Naujienos

Skelbimas

VYR. SLAUGYTOJAS (-A)- PADALINIO VADOVAS (-Ė)

Užduotys būsimam (-ai) darbuotojui (-ai):

Organizuoti slaugos darbą, vadovauti padalinio personalui, sudaryti jų darbo grafikus;
Koordinuoti visą slaugos darbą socialinių paslaugų namuose;
Kontroliuoti dezinfekcijos vykdymą;
Organizuoti ir kontroliuoti slaugytojų darbą, vykdant gydytojo paskyrimus, gyventojų slaugą, užtikrinant tikslingą vaistų, slaugos priemonių panaudojimą bei saugojimą;
Vykdyti vaistų ir kitų medikamentų užsakymą, priėmimą, saugojimą, išdavimą ir jų apskaitą;
Dalyvauti gyventojų apgyvendinime socialinių paslaugų namuose;
Užtikrinti nuolatinį slaugytojų mokymą;
Pildyti gyventojų apskaitos dokumentaciją.

Darbo vieta: Akmenės rajono socialinių paslaugų namai

Reikalavimai kandidatui:

Turėti aukštesnįjį arba aukštąjį medicininį išsilavinimą ir bendrosios praktikos arba bendruomenės slaugytojos licenciją;
Žinoti medicinos teorijos ir praktikos, sveikos gyvensenos pagrindus, sugebėti integruoti ir naudoti medicinos, gamtos bei socialinių mokslų žinias, vadybos pagrindus, sugebėti organizuoti komandinį darbą, savarankiškai ir operatyviai priimti sprendimus, žinoti šalies sveikatos politiką, jos naujoves, būti susipažinusiam su pagrindiniais sveikatos priežiūra reglamentuojančiais teisės aktais;
Mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu
Būti atsakingam, pareigingam, komunikabiliam, sąžiningam, gailestingam, gebėti išvengti konfliktų, dalykiškam;
Mokėti savarankiškai planuoti pavestų darbų atlikimą;
Mokėti dirbti su kompiuterinėmis programomis.

Siūlome:

profesinio tobulėjimo galimybes;
laiku mokamą atlyginimą;
visas darbui reikalingas priemones;
draugišką kolektyvą.

Kandidatai gali kreiptis (siųsdami gyvenimo aprašymą):

el. paštu: info@akmenespn.lt;
atvykti pas darbdavį adresu: Respublikos g. 28, Naujoji Akmenė.

Dėl iškilusių klausimų kreiptis telefonu: (8 425) 56 125.

Visų Šventųjų diena 2017.11.02

Baigiantys kristi ryškiaspalviai medžių lapai ir vis trumpėjančios rudens dienos mums primena, kad artėja Visų šventųjų diena ir Vėlinės – laikas prisiminti anapilin iškeliavusius savo artimuosius, draugus, pažįstamus. Šia proga spalio 31 dieną mūsų koplytėlėje parapijos klebonas laikė šv. Mišias už mirusiuosius. Tradiciškai po mišių būrelis gyventojų, lydimi socialinių darbuotojų, vyko į Stipirkių kapines, kad būtų pagerbti iš mūsų tarpo išėję gyventojai, uždegtos žvakutės. Visi kartu sustoję būryje pasimeldėme už anapilin išėjusius mūsų gyventojus. Niekada nepamirštame tų, kurie buvo su mumis, o dabar gyvena mūsų širdyse ir prisiminimuose.

Akcija „Mezgu ankstukams” 2017.10.24

Lapkričio 17 d. - Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Šia proga mūsų gyventoja Stefanija Selenienė su dideliu noru prisijungė prie MEZGU ANKSTUKAMS akcijos ir numezgė vilnonių kojinyčių, kurios sušildys pačių mažiausiųjų kojytes. Juk artėjant žiemai kiekvienam reikalinga šiluma ir užuovėja, o ankščiau laiko gimusiems kūdykiams tai gyvybiškai svarbu. Dažnai geri darbai nieko nekainuoja, tačiau sušildo daugelio širdis!

 

Psichikos sveikatos diena

Visame pasaulyje spalio 10 d. minima Psichikos sveikatos diena. Ta proga Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sudalyvavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos skelbtame konkurse kuriame Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai pasidalino savo patarimais, kaip kasdien reikėtų stiprinti savo psichinę sveikatą. Dėkojame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai visos Akmenės rajono socialinių paslaugų namų bendruomenės vardu, kad penktadienio rytas nudžiugino ne tik patekėjusia saule bei pasirodžiusia pirmąją šalna, bet ir netikėtai sulauktomis dovanomis. Gautos dovanos Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojams kasmet primins šią prasmingą akciją, kada ir vėl dalinsis savo patarimais prie karštos arbatos puodelio.

Kūno kultūros ir sporto diena 2017.10.06

Viena valanda sporto užima tik 4 procentus paros!

Spalio 7 d. - kūno kultūros ir sporto diena. Ta proga mūsų įstaigoje esančioje sporto salėje kineziterapeutė Sandra pravedė senjorams pritaikytą mankštą. Tokios mankštos sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerėja bendra fizinė ir raumenų būklė, susitiprėja kūnas.

Rudens lauko ekspozicija – konkursas „Sparnuotas ruduo“ 2017.10.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą rudens lauko ekspozicijai - konkursui „Sparnuotas ruduo".
Meilė yra ta jėga, kuri žmones jungia vienas su kitu, su aplinka,su pasauliu. Meilė gydo ir priverčia džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.
Meilei nėra jokių ribų! Jie skrenda, nes myli...

Atgal 1 ... 45 46 47 48 49 ... 52 Pirmyn
X