Naujienos

Kūno kultūros ir sporto diena 2017.10.06

Viena valanda sporto užima tik 4 procentus paros!

Spalio 7 d. - kūno kultūros ir sporto diena. Ta proga mūsų įstaigoje esančioje sporto salėje kineziterapeutė Sandra pravedė senjorams pritaikytą mankštą. Tokios mankštos sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerėja bendra fizinė ir raumenų būklė, susitiprėja kūnas.

Rudens lauko ekspozicija – konkursas „Sparnuotas ruduo“ 2017.10.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą rudens lauko ekspozicijai - konkursui „Sparnuotas ruduo".
Meilė yra ta jėga, kuri žmones jungia vienas su kitu, su aplinka,su pasauliu. Meilė gydo ir priverčia džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.
Meilei nėra jokių ribų! Jie skrenda, nes myli...

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena 2017.10.02

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga mūsų gyventojus atvyko pasveikinti mažieji l/d „Žvaigždutė" vaikučiai, kurie padovanojo gražių dainelių, šokių ir daug šypsenų!

Renginys „Pabūkime kartu” 2017.09.29

Rugsėjo 29 d. palydėdami besibaigiantį rugsėjį, vykome į Naujosios Akmenės kultūros rūmuose žmonių su negalia organizuojamą renginį „Pabūkime kartu". Pasisėmėme gerų emocijų, nuotaikos, o dingusi elektra tik dar kartą įrodė, kad nėra jokių kliūčių, kai viską darai su gera nuotaika ir iš širdies!

Šventėme socialinių darbuotojų dieną 2017.09.27

Rugsėjo 27 d. minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Profesinės šventės proga nuoširdžiai sveikiname visus socialinius darbuotojus. Jūs visada arčiausiai tų, kuriems labiausiai reikia užuojautos, supratimo ir šilumos. Linkime nepavargti kasdienybės rūpesčiuose ir toliau dalintis tuom, ką turite geriausio ir gražiausio! Su profesine švente!
Nuotraukose įamžintos akimirkos iš šiandienos ryto, kuomet gyventojai sveikino mūsų įstaigos socialinius darbuotojus ir dėkojo už jų darbą, atsidavimą ir švelnumą.

 

Integralios pagalbos namuose Akmenės rajone teikiamų paslaugų aptarimas 2017.09.22

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai 2017 m. gegužės mėnesį pradėjo teikti integralios pagalbos į namus paslaugas Akmenės rajono gyventojams. 
Siekdami suteikti daugiau informacijos apie integralios pagalbos į namus paslaugą bei aptarti jau turimą patirtį, organizavome susitikimą su Akmenės rajone dirbančiomis socialinėmis darbuotojomis, socialinio darbo organizatorėmis, NVO atstovais bei visais žmonėmis, kurie norėjo sužinoti daugiau informacijos apie šią gana naują paslaugą mūsų rajone.
Įstaigos direktorius V. Paškevičius pristatė projekto „Integruotų socialinės globos ir slaugos paslaugų modelis Akmenės rajono savivaldybėje“ tiklą, uždavinius, siekius. 
Apie savo darbo funkcijas papasakojo socialinė darbuotoja V. Spirienė, slaugytoja R. Norkienė , kineziterapeutė - masažuotoja S. Šinušienė. Darbuotojų teigimu, integrali pagalba namuose ypač reikalinga žmonėms, turintiems didelių sveikatos problemų, dėl senatvės ar negalios, bet norintiems gyventi savo namuose.

Atgal 1 ... 21 22 23 24 25 ... 27 Pirmyn
X