Naujienos

Tėvo diena 2022.06.03

Skardus juokas, smagios dainos skambėjo šiandien dėka mūsų Dienos centrui! ♥️ Tėvų diena su humoru ir mylimomis dainomis!

Tėvo diena 2022.06.02

Prisiminai, maldos, mintys ir šiluma nuo žvakių ir mūsų meilės buvo šiandien skirta mūsų mylimiausiams tėveliams.

Augame širdimi 2022.05.30

Jau ne pirmi metai Akmenės rajono meno mokykla vykdo projektą “Augame širdimi” ir šiandien mums atiteko garbė išgirsti koncertą iš pačių talentingiausių vaikų. Išgirdome kanklininkų ir akardeonistų smagius kūrinius ir solisčių dailius balsus. Dėkojame Akmenės rajono meno mokyklos mokytojoms už bendradarbiavimą ir įdėtą didelį indelį į vaikų talentus.

Darbiniai įgūdžiai 2022.05.24

Šiandien kaip niekad lavinome savo darbinius įgūdžius. Nauda prasimankštinant buvo ne tik mums, bet ir įstaigos aplinkai! Nuo šiol pas mus žydės ryškios gėlės, 30-mečio medeliai bei nuostabaus grožio rožė!

EQUASS 2022.05.20

Šiandien oficialiai Akmenės rajono socialinių paslaugų namams buvo įteiktas EQUASS sertifikatas, kuris pažymi, kad įstaiga atitinka keliamus kokybės reikalavimus socialinėms paslaugoms. Ir toliau keliame sau tikslą - teikti kokybiškas, į paslaugų gavėją orientuotas socialines paslaugas!

Jubiliejinė 30-mečio šventė 2022.05.19

Pro mūsų įstaigos atvertus langus skamba skardus juokas, šiltos kalbos ir sklinda meilės spinduliai, ir taip jau 30 metų! Mūsų jaunatviškas jubiliejus prasidėjo čiut diena ankščiau, gegužės 17 d. Šventę atidarė vikaras Justinas Palubinskas su Šv. Mišiomis. Šį kartą, Šv. Mišių metu maldos buvo skirtos įstaigos darbuotojams bei gyventojams, kurių nebėra tarp mūsų.
Gegužės 18-toji, ilgai laukta diena visiems. Diena, kurios metu ypatingai garsiai skambėjo skardus juokas, tranki bei smagi muzika, šoko mūsų patys žaviausi vaikai, daug siurprizų, nuotykių bei prisiminimų. Šventė pavyko, dėka stiprios įstaigos komandos bei savanorių pagalbininkų.
Dar kartą viešai norime padėkoti kolektyvams, asmenims, kurie šventės metu parodė, kas yra pagalba, bendradarbiavimas, bendrystė:
Naujosios Akmenės Kultūros rūmų administracijai už pagalbą organizuojant pasirodymus, už šiltą ir malonų bendradarbiavimą. Ačiū sportinių šokių kolektyvui, bei vadovei Ievai už Jūsų pasirodymus šventės metu.
Papilės kultūros namai taipogi už pagalbą organizuojant kolektyvų pasirodymus, kurie pagyvino mūsų ypatingą šventę. Ačiū kolektyvams: vyrų trio bei kolektyvui "Žara".
Ramūnas Znutas už pagalbą, skirtą laiką mums bei pravestą mūsų šventės renginį.
ŽVEJŲ KLUBAS "ŠVENTUPYS: už pikniko organizavimą bei gardų, naminį patiekalą.
Taip pat, tariame didelį ačiū šventės svečiams, už jų skirtą laiką, dovanas bei dalyvavimą mums svarbioje šventėje.
Atgal 1 2 3 4 5 ... 55 Pirmyn
X