Naujienos

Šviečiantys moliūgai 2018.11.02

Šiais metais miesto aikštė pasipuošė šviečiančiais moliūgais. Savo raganaitę pagaminome ir mes. O šiandien važiavome pasigrožėti besišypsančiais moliūgais ir pasisemti idėjų kitiems metams!

Svečiuose pas „Viltis“ bendriją 2018.10.25

Ruduo - metų laikas, kai nuvysta ryškiaspalvės gėlės, ima lyti lietus, niaukiasi dangus. Tačiau juk tik rudenį galime išvysti nuostabiomis spalvomis pasipuošusius krentančius medžių lapus... Šiandien aplankėme „Viltis" bendriją ir kartu besišnekučiuodami kūrėme savitus rudeniškus medžių lapus.

Kūno kultūros ir sporto diena 2018.10.15

Tai, kad reguliarus fizinis aktyvumas yra naudingas,tikriausiai žino daugelis, tačiau neretai šios žinios būna labai greitai pamirštamos, todėl motyvacijos mankštintis neretai pritrūksta.

Kūno kultūros ir sporto diena yra puiki proga dar kartą pakalbėti apie sporto naudą ne tik jaunystėje, bet ir sulaukus garbaus amžiaus. Ta proga į svečius pasikvietėme Akmenės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro kineziterapeutę Ingridą, kuri mums parodė, kokius pratimus bei mankštą galime atlikti savarankiškai namuose. Vyr. slaugytoja Virginija papasakojo apie sporto bei aktyvaus gyvenimo svarbą senatvėje, aptarė, kokių ligų padeda išvengti judėjimas ir parodė, kaip senjorai aktyviai leidžia savo laisvalaikį užsienyje. Pabandėme ir mes!

Rudens lauko ekspozicija - konkursas „Raibuliuojantis ruduo" 2018.10.08

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą rudens lauko ekspozicijai - konkursui „Raibuliuojantis ruduo".

Sėkminga žvejyba, kai pagauni bent vieną laimiki, o kai užkimba auksinė žuvelė, ji išpildo tris tavo pačius slapčiausius norus. Kiekvienas žmogus slapčia pasvajoja, ko paprašytų auksinės žuvelės... Jis ją pagavo ir Jis dar turi 3 norus!

Visi kartu gražią popietę vykome pasidžiaugti išradingais kraštiečių eksponatais, kurie papuošė miesto aikštę.

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena 2018.10.02

Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Labai norime padėkoti Akmenės rajono jauniesiems policijos rėmėjams, kurie šį gražų rytą atvyko visus gyventojus pasveikinti su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena! Smagu, kai aplanko, smagu, kai dovanoja savo dėmesį ir šypsenas.

Išvyka į Žagarę 2018.09.26

Nepabūgę rudeniškos žvarbos šiandien išsiruošėme į Žagarę. Norėjome aplankyti jau seniai matytas vietas bei pamatyti dar neregėtų vaizdų. Žagarė - nedidelis miestelis, tačiau pamatėme tiek daug gražių istorinių objektų bei gamtos stebuklų. „Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį. " Šventasis Augustinas. Mus keliavimas gydo, prablaško ir suteikia daug gerų emocijų!

Atgal 1 ... 9 10 11 12 13 ... 23 Pirmyn
X