Naujienos

Šv. Stanislovo diena 2023.05.08

Gegužės 8-tąją minime Šv. Stanislovo dieną!
Kiekvienam varduvininkui buvo įteiktas sveikinimas ir nuoširdžiausi linkėjimai!

Motinos diena 2023.05.05

Visą savaitę skyrėme savo mamoms. Gyventojai kartu su savanore Vilma ir Urte darė rankdarbius ir papuošimus, kurie džiugins kiekvieną Motinos dienos proga. Penktadienio rytmetį buvo laikomos Šv. Mišios už gyvas ir mirusias mamas. Po mišių gyventojai vyko į kapines kur kiekvienas uždegė po žvakutę.
Motinos diena viena iš gražiausių pavasario švenčių! Kiekvienas žino, kad nėra pasaulyje tyresnės meilės, nei mamos! Juk mama, tai mūsų šiluma, jaukumas, ramybė, šviesa…

"Jamam šitą darbą" 2023.04.26

Dienos centro nariai Socialinių paslaugų namų gyventojams padovanojo naują programą "Jamam šitą darbą!". O kapela "Vėtrungė" išjudino visus susirinkusius. Buvo daug juoko, džiaugsmo ir dainų!

Augalų sodinimas 2023.04.24

Šią ramią pirmadienio dieną, individualios priežiūros darbuotojos Rita, Valė ir Viktorija subūrė gyventojus talkai sodinti augalus lysvėse! Gyventojai visą vasarą prisidės prie kiekvieno augalų auginimo etapo - šiandien jie su darbuotoja Rita sodino, pureno žemę ir glostė kiekvieną sodinamą augalėlį. Atėjus laikui ims derlių su darbuotoja Vale, jį džiovins, o Viktorija talkins prižiūrint ir laistant augalus! Visi prisidėsime prie augalų puoselėjimo ir atėjus laikui galėsime džiaugtis savo bendro darbo vaisiais.

"Pelėdžiukų" koncertas 2023.04.19

Dėkojame Naujosios Akmenės IKU mokyklos Atžalyno skyriaus "Pelėdžiukų" grupei už nuostabų koncertą!
Socialinių paslaugų namų gyventojai pasirodymo metu neslėpė teigiamų emocijų, kurios užplūdo pamačius tiek daug talentingų ir linksmų vaikučių. Gyventojai dar ne vieną dieną prisimins, kiek laimės atneša vaikų klegesys ir juokas. Pasibaigus koncertui mažieji atlikėjai turėjo galimybę susipažinti su Socialinių paslaugų namų darbuotojų profesijomis.

Stalo Žaidimai 2023.04.19

Gausus būrys žingeidžių Socialinių paslaugų namų gyventojų susirinko žaisti stalo žaidimų, spalvinti bei dėlioti dėliones. Juk kartu smagiau!

Atgal 1 2 3 4 5 ... 71 Pirmyn
X