Naujienos

Trijų kartų renginys 2018.11.17

Nepaisant prognozių, gyvenkite taip, lyg būtų pavasaris“ (Lily Pulitzer) .Vadovaudamiesi šiais žodžiais stengiamės kiekvieną dieną praleisti taip, kad vakare atsigulę galėtume sau pasakyti, kad ši diena nepraėjo veltui.. Penktadienio popietę praleidome klausydamiesi skambių dainų, grožėdamiesi šokėjais trijų kartų renginyje „Dainų ir šokių pynę pinsim".

Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas 2018.11.14

Kai įsibėgėjęs ruduo niūriai nudažo langus, o ilgėjantys vakarai darosi vis žvarbesni, mes vis ieškome šilumos.. Šiandien mūsų namuose svečiavosi Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokiniai bei jų mokytojai, kurie savo skambiomis melodijomis, eilėmis ir žodžiais sušildė mūsų rudeniškai nusiteikusias širdis!

Visų Šventųjų diena 2018.11.02

Vis trumpėjančios rudens dienos ir šaltukas mums primena, kad artėja Visų šventųjų diena ir Vėlinės – laikas prisiminti anapilin iškeliavusius savo artimuosius, draugus, pažįstamus. Šia proga spalio 31 dieną mūsų koplytėlėje buvo laikomos šv. Mišios už mirusiuosius. Tradiciškai po mišių būrelis gyventojų, lydimi socialinių darbuotojų, vyko į Stipirkių kapines, kad būtų pagerbti iš mūsų tarpo išėję gyventojai, uždegtos žvakutės. Visi kartu sustoję būryje pasimeldėme už anapilin išėjusius mūsų gyventojus

Šviečiantys moliūgai 2018.11.02

Šiais metais miesto aikštė pasipuošė šviečiančiais moliūgais. Savo raganaitę pagaminome ir mes. O šiandien važiavome pasigrožėti besišypsančiais moliūgais ir pasisemti idėjų kitiems metams!

Svečiuose pas „Viltis“ bendriją 2018.10.25

Ruduo - metų laikas, kai nuvysta ryškiaspalvės gėlės, ima lyti lietus, niaukiasi dangus. Tačiau juk tik rudenį galime išvysti nuostabiomis spalvomis pasipuošusius krentančius medžių lapus... Šiandien aplankėme „Viltis" bendriją ir kartu besišnekučiuodami kūrėme savitus rudeniškus medžių lapus.

Kūno kultūros ir sporto diena 2018.10.15

Tai, kad reguliarus fizinis aktyvumas yra naudingas,tikriausiai žino daugelis, tačiau neretai šios žinios būna labai greitai pamirštamos, todėl motyvacijos mankštintis neretai pritrūksta.

Kūno kultūros ir sporto diena yra puiki proga dar kartą pakalbėti apie sporto naudą ne tik jaunystėje, bet ir sulaukus garbaus amžiaus. Ta proga į svečius pasikvietėme Akmenės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro kineziterapeutę Ingridą, kuri mums parodė, kokius pratimus bei mankštą galime atlikti savarankiškai namuose. Vyr. slaugytoja Virginija papasakojo apie sporto bei aktyvaus gyvenimo svarbą senatvėje, aptarė, kokių ligų padeda išvengti judėjimas ir parodė, kaip senjorai aktyviai leidžia savo laisvalaikį užsienyje. Pabandėme ir mes!

Atgal 1 ... 69 70 71 72 73 ... 84 Pirmyn
X