Naujienos

Užgavėnės 2020.02.25

Su garsia muzika ir šurmuliu, su spalvotais blynais ir uogiene varėme „žiemą“ lauk. Čigonėlės, jaunoji su jaunikiu, būrėja, gydytoja ir vieniša čigonė su mažu vaiku kvietė visus varyti žiemą iš kiemo kartu. Laukėme žiemos ilgai, o kai atėjo laikas varyti ją lauk, ji nedrąsiai kaip tik šiandien panoro pasirodyti. Tikimės, jog ir jus švenčiate Užgavėnes linksmai ir triukšmingai. Vykim žiemą lauk!

Vasario 16 d. minėjimas 2020.02.17

Susibūrę koplytėlėje, maldomis ir giesmėmis paminėjome Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Nebijodami išsitepti ar pasijausti vaikais, savo pavargusiais delnais piešėm trispalvę. Taip norime parodyti savo neišblėstančią meilę Tėvynei.

Meilės diena 2020.02.14

Vasario 14 d. – Valentino diena, tai ne tik jaunimo šventė. Senjorams ji taip pat labai svarbi. Kiekvienam iš mūsų svarbu jaustis mylimam ir mylėti, ir visai nesvarbu ar turi savo Valentiną šalia. Meilei nesvarbu nei amžius nei socialinė padėtis ar sveikatos būklė. Šią dieną ypatingai malonu apsikabinti, pasakyti ir išgirsti meilius žodžius ar pakštelti į žandą. Šiandien pasipuošę meilės spalva ir su šypsenomis būrėmės bendrai nuotraukai. Metai bėga, žmonės keičiasi. Keičiamės ir mes, bet džiaugiamės ne pasikeitusiais veidais, o augančia meile vienas kitam.

Meilės dienos belaukiant 2020.02.13

Vasario 13 d. mūsų širdis romansais glostė romansų ansamblis „Auksinės širdys“, vadovaujamas Virginijos Krasauskienės. Gitaros stygomis, akordeono akordais ir auksiniais balsais virpino ir džiugino mūsų širdis meilės kupinas romansų koncertas. Dėkojame ansamblio vadovei ir jo nariams.

Juokas - geriausias vaistas nuo ligų 2020.02.11

Vasario 11 d. juoko dozę dovanojo Dienos centro teatro grupė „Dzin“ vadovaujama Daivos Kvaukienės. Gyvenimiškos situacijos su humoro žiupsneliu geriausias vaistas nuo peršalimo ligų ir virusų. Dėkojame artistams ir jų vadovei, jog rūpinasi mūsų sveikata.

Skalsioji duona 2020.02.06

Vasario 5 d. minima Šv. Agotos – Duonos diena, šią dieną paminėjome ir mes. Duonelė mūsų gyvenime užima labai svarbią vietą, mes ją valgome ir gerbiame kasdien. Žiūrėdami video medžiagą apie Žemaitijos krašto duonos kepimo tradicijas ir klausydami pasaką „Kaip vilkas norėjo duonos išsikepti“ prisiminėme kiek daug darbo reikia įdėti norint valgyti skanią naminę duoną. Popietę paįvairinome liaudies išminties patarlėmis ir mįslėmis apie duonelę. Šv. Agotos dienos pagrindinis akcentas buvo šviežia naminė duona, kuria draugiškai pasivaišinome.

Atgal 1 2 3 4 5 ... 25 Pirmyn
X