Naujienos

Motinos dienos minėjimas 2018.05.02

„Kai tylūs medžiai tyliai ošia,
Kai švelnios bangos paliečia tave,
Kai jūros žvaigždės tavo galvą puošia,
Kai skamba seno žvėjo vieniša daina,
Kai vėjas suvelia tau plaukus,
Ir suklykia žuvėdra skambančiu balsu,
Tada sakyk gi, mama, užsimerkus: „Gyvenimas yra gražus!“

Šiandien visoms mamoms savo gerą nuotaiką, trankią muziką ir dainas dovanojo visiems gerai pažįstami šaunūs Naujosios Akmenės miesto ir kaimiškosios seniūnijos žmonių su negalia bendrijos vyrai!

Renginys „Ačiū Tau, mama, už meilę“ 2018.04.30

Penktadienį ne tik sveikinome medicinos darbuotojus su jų profesine švente, bet popietę taip pat praleidome klausydami skambių melodijų ir grožėdamiesi šokiais renginyje „Ačiū Tau, mama, už meilę", skirtame paminėti Motinos dieną.

Medicinos darbuotojų diena 2018.04.27

Mieli medicinos darbuotojai,

Nuoširdžiai sveikiname Jus profesinės šventės proga ir dėkojame už nuoširdų rūpestį, atsakingą darbą, suteiktą viltį, šypseną, paguodos žodį ir išsaugotą kiekvieną gyvybę.

Tegul Jūsų profesionalumas, sergėjantis brangiausią mūsų turtą – sveikatą, būna visų vertinamas ir branginamas. Kasdieninėje kovoje su skausmu telydi Jus ne vien įtampa ir atsakomybė, bet ir nuoširdūs dėkingumo žodžiai, kantrybė ir geranoriškumas.

Su Jūsų švente!
Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai

Spektaklis 2018.04.22

Šią gražią ir saulėtą pavasario popietę Naujosios Akmenės muzikos mokyklos teatrinio ugdymo jaunuoliai padovanojo susimąstyti priverčiantį L. Klemkaitės spektaklį „Žaidimas be taisyklių“.

„Pumpurėliai 2018“ 2018.04.16

Penktadienis - puiki diena nesėdėti namie! Vykome pasižiūrėti gražių, nuotaikingų šokių, kurių gausą padovanojo į konkursą „Pumpurėliai 2018" atvykę šokėjai iš daugelio Lietuvos miestų.

Internetinių nuotraukų konkursas „Stiprinu sveikatą pavasarį“ 2018.04.16

Pavasaris - taip ilgai lauktas metų laikas, kai ima šildyti pirmieji saulės spinduliai, atbunda gamta, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore.
Kaip Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai stiprina savo sveikatą pavasarį?
1. Sportuojame, mankštinamės, nes mankštos sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerėja bendra fizinė ir raumenų būklė, sustiprėja kūnas.
2. Išeiname į lauką pasivaikščioti, nes juk, kas daugiau juda, tas mažiau serga, ir pasimėgauti saulės spinduliais tam, kad organizmas pasigamintų vitamino D
3. Geriame daug vandens, nes metams bėgant žmogaus organizmas sausėja ir taip priartina įvairias ligas, o vanduo leidžia išvalyti organizmą, suteikia energijos, gerina virškinimo sistemą - galėtume vardinti ir vardinti vandens naudą mūsų organizmui
4. Stengiamės daug juoktis, šypsotis
5. Valgome česnaką, citrinas, kurie pasižymi organizmui naudingomis savybėmis

Atgal 1 ... 11 12 13 14 15 ... 22 Pirmyn
X