Naujienos

Kalėdinis paštas 2022.12.13

Kalėdos – tai ne tik stebuklų metas, tačiau ir tradicijų puoselėjimas. Akmenės rajono socialinių paslaugų namų kalėdinis paštas, jau treti metai, kaip tapo įstaigos kalėdinė tradicija.
Ar prisimenate, kada paskutinį kartą rašėte laišką, atvirutę ar paprasčiausią sveikinimą? Turite tam puikią progą, kviečiame visus, parašyti bent po vieną laiškelį mūsų įstaigos gyventojams. Jūsų laiškas sušildys kiekvieną, nepaisant žvarbaus vėjo, smarkios pūgos.
Kalėdinio pašto vieta pakeitėme prie vartelių esančių nuo prekybos centro NORFA.

Trečioji advento savaitė 2022.12.09

Piemenėlių žvakė simbolizuoja pačių mažiausiųjų, pasaulio užmirštųjų, vargdienių džiaugsmą. Skaitant Evangeliją pagal Matą „Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti: aš jus atgaivinsiu! Imkite ant savo pečių mano jungą ir mokykitės iš manęs, nes aš romus ir nuolankios širdies, ir jūs rasite savo sieloms atgaivą. Mano jungas švelnus, mano našta lengva“ (Mt 11,28-29), uždegėmė trečiąją žvakę ir giedojome advento giesmes.

Kalėdinių eglučių miškas 2022.12.09

Šiandien kartu su kitomis organizacijomis puošėme eglutes Akmenės rajono kultūros rūmų alėjoje! Mūsų eglutė buvo papuošta gyventojų gamintais žaisliukais - kepuraitėm ir dovanų maišeliais.
Kviečiame kiekvieną apsilankyti eglučių alėjoje, mūsų eglutės numeris 19!

Jubiliejus 2022.12.09

65-ojo jubiliejaus proga sveikinimai skrieja Algimantui. Linkime geros nuotaikos, stiprios sveikatos!

BINGO 2022.12.08

Susitikome su mūsų išsilgtais Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos moksleiviais Urte ir Rivatu. Moksleiviai ne tik pradžiugino savo atvykimu, bet ir pravedė visų gyventojų išsilgtą bei mylimą žaidimą - BINGO. Nors ir dovanos pradžiugino laimėtojus, tačiau visi buvo laimingi galėdami kartu praleisti linksmai laiką smagioje atmosferoje!

Pirties grafikas 2022.12.08

Atgal 1 2 3 4 5 ... 63 Pirmyn
X