Naujienos

Darbo siūlymas 2017.12.19

Svečiuose Ramučių gimnazijos moksleiviai 2017.12.07

Gražų gruodžio 6 dienos rytą pas gyventojus į svečius atvyko Ramučių gimnazijos mokiniai su auklėtoja S. Dacyte. Moksleiviai aplankė senolius jų kambariuose, kiekvienam padovanojo savo kurtus kalėdinius dirbinius, pasveikino artėjančių švenčių proga bei linkėjo sveikatos, gerų ateinančių 2018 - ųjų metų bei šypsenų. Šis rytas senjorams buvo iš tiesų turiningas bei išskirtinis. Džiugu sulaukti tokių nuoširdžių, kūribingų moksleivių bei jų auklėtojos, kurių dėka senjorų veidus papuošė šypsenos, o kai kurių - ir džiaugsmo ašaros!

Tarptautinė draugo diena 2017.11.29

„Draugo žodžiai ir nuoširdūs patarimai gaivina širdį kaip aliejai ir brangūs kvepalai"..

Lapkričio 29 d. - Tarptautinė draugo diena. Draugas – didelė vertybė. Šiandiena prisiminėme savo draugus, kurie yra šalia, kurie kadaise buvo šalia. Padiskutavome apie draugystę kaip vertybę, prisiminėme senus jaunystės draugus, pasidalinome savo mintimis, kurias užrašėme ant gėlių žiedų. 
Pasveikinkite ir branginkite savo draugus!

„Augame širdimi - 2017" 2017.11.23

Sulaukę pirmojo sniego ir palydėdami paskutines rudens dienas, išsiruošėme į Menų festivalį neįgaliesiems „Augame širdimi - 2017", kurį organizavo Naujosios Akmenės muzikos mokykla. Festivalyje turėjome progos sudalyvauti meninėse dirbtuvėse, kuriose visi kartu spalvinome širdis. Pasiklausyti gražių melodijų mus pakvietė svečiai ne tik iš mūsų rajono, tačiau ir kaimynai latviai. Pasisėmėme gerų emocijų ir grįžome laimingi bei pailsėję!

Svečiuose lopšelis – darželis „Buratinas“ 2017.11.15

Trečiadienio rytą pas mus į svečius atvyko lopšelio - darželio „Buratinas" vaikai. Mažieji mūsų draugai paruošė sportinę programėlę: papasakojo, kas yra olimpiada, kvietė prisijungti senelius pajudėti, pasimankštinti. Gyventojams vaikai padovanojo linksmų dainelių, šokių, daug geros nuotaikos.

Receptų konkursas „Gardus ir sveikas ruduo“ 2017.11.13

Lapkričio 8 d. – Europos sveikos mitybos diena. Minint šią dieną, Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo receptų konkursą „Gardus ir sveikas ruduo“. Mūsų aktyviosios gyventojos su malonumu sutiko dalyvauti konkurse. Jos pagamino sveikuoliškus keksiukus be miltų, cukraus. Keksiukai gavosi labai gardūs, o svarbiausia –  sveiki.

Atgal 1 ... 52 53 54 55 56 ... 60 Pirmyn
X