Naujienos

Svečiavosi l/d „Atžalynas„ vaikai

L/d „Atžalynas“ vaikučiai lankėsi pas mus. „Obuoliukų“ grupės vaikai padovanojo lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“. Po spektaklio jaunieji artistai aplankė čia gyvenančio grupės draugo Arijaus prosenelę Emiliją, jis jai padovanojo savo pieštą atvirutę, sveikindamas su pavasariu. Vėliau vaikai lankėsi įstaigos kabinetuose, susipažino su veiklomis, uždavė darbuotojams jiems rūpimus klausimus, į kuriuos jie atsakė. Atsisveikinome su viltimi, kad ir kitą kartą vaikai aplankys mus su nauju vaidinimu.

Dauno sindromo diena

Kovo 21d. – Pasaulinė Dauno sindromo diena. Šia proga, Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacija rengė akciją, kurios metu kvietė megzti skirtingas vienos poros kojinytes. Kovo 21d. įvairiuose Lietuvos miestuose bus neatlygintinai dalijamos visų megztos kojinytės, kurios primins, kad saulė šviečia ne tik danguje. Prie šios nuostabios akcijos su malonumu prisijungė mūsų gyventoja Stefanija Selenienė. Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad turime tokių aktyvių ir kūrybingų žmonių!

Moterų diena

Žemėje būtų daug tuštumos, jei nebūtų Jūsų nešamos šviesos, meilės, vilties ir tikėjimo, kad rytojus bus gražesnis ir saugesnis!

Tarptautinės moterų dienos proga, Akmenės rajono socialinių paslaugų namus aplankė bendrija "Viltis" ir Akmenės muzikos mokyklos birbyninkų ansamblis, vadovaujamas A. Gulbino, kurie dainomis, nuoširdžiais žodžiais ir melodijomis, džiugino mūsų moteris!

Spektakliai 2017.03.27

Kovo 27 dieną švenčiama Teatro diena. Šiai progai Naujosios Akmenės muzikos mokyklos teatrinio ugdymo moksleiviai lankėsi pas mus ir parodė E. Tolvaišienės muzikinę pasakaitę „Debesėlis“ ir E. Untulio „Meilė – ne žaislas“. Senoliai turėjo galimybę pasidžiaugti mažųjų žaismingumu, skambant linksmoms melodijoms palinguoti ir paploti. Vyresniųjų moksleivių suvaidintas pasakojimas apie pirmąją meilę daugelį sugrąžino į jaunystės laikus. Pasirodymai baigėsi, tačiau įspūdžiai dar gyvi ir šiandien.

Užgavėnės

Velniukai smagiai man per petį tapšnoja, ir šakėm ore ratus vis vedžioja. Klausia, gal kartais blynų turiu, iš nuostabos burnos pravert negaliu! Akmenės rajono socialinių paslaugų namai triukšmingai išlydėjo žiemą ir pasitiko ateinantį pavasarį! Nei vienas gyventojas neliko neaplankytas. Didelį džiaugsmą bei nuostabą išreiškė gyventojai, kurie patys negali judėti, tačiau sulaukė būrio žydukų. Gyventojai noriai prisijungė prie iniciatyvos, iš anksto ruošėsi drabužius. Amžius linksmintis – ne riba!

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Juk visi mes esame LIETUVA, o LIETUVA  – tai mes! Vasario 16 d.  – ypatinga data kiekvieno lietuvio širdyje. Minėdami iškilią vasario 16 d. šventę, dainomis, eilėraščiais bei išsakytomis mintimis, pasistengėme susiburti ir uždegti vieni kitus tikėjimu valstybės ateitimi, pasidalinti meile tėvynei ir dar kartą prisiminti, kokia didi garbė yra būti lietuviais.

Atgal 1 ... 24 25 26 27 Pirmyn
X