Naujienos

Valentino diena

Pasitikdami Valentino dieną susirinkome į rytmetį, kuriame visi dainavome žinomas ir mėgstamas lietuvių liaudies dainas. Socialinių paslaugų namų gyventoja Vladislava Čepulienė deklamavo savo kūrybos eilėraščius, Zofija Monienė padainavo savo jaunystės dainas apie meilę. Šventės akcentu tapo vienas gyventojas, vardu Valentinas. Ne tik nuo meilės žodžių ar pasipuošimų raudona spalva, bet ir nuo smagiai praleisto laiko, ši diena įgavo kitokią prasmę.

A. Vaičiakausko ir jo vadovaujamo merginų ansamblio koncertas

Sausio 17 d. antrosios dienos pusę Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojams praskaidrino Ventos kultūros namų mėgėjų meno kolektyvo vadovo A. Vaičiakausko bei jo vadovaujamo merginų ansamblio koncertas. Netrūko skambios, gražios, melodingos, muzikos. Prisiminus lietuviškų melodijų pynes, gyventojai pritardami atlikėjams uždainavo kartu, pakilo nuo kėdžių įsiliedami į šokio sūkurį. Dėkojame už koncertinę programą, kuri pradžiugino žiūrovus ir paliko geras emocijas visiems susirinkusiems.

Trys karaliai

Trys karaliai – šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Po Jėzaus Kristaus gimimo Trys Karaliai aplankė užgimusį kūdikėlį, atnešė jam dovanų. Sakoma, kad nuo Kalėdų iki Trijų karalių, diena pailgėja per gaidžio žingsnį. 

Sausio 8 dieną, įspūdingai apsirengę trys išminčiai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras aplankė Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojus, kurie savo atvykimu pradžiugino mus, linkėjo sveikatos, laimės, sėkmės, ramybės ir santarvės. Šį gražų susitikimą vainikavo kartu sugiedota giesmė. Smagu, kad į mūsų duris pasibeldžia kiti miesto bendruomenės nariai, kuriems rūpi aplankyti mus. O mes visada ir visų laukiame.

Antra vieta už gražiai papuoštą aplinką

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai laimėjo antrą vietą konkurse „Aplinkos šventinio apšvietimo apžiūra“ už gražiai papuoštą aplinką didžiosioms metų šventėms. Sausio 6 d. apdovanojimas buvo įteiktas socialinių paslaugų namų direktoriui V. Paškevičiui. Teikiant apdovanojimą, vicemeras A. Nicius pasidžiaugė ne tik žiemos šventiniu laikotarpiu puošiama aplinka, bet ir vasaros laikotarpiu vis gražėjančia teritorija.

Ekskursija į Klaipėdą

Šių metų sausio 3 d. saulėtą žiemos rytą Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai, lydimi socialinių darbuotojų R. Buivydienės ir S. Rimkuvienės, vykome į Klaipėdą. Uostamiestyje aplankėme žaliaskarę grojančią eglutę, ant kurios žibėjo laivelių burės. Taip pat buvome prie sniego rutulio, kurio viduje visą laiką krenta sniegas, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Nuėjome prie miesto simbolio –laivo "Meridiana", kuris yra vienas iš turistų lankomiausių vietų uostamiestyje, esantis miesto centre, kairiajame Danės krante. Matėme Undinės statulą, apvaikščiojome Klaipėdos senamiestį. Po įspūdingos ekskursijos namo grįžome pilni gerų emocijų.

Gyventojai: Z. Šamarina, S. Selenienė, R. Staponkus ir A. Bazaras.

Atgal 1 ... 109 110 111 Pirmyn
X