Naujienos

Moterų diena

Žemėje būtų daug tuštumos, jei nebūtų Jūsų nešamos šviesos, meilės, vilties ir tikėjimo, kad rytojus bus gražesnis ir saugesnis!

Tarptautinės moterų dienos proga, Akmenės rajono socialinių paslaugų namus aplankė bendrija "Viltis" ir Akmenės muzikos mokyklos birbyninkų ansamblis, vadovaujamas A. Gulbino, kurie dainomis, nuoširdžiais žodžiais ir melodijomis, džiugino mūsų moteris!

Spektakliai 2017.03.27

Kovo 27 dieną švenčiama Teatro diena. Šiai progai Naujosios Akmenės muzikos mokyklos teatrinio ugdymo moksleiviai lankėsi pas mus ir parodė E. Tolvaišienės muzikinę pasakaitę „Debesėlis“ ir E. Untulio „Meilė – ne žaislas“. Senoliai turėjo galimybę pasidžiaugti mažųjų žaismingumu, skambant linksmoms melodijoms palinguoti ir paploti. Vyresniųjų moksleivių suvaidintas pasakojimas apie pirmąją meilę daugelį sugrąžino į jaunystės laikus. Pasirodymai baigėsi, tačiau įspūdžiai dar gyvi ir šiandien.

Užgavėnės

Velniukai smagiai man per petį tapšnoja, ir šakėm ore ratus vis vedžioja. Klausia, gal kartais blynų turiu, iš nuostabos burnos pravert negaliu! Akmenės rajono socialinių paslaugų namai triukšmingai išlydėjo žiemą ir pasitiko ateinantį pavasarį! Nei vienas gyventojas neliko neaplankytas. Didelį džiaugsmą bei nuostabą išreiškė gyventojai, kurie patys negali judėti, tačiau sulaukė būrio žydukų. Gyventojai noriai prisijungė prie iniciatyvos, iš anksto ruošėsi drabužius. Amžius linksmintis – ne riba!

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Juk visi mes esame LIETUVA, o LIETUVA  – tai mes! Vasario 16 d.  – ypatinga data kiekvieno lietuvio širdyje. Minėdami iškilią vasario 16 d. šventę, dainomis, eilėraščiais bei išsakytomis mintimis, pasistengėme susiburti ir uždegti vieni kitus tikėjimu valstybės ateitimi, pasidalinti meile tėvynei ir dar kartą prisiminti, kokia didi garbė yra būti lietuviais.

Valentino diena

Pasitikdami Valentino dieną susirinkome į rytmetį, kuriame visi dainavome žinomas ir mėgstamas lietuvių liaudies dainas. Socialinių paslaugų namų gyventoja Vladislava Čepulienė deklamavo savo kūrybos eilėraščius, Zofija Monienė padainavo savo jaunystės dainas apie meilę. Šventės akcentu tapo vienas gyventojas, vardu Valentinas. Ne tik nuo meilės žodžių ar pasipuošimų raudona spalva, bet ir nuo smagiai praleisto laiko, ši diena įgavo kitokią prasmę.

A. Vaičiakausko ir jo vadovaujamo merginų ansamblio koncertas

Sausio 17 d. antrosios dienos pusę Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojams praskaidrino Ventos kultūros namų mėgėjų meno kolektyvo vadovo A. Vaičiakausko bei jo vadovaujamo merginų ansamblio koncertas. Netrūko skambios, gražios, melodingos, muzikos. Prisiminus lietuviškų melodijų pynes, gyventojai pritardami atlikėjams uždainavo kartu, pakilo nuo kėdžių įsiliedami į šokio sūkurį. Dėkojame už koncertinę programą, kuri pradžiugino žiūrovus ir paliko geras emocijas visiems susirinkusiems.

Atgal 1 ... 85 86 87 88 Pirmyn
X