Naujienos

Integralios pagalbos namuose Akmenės rajone teikiamų paslaugų aptarimas 2017.09.22

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai 2017 m. gegužės mėnesį pradėjo teikti integralios pagalbos į namus paslaugas Akmenės rajono gyventojams. 
Siekdami suteikti daugiau informacijos apie integralios pagalbos į namus paslaugą bei aptarti jau turimą patirtį, organizavome susitikimą su Akmenės rajone dirbančiomis socialinėmis darbuotojomis, socialinio darbo organizatorėmis, NVO atstovais bei visais žmonėmis, kurie norėjo sužinoti daugiau informacijos apie šią gana naują paslaugą mūsų rajone.
Įstaigos direktorius V. Paškevičius pristatė projekto „Integruotų socialinės globos ir slaugos paslaugų modelis Akmenės rajono savivaldybėje“ tiklą, uždavinius, siekius. 
Apie savo darbo funkcijas papasakojo socialinė darbuotoja V. Spirienė, slaugytoja R. Norkienė , kineziterapeutė - masažuotoja S. Šinušienė. Darbuotojų teigimu, integrali pagalba namuose ypač reikalinga žmonėms, turintiems didelių sveikatos problemų, dėl senatvės ar negalios, bet norintiems gyventi savo namuose.

Išvyka į Žemaitijos sostinę! 2017.09.20

Sulaukę, kol nustos lyti lietus ir veidus pradės šildyti saulės spinduliai, išvykome į žemaitijos sostinę!

Kelionę pradėjome aplankydami Biržuvėnų Laumės pėdą. Sako, kad vanduo šioje pėdoje turi stebuklingų galių: padeda atjaunėti, juo dažniausiai prausiamas veidas ir akys – šios nustoja skaudėti, pagerėja regėjimas. Visi draugiškai plovėme rankas, veidus ir labai tikėjome, kad šis šaltinis tikrai stebuklingas. Telšiuose aplankėme muziejų „Alką", kuriame atskleidžiama Žemaitijos istorinė raida, gausu meno kūrinių, autentiškų rūbų, rakandų. Pietavome prie Masčio ežero kranto. Na, o savo kelionę užbaigėme aplankydami Šv. Antano Paduviečio katedrą. Grįžome pilni įspūdžių bei geros nuotaikos!

Akmenės rajono socialinių paslaugų namų laikraštukas 2017.09.15

Sveikinome Jonus ir Janinas!

Visi mes žmonės, visi esam panašūs. Kas mus atskirtų, jei ne vardai? Visi mes gimstam nuogi ir gražūs, kaip mus vadinti nusprendžia tėvai.  Šiandien sveikinome savo Jonus ir Janinas su Joninių švente! Dovanojome mūsų pačių darytas puokštes bei linkėjome ilgų ir kupinų laimės metų!

Taip pat, norime pasveikinti visus gyventojus Joninių proga. Linkime, kad iš žolynų supintus vainikus vanduo nuplukdytų į laimės užutėkį. Linkime, kad ugnis, liepsnojanti šią stebuklingą naktį, jūsų širdyse įžiebtų naujų siekių liepsną. Tegul išsipildo visa tai, apie ką svajosite pačią trumpiausią stebuklų naktį. Būkite laimingi!

Išvyka į senjorų stovyklą 2017.06.22

Birželio 22 d. vykome į senjorų stovyklą, kurią organizavo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centras.

Aplankėme žirgyną, maitinome arklius, glostėme ožius. Klausėmės žirgų trenerės paskaitos apie žirgų sportą, žirgų auginimą ir priežiūrą. Ragavome žirgų maistą - avižas! Po pietų susitikome su bibliotekininkę L. Naujokienę, kuri pravedė pažintinę paskaitą „Gyvūnai meno kūriniuose". Vakare grįžome šiek tiek pavargę, bet pilni įspūdžių ir geros nuotaikos!

Integrali pagalba į namus 2017.06.21

Integralios pagalbos į namus socialinė darbuotoja V. Spirienė lankėsi Mažeikiuose. Nuotraukoje socialinės darbuotojos susitikimas su Mažeikiuose vykdomos integralios pagalbos į namus vyr. socialine darbuotoja M. Gulbine. 
Savo integralios pagalbos į namus veiklą pradėjome visai neseniai, tad siekiame pasisemti kuo daugiau patirties iš kitų šios srities specialistų. Susitikimo metu M. Gulbinė noriai dalinosi patirtimi.

 

 

 

 

 

 

Atgal 1 ... 39 40 41 42 43 44 Pirmyn
X