Naujienos

Šv. Onos 2020.07.24

Šiandieną pradėjome Šventomis Mišiomis. Išpažinę nuodėmes, giedojome ir meldėmės už amžiną atilsį išėjusius. Visiems mūsų namų gyventojams ir darbuotojams meldėme sveikatos ir ramybės širdyse. Labai dėkojame talkininkavusiai Živilei Garbaliauskienei, kuri mums dovanojo širdžiai artimas giesmes, bei niekad mūsų nepamirštančiam vikarui Sigitui Valauskiui.

Po pietų, su savo artimiausiais kaimynais ir gerais draugais, „Akmenės Vilties“ nariais ir jų vadove turėjome gražų koncertą. Pasveikinę Onas ir apdovanoję jas gėlėmis, sužaidėme dar porą linksmų žaidimų. Po žaidimų atsikvėpėm ir grožėjomės nuostabiu vaikučių koncertu, kurį mums dovanojo Papilės kultūros namai. Dėkojame už smagų ir nuoširdų koncertą, kuris suvirpino ne vieną širdį.

Išvyka į Ventos regioninio parko lankytojų centrą 2020.07.23

Liepos 21 d. popietę praleidome gilindami savo žinias apie savo kraštą. Dėkojame Ventos regioninio parko lankytojų centro darbuotojams už šiltą priėmimą ir išsamią ekskursiją.

 

Smagus laikas drauge

Kiekvieną dieną vyksta užsiėmimai. Dainuojame, grojame, giedame, piešiame, skaitome ir klausome knygas, sodiname vaistažoles ir kitas žoleles, bendraujame prie natūralių žolelių arbatos puodelio, žiūrime įvairiausias laidas ir drauge jas aptariame. Veiklų įvairovė suteikia galimybę kiekvienam gyventojui pasirinkti jam mėgstamą veiklą. Užsiėmimai grupėse mus suartina, nuveja vienišumo jausmą ir net gydo. Būryje visada smagiau!

Projektas: Sociokultūrinių paslaugų plėtra Naujosios Akmenės mieste.

Mindaugo karūnavimo diena

Aplankyta Akmenės rajono 70-mečiui ir Tautodailės metams skirta tautodailininko ir kalvio Simono Misevičiaus paroda Naujosios Akmenės kultūros rūmų parodų salone. Grožėdamiesi metalo dirbiniais tarsi nukeliavome į praeitį. Tvirti metalo ir akmens ginklai, rankomis nukaltos žvakidės gėlės ir kiti dirbiniai priminė apie didinguosius laikus kai buvo karūnuotas mūsų vienintelis Karalius Mindaugas.

Na, o namuose susirinkusiųjų sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas, gyventojos kūrybos paskaitytas eilėraštis apie Lietuvą tik dar labiau mus suvienija.

Ačiū Naujosios Akmenės kultūros rūmų kolektyvui už šiltą sutikimą.

Joninių šventė

Nepabūgę vasaros karščio linksmai atšventėme Jonines. Su kapelos „Berželis“ gyva muzika ir dainomis, su žaidimais ir šokiais linksminome ir džiuginome savo širdis. Tarybos nariai pasitelkę savo kūrybą rišo lauko gėlių puokštes ir sveikino Jonus ir Janinas, negailėjo gražių ir šiltų palinkėjimų. Pirmas šventinis susitikimas po karantino praėjo sėkmingai, tikimės jų bus dar ne vienas. [...]

Ačiū svečiams „Berželis“ už dovanotą gerą nuotaiką ir muzikinį pasirodymą. [...]

INFORMUOJAME, KAD NUO 2020 M. BIRŽELIO 27 D. PRADEDA DIRBTI AKMENĖS RAJONO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ NAMŲ PIRTIS

PIRTIES DARBAS ORGANIZUOJAMAS SRAUTAIS

ASMENYS ĮLEIDŽIAMI NE DAUGIAU KAIP 10 ASMENŲ GRUPĖMIS, APSILANKYMAS TRUNKA NEILGIAU KAIP 1,5 VAL.

Moterų grupės

I GRUPĖ ĮLEIDŽIAMA 10 VAL. (trukmė 1,5 val.)

II GRUPĖ ĮLEIDŽIAMA 12 VAL. (trukmė 1,5 val.)

PERTRAUKA NUO 14.00 IKI 15.00 VAL.

Vyrų grupės

I GRUPĖ ĮLEIDŽIAMA 15.00 VAL. (trukmė 1,5 val.)

II GRUPĖ ĮLEIDŽIAMA 17.00 VAL. (trukmė 1,5 val.)

III GRUPĖ ĮLEIDŽIAMA 19.00 VAL. (trukmė 1,5 val.)

PRAŠOME LAIKYTIS NURODYTO DARBO GRAFIKO IR NEVĖLUOTI. AČIŪ UŽ SUPRATINGUMĄ. LINKIME VISIEMS IŠLIKTI SVEIKAIS.

Atgal 1 2 3 4 5 6 ... 30 Pirmyn
X