Naujienos

Motinos diena 2021.05.04

Visos mūsų įstaigos mamos teigia, kad šiemet motinos diena buvo pati geriausia. Mamos susilaukė itin didelio dėmesio, dėka nuoširdžių, tolerantiškų, geraširdžių žmonių. Lietuvoje buvo pradėta ypatinga gerumo iniciatyva "padovanok gėlę MAMAI iš senelių namų". Akcijos pradininkė: Galdikaite Diana. Tariame Jums didelį ačiū, už Jūsų įdėją ir sukurtą dėmesį mamoms. Taip pat, norime padėkoti, Jolanta Papirtienė, kuri atstovavo Akmenės rajoną ir suorganizavo nuostabias dovanėles mūsų mamoms. Už nuostabias dovanėles dėkojame:

Gražina Montviliene "Gėlės pas Gražiną", Sigita Sungailaite Fokiene, Gėlių Salonas Eros Eligija Bartkė, Toma Bačiulė "Puokštė", Vida Alijošienė Gėlės TikTau, Gitana Milaknienė. Už neįtikėtino skonio tortą norime padėkoti Rima Rimkeviciene, už mielas atvirutes dėkojame Akmenės lopšelio darželio „Gintarėlis", meškučių grupei.

VISIEMS DIDELIS AČIŪ!

Motinos diena 2021.04.30

Galima teigti, kad motinos diena visame pasaulyje yra pati gražiausia šventė. Mamos užaugina nuostabius vaikus, dėl jų perlipa "Everesto kalnus", aukoja visa save, kad tik vaikai būtų sveiki ir laimingi. Žodyne nėra tiek daug žodžių, kad galėtų būti galima apibūdinti mamas, nes jos yra tikras stebuklas. Šiandiena įstaigos mamytėms, gyventojoms ir darbuotojoms, buvo įteiktos niekada nenuvystančios gėlės. Šios gėlės visada joms primins, kad mamos - gražiausios gėlės.
Ačiū Jums už meilę, už naktis bemieges, už švelnumą rankų, šilumą širdies.
Visada Jūs būsite kaip gražiausias žiedas gėrio ir kantrybės, džiaugsmo ir vilties.

Mamos diena 2021.04.29

Šiandien gyventojams - ypatingai jautri diena. Motinos diena proga vykome aplankyti savo mamų išėjusių anapilin. Uždegtos žvakutės ir meile spinduliuojančios gėlės papuošė mamų kapus.

Informacija dėl gyventojų lankymo! 2021.04.22

Nuo 2021 m. balandžio 22 d. asmenims, persirgusiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir asmenims pasiskiepijusiems nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) yra taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės, negu kitiems asmenims. Persirgę asmenys norintys aplankyti savo artimuosius, turi pateikti patvirtinančius dokumentus, kad diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjus ne daugiau kaip 180 dienų. Paskiepyti asmenys – turi pateikti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) skiepų pasą. Šiame punkte nurodytų asmenų teisė į švelnesnes karantino režimo priemones patvirtinta valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatyta tvarka.

Atvykstant į įstaigą, privaloma išankstinė registracija. Registruotis skambinant socialinėms darbuotojoms nurodytais telefonais darbo metu (I-V 8:00 – 17:00) :

Socialinių darbuotojų kabinetas

8 425 56125

Gražina Griciūtė 

8 645 32046

Kristina Ežerskytė

8 603 89620

Greta Vasiliauskienė

8 645 32044

REIKALAVIMAI:

  1. Įstaigos lankymo patalpoje aplankyti gyventoją galima iki 15 minučių. Gulinčių, nevaikštančių gyventojų lankymas organizuojamas jų kambaryje .
  2. Įstaigos lauko teritorijoje gyventojo lankymas gali trukti iki 30 minučių.
  3. Aplankyti gyventoją vienu metu gali tik vienas asmuo.
  4. Būtina išlaikyti saugų  atstumą ( rekomenduojama 2 m.).
  5. Būtinos apsauginės veido kaukės ir rankų dezinfekavimas.
  6. Lankymas leidžiamas iki 19.00 val.

Maloniai prašome Jūsų supratimo ir reikalavimų laikymosi, nes tik visų mūsų bendrų pastangų dėka galėsime apsaugoti save ir Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojus, bei užtikrinsime, kad aplinka būtų saugi.

Įsakymas P-127 dėl tvarkos patvirtinimo (PDF)

Šv. Velykos namuose 2021.04.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai teikia ir pagalbos į namus paslaugas senjorams bei neįgaliesiems. Laikui bėgant, tarp lankomosios priežiūros darbuotojų ir paslaugų gavėjų užsimezga artimas ryšys. Vieni kitus sveikina su gimtadieniais ar kitomis šventėmis. Šios Šv. Velykos ne išimtis, drauge numargintas ne vienas kiaušinis tikros draugystės simbolis.

Atnaujinta informacija dėl pirties 2021.04.06

Galima išankstinė registracija nurodytu mob. 8 645 90905

Atgal 1 ... 61 62 63 64 65 ... 96 Pirmyn
X