Naujienos

„Sidabrinės linijos“ iniciatyva 2017.06.07

Šiandien pas mus svečiavosi "Sidabrinės Linijos" projektų vadovė Saulė Salvija Babrauskaitė, kuri mūsų gyventojų tarybos nariams papasakojo apie vienintelę Lietuvoje nemokamą draugystės ir bendravimo telefonu paslaugą garbaus amžiaus asmenims.
Tad senjorai buvo kviečiami nepabijoti pasinaudoti galimybe ir susirasti „telefoninį draugą", su kuriuo galėtų reguliariai pasikalbėti.

Tėvo dienos minėjimas 2017.06.02

„Mintie, pilna linkėjimų šviesos, Skrisk pūko lengvumu pas širdžiai mielą… Nutūpus ant ramios jausmų bangos Jam išdainuoki tai, ką kalba mano siela..."

Šiandien prisiminėme Tuos, kurie mus supo ir kėlė iki debesų, Tuos, kurie mumis rūpinosi, Tuos, kurie savo tvirtomis rankomis mus saugojo nuo blogo. Prisiminėme savo TĖVELIUS ir skyrėme Jiems gražiausius žodžius, gražiausias melodijas ir dar kartą mintimis pabuvome kartu su Jais.

Aplankė l/d „Atžalynas“ mažieji draugai! 2017.05.30

Šiandien mus aplankė l/d „Atžalynas" vaikučiai. Mažieji mūsų draugai padovanojo gražių dainelių, eilėraštukų, šokelių. Visi patys gražiausi žodžiai buvo skirti mamoms, tėveliams, močiutėms ir seneliams! Vaikučiai taip pat pamokė, kaip reikia daryti masažą, norint atsipalaiduoti po dienos. Labai džiaugiamės ir dėkojame darželio auklėtojoms bei vaikučiams už tokį šiltą, gražų, pilną juoko ir šypsenų pasirodymą!

 

Akmenės rajono socialinių paslaugų namams – 25- eri! 2017.05.22

2017 metų gegužės 18 dieną socialinių paslaugų namams sukanka 25-eri! Per visus gyvavimo metus būtų sunku suskaičiuoti, kiek įvyko koncertų, renginių, kiek aplankė svečių, kiek gražių žodžių ir padėkų buvo išgirsta ir išsakyta. Per jubiliejinį laikotarpį Akmenės rajono socialinių paslaugų namuose įvyko trejos vestuvės. Liūdėdami  atsisveikinome su 388 bendruomenės nariais. Atrodo, prabėgę metai buvo kupini pačių įvairiausių emocijų, tačiau daugiausiai – gerų! Minint šį gražų jubiliejų, visą savaitę, nuo pat gegužės 15 iki gegužės 19, šventėme ir kvietėme visus mūsų bičiulius prisijungti prie mūsų ir prisiminti kartu praleistus metus!  Stengemės, kad visą savaitę mūsų socialinių paslaugų namuose nenutiltų juokas ir nuo veidų nedingtų šypsenos.

Savo šventinę savaitę pradėjome aplankydami bendruomenės kapus, prisimindami savo anapilin išėjusius gyventojus. Prieš Šv. Mišias socialinės darbuotojos ir gyventojai paruošė pasirodymą, kuris privertė prisiminti prabėgusias dienas. Šv. Mišiose dalyvavo ir bažnyčios choras, kuris padovanojo nuostabių giesmių puokštę. Po Šv. Mišių visi drauge žiūrėjome nuotraukų montažą ir prisiminėme prabėgusius metus. [...]

Gyvenimo šventė

Pavasaris. Gegužės mėnuo. Pas mus didelė šventė. Šitiems namams gegužės 18 dieną 25 metai, kai priėmė gyventi senus ir neįgalius žmones. Gimiau Akmenėje, einant į pabaigą ir mano gyvenimui pati susiradau šituos nuostabius namus. Man taip pat šventė, nes gegužės mėnesį 19 dieną jau metai, kai čia gyvenu, o gegužės 15 dieną dar ir vardo dieną švenčiu.

Dabar aprašysiu, kaip jaučiuosi čia gyvendama. Daug ligonių ir gulinčių ir vaikštančių čia esam. Pavasaris, vėl galim gerėtis saulėtomis dienomis, sutvarkyta aplinka. Koks grožis, kai matau aplink skleidžiančius medžių lapus: beržai, kaštonai ir daug kitų, visi prižiūrimi, sodinami ir nauji medeliai. Visi darbuotojai sąžiningai atlieka jiems priklausančius darbus, o mes neįgalieji, senoliai galime džiaugtis tokia aplinka ir mūsų pačių priežiūra. [...]

Šv. Velykų laukimas

Lietingą balandžio 6 dieną mūsų namuose vyko Šv. Velykų mišios.

Marginti kiaušinius didelėje kompanijoje – kur kas smagiau ir įdomiau! Tad kartu su bendrija „Viltis", marginome kiaušinius ir puošėme jais lauko medelį, kad ne tik patys gyventojai, bet ir praeiviai gatvėse, galėtų pasidžiaugti mūsų margučiais!

Belaukiant šv. Velykų šventės pas mus svečiavosi Ramučių gimnazijos 2 klasės mokiniai su savo auklėtoja Sigita Dacyte. Jaunimas aplankė gyventojus kambariuose, su jais pabendravo ir kiekvieną pasveikino padarytais darbeliais.

Atgal 1 ... 23 24 25 26 27 Pirmyn
X