Naujienos

Psichologinės gerovės ir psichikos stiprinimo projektas! 2020.10.30

Siekiant pagerinti įstaigos kokybę darbuotojai sudalyvavo psichologiniuose mokymuose. Mokymų metu buvo siekiama sukurti komandinį darbą tarp įvairių sričių specialistų. Norime padėkoti psichologei Kristinai Jievaitienei sukuriant teigiamas emocijas ir komandinį darbą.

Dėmesio!

Vadovaujantis Akmenės rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdžio 2020 m. spalio 5 d. protokolu Nr. KPP-202, Akmenės rajono socialinių paslaugų dienos centras bei Akmenės rajono socialinių paslaugų namų pirtis nuo 2020-10-06 nedirbs iki atskiro Ekstremalių situacijų operacijų centro sprendimo.

Ačiū už supratingumą.

 

 

 

 

 

Dėl COVID-19 2020.09.30

Socialinių darbuotojų diena! 2020.09.28

Nors ir socialinių darbuotojų diena yra rugsėjo 27 d., įstaigos specialistai sulaukė išankstinių sveikinimų jau rugsėjo 25 dieną. Įstaigos gyventojų taryba visą savaitę raizgė, tepė ir klijavo saldžias bei niekad nenuvystančias gėlytes. Šią dieną sveikinimai skambėjo ne tik socialinėms darbuotojoms, bet ir mūsų šauniausioms socialinių darbuotojų padėjėjoms. Tariame dar kartą AČIŪ, kad rūpinatės įstaigos gyventojų gerumu!

 

Dėl COVID-19 viruso 2020.09.23

Mieli įstaigos gyventojų artimieji ir draugai, kreipiamės į Jus, dėl pasikartojančios COVID-19 viruso situacijos. Lietuvoje masiškai didėja sergamumas. Prašome saugoti save ir savo artimuosius gyvenančius Akmenės rajono socialinių paslaugų namuose. Lankykite juos tik esant būtinybei, esant galimybei pasinaudokite ryšio priemonių pagalba. Prašome būti socialiai atsakingais ir laikytis saugaus atstumo, nepamiršti apsaugines veido kaukes ir laikytis rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.
Ačiū už supratingumą ir saugokite savo ir artimųjų sveikatą ♥

Tariame didelį Ačiū! 2020.09.18

2020.09.15 Dienos centras pasikvietė mus į smagią dėdės rudenėlio šventę. Ne tik pasiklausėme nuostabių dainų, bet ir šokome iki kol kojos pavargo. Ačiū už tokias teigiamas emocijas, kurios iki šiol yra mumyse. Ir taipogi, ačiū, kad leidote prisidėti prie savo šventės paruošiant parodai rudens daržovių gyvūnėlių ekspoziciją.

Atgal 1 ... 58 59 60 61 62 ... 88 Pirmyn
X