Naujienos

Psichikos sveikatos diena

Visame pasaulyje spalio 10 d. minima Psichikos sveikatos diena. Ta proga Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sudalyvavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos skelbtame konkurse kuriame Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojai pasidalino savo patarimais, kaip kasdien reikėtų stiprinti savo psichinę sveikatą. Dėkojame Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai visos Akmenės rajono socialinių paslaugų namų bendruomenės vardu, kad penktadienio rytas nudžiugino ne tik patekėjusia saule bei pasirodžiusia pirmąją šalna, bet ir netikėtai sulauktomis dovanomis. Gautos dovanos Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojams kasmet primins šią prasmingą akciją, kada ir vėl dalinsis savo patarimais prie karštos arbatos puodelio.

Kūno kultūros ir sporto diena 2017.10.06

Viena valanda sporto užima tik 4 procentus paros!

Spalio 7 d. - kūno kultūros ir sporto diena. Ta proga mūsų įstaigoje esančioje sporto salėje kineziterapeutė Sandra pravedė senjorams pritaikytą mankštą. Tokios mankštos sustiprina širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerėja bendra fizinė ir raumenų būklė, susitiprėja kūnas.

Rudens lauko ekspozicija – konkursas „Sparnuotas ruduo“ 2017.10.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai sukūrė eksponatą rudens lauko ekspozicijai - konkursui „Sparnuotas ruduo".
Meilė yra ta jėga, kuri žmones jungia vienas su kitu, su aplinka,su pasauliu. Meilė gydo ir priverčia džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.
Meilei nėra jokių ribų! Jie skrenda, nes myli...

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena 2017.10.02

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga mūsų gyventojus atvyko pasveikinti mažieji l/d „Žvaigždutė" vaikučiai, kurie padovanojo gražių dainelių, šokių ir daug šypsenų!

Renginys „Pabūkime kartu” 2017.09.29

Rugsėjo 29 d. palydėdami besibaigiantį rugsėjį, vykome į Naujosios Akmenės kultūros rūmuose žmonių su negalia organizuojamą renginį „Pabūkime kartu". Pasisėmėme gerų emocijų, nuotaikos, o dingusi elektra tik dar kartą įrodė, kad nėra jokių kliūčių, kai viską darai su gera nuotaika ir iš širdies!

Šventėme socialinių darbuotojų dieną 2017.09.27

Rugsėjo 27 d. minima Lietuvos socialinių darbuotojų diena. Profesinės šventės proga nuoširdžiai sveikiname visus socialinius darbuotojus. Jūs visada arčiausiai tų, kuriems labiausiai reikia užuojautos, supratimo ir šilumos. Linkime nepavargti kasdienybės rūpesčiuose ir toliau dalintis tuom, ką turite geriausio ir gražiausio! Su profesine švente!
Nuotraukose įamžintos akimirkos iš šiandienos ryto, kuomet gyventojai sveikino mūsų įstaigos socialinius darbuotojus ir dėkojo už jų darbą, atsidavimą ir švelnumą.

 

Atgal 1 ... 35 36 37 38 39 ... 41 Pirmyn
X