Naujienos

Velykinė lauko ekspozicija „100-mečio margutis“ 2018.03.26

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą velykinei lauko ekspozicijai „100 - mečio margutis". 100 praeitimi išaustų metų, sudėtų į vieną margutį, kai kiekvieno fantazija gali sukurti vis kitą istoriją.

Pasaulinės poezijos dienos minėjimas 2018.03.22

„Poezija: kai eilėraštyje lieka ne rankų, o širdies šešėlis." J. Marcinkevičius

Pasaulinė poezijos diena yra skirta švęsti visų poetų pasiekimus. Juk teigiama, kad poetai savo kūryba gali sukurti geresnį pasaulį. Šiandien, minint Pasaulinę poezijos dieną, prie arbatos puodelio prisiminėme garsius poetus bei mintyse išlikusius žymius kūrinius, vartėme gyventojų kurtus eilėraščius ir mėgavomės užrašytų žodžių galia bei prasme! Džiugu, kad kūrybos gyslelę turi ir mūsų namų gyventojai, kurie noriai kuria ir savo posmais dalinasi su aplinkiniais.

Minint Tarptautinę teatro dieną 2018.03.14

Nenumaldomai artėjant Tarptautinei teatro dienai svečiuose lankėsi Pociūnėlių kultūros namų mėgėjų teatro grupė ir humoro grupė, kurie padovanojo gyventojams K. Sajos spektaklį „Šventežeris" bei humoristinį pasirodymą „Trys mylimos". Dėkojame už galimybę mintimis sugrįžti į kaimą, kuriame ne vienas gyventojas praleido savo jaunystės metus, už gerą nuotaiką, juoką, dainas ir šypsenas!

KOVO 11 – OJI – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA 2018.03.11

Jaudinanti akimirka, kai Tautišką giesmę sustojo giedoti skirtingos kartos. Šios šventės prasmė svarbi tiek lopšelio - darželio „Atžalynas“ vaikučiams ir darbuotojams, tiek Naujosios Akmenės muzikos mokyklos teatrinio ugdymo vaikams, tiek mūsų namuose gyvenantiems senoliams. Kaip prasmingai skambėjo žodžiai „VARDAN TOS LIETUVOS“, kai juos giedojo visi, susirinkę į šventę. Vieni juos tarė su ateities siekiais, kiti permąstė atliktų darbų svarbą.

Kovo 8-osios šventė 2018.03.11

Viena pirmųjų pavasario švenčių – Kovo 8 – oji. Šią gražią popietę pasveikinti moterų atvyko šaunus būrys muzikantų, dainorėlių ir jų mokytojų iš Naujosios Akmenės muzikos mokyklos, kurie padovanojo pavasariu kvepiantį koncertą.

Vasario 16 d. minėjimas 2018.02.16

Vasario 16-oji - tai didelė šventė, didi mūsų visų diena. Šiandien gimtadienį švenčia ne tik Lietuva, bet ir kiekvienas jos pilietis. Drąsiai ženkime į naują šimtmetį, džiaukimės laisve, branginkime ją ir tvirtinkime kasdieniais savo darbais!
Šią gražią popietę į svečius atvyko mišrus choras „Bočiai", kurių vadovas A. Milius ir liaudiškų šokių kolektyvas „Bočeliai", kurių vadovė B. Viktoravičiūtė, kurie mums padovanojo šiltą, jaukią, pilną dainų ir šokių popietę.

Atgal 1 ... 42 43 44 45 46 ... 52 Pirmyn
X