Naujienos

Bingo 2024.02.08

O mes kiekvieną ketvirtadienį žaisdami “BINGO” patiriame sveiką konkurenciją!

"Prisiminimų beiešknt" 2024.02.06

Šiandien mus aplankė mūsų draugai - Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka, vyko senyvo amžiaus ir demencija sergantiems asmenims terapiniai skaitymai "Prisiminimų beieškant", tema - "Užgavėnės“. Darbuotojos labai įdomiai ir vaizdžiai, pristatė - priminė Užgavėnių tradicijas. Mūsų įstaigos gyventojai dalinosi savo šeimų papročiais. Dėkojame darbuotojoms Aurelijai ir Reginai, kad mus aplanko ir skiria mums taip reikalingą dėmesį.

Šv. Agota, Duonos diena! 2024.02.05

Šiandien, popietės metu, buvo papasakotas visas duonutės kelias nuo grūdo iki gražaus duonos kepaliuko. Susiėjimo metu skambėjo eilės apie duonutę, skaitėme patarles ir priežodžius, spėliojome mįsles. Popietės pabaigoje visi ragavome kelių rūšių duonos – juodos, baltos, pagardintos saulėgrąžomis, moliūgų sėklomis, kmynais. Duonelę valgėme su medumi ir gėrėme girą. Visiems buvo šilta, jauku ir skanu!

Mankšta 2024.01.31

Reguliari mankšta gali daryti tikrus stebuklus ne tik  fizinei, bet ir emocinei būsenai. Fiziniai pratimai gali pagerinti širdies veiklą, virškinimą, nuotaiką, sustiprinti kaulus, palengvinti ar net pilnai atsikratyti depresijos, sumažinti diabeto riziką, kraujospūdį, nerimą, stresą, pagerinti miegą ir išlaikyti sveikus sąnarius!

Garso ir muzikos terapija 2024.01.26

Garso ir muzikos terapija teigia, kad muzikos psichologinis, emocinis ir dvasinis poveikis padeda atgauti psichologinę ir fizinę pusiausvyrą. Šiandien, su savanore Urte, gyventojos turėjo galimybę pasimėgauti garsų ir šviesų teikiamais malonumais!

Bingo 2024.01.25

Bingo savanorių apsupty! Su prizais! Su muzika! Su juoku! Ir gera nuotaika!

Atgal 1 2 3 4 5 ... 96 Pirmyn
X