Naujienos

Socialinės Dirbtuvės 2024.07.01

AKIMIRKOS IŠ SOCIALINIŲ DIRBTUVIŲ ATIDARYMO ŠVENTĖS
Liepos 1-ąją į Socialinių dirbtuvių atidarymo šventę atvyko būrelis projekte "Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione" dalyvaujančių tikslinės grupės žmonių.
Socialinių dirbtuvių specialistų komanda pasitiko atvykusiuosius plačia šypsena bei gardžiomis vaišėmis. Pasveikinimo žodį tarė Socialinių paslaugų namų direktorė Sigita Kupstienė ir direktorės pavaduotoja Aurelija Laurinaitiene. Projekto užsiėmimų vadovės - meistrės Zita Liaukšienė ir Gražina Liaukšienė susipažino su Socialinių dirbtuvių paslaugų gavėjais, aptarti pastarųjų gebėjimai bei lūkesčiai. Numatyti pirmieji darbeliai, kurie bus pradėti gaminti jau rytoj! Socialinė darbuotoja Enrika Klusienė supažindino su projekto motyvacine sistema ir visi kartu sukūrė saugaus bei sėkmingo darbo taisykles.
Šventė užbaigta maloniu pašnekesiu prie puodelio kavos  ir skanių vaišių. Socialinių dirbtuvių specialistų komanda palinkėjo dalyviams sėkmingo starto!
Norinčius prisijungti prie Socialinių dirbtuvių veiklos kviečiame dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Akmenės Socialinių Paslaugų Namai, tel. +370 425 56125 arba į savo gyvenamosios vietos seniūnijos socialinio darbo organizatorių.
X