimų sulaukė gerbiamas vikaras. Gyventojai liko patenkinti nuoširdžiu bendravimu su svečiu.

Atgal 1 2 3 4 ... 40 Pirmyn
X