Naujienos

Konsultacija 2017.12.22

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai kreipėsi į LR Viešųjų pirkimų tarnybą prašydami, kad į įstaiga atvyktų specialistai, kurie pakonsultuotų darbuotojus viešųjų pirkimų klausimais. Labai džiaugiamės, kad į įstaigos prašymą buvo sureaguota labai operatyviai ir jau 2017 m. gruodžio 22 d. Akmenės rajono socialinių paslaugų namų darbuotojus atvyko konsultuoti Viešųjų pirkimų tarnybos Prevencijos ir pirkimo sutarčių priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Golcevas. Buvo aptarti įstaigos vykdomi maisto produktų, vaistų, sauskelnių, statybos darbų bei kt. viešieji pirkimai. Buvo gauta labai daug naudingos informacijos, kuri bus labai aktuali vykdant tolimesnius viešuosius pirkimus. Taip pat gautos žinios padės įstaigos lėšas naudoti dar racionaliau.

Nuotraukose: Viešųjų pirkimų tarnybos Prevencijos ir pirkimo sutarčių priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Golcevas, Akmenės rajono socialinių paslaugų namų ūkio dalies vadovė Lina Bauer, Akmenės rajono socialinių paslaugų namų vadybininkė Berta Andriuškienė

Svečiuose Akmenės gimnazijos moksleiviai 2017.12.19

O kaip smagu, kad antrą dieną iš eilės mus lanko svečiai! Antradienio rytą į svečius atvyko nemažas būrys Akmenės gimnazijos moksleivių ir jų mokytoja. Gimnazistai gyventojams atvežė Akmenės gimnazijos mokinių bei mokytojų suneštas dovanas bei pačių keptus sausainius. Gyventojai labai džiaugėsi ne tik maloniomis dovanėlėmis, bet ir iš mokinių gautu dėmesiu ir nuoširdžiais palinkėjimais.

Laikraštukas 2017.12.19

Darbo siūlymas 2017.12.19

Svečiuose Ramučių gimnazijos moksleiviai 2017.12.07

Gražų gruodžio 6 dienos rytą pas gyventojus į svečius atvyko Ramučių gimnazijos mokiniai su auklėtoja S. Dacyte. Moksleiviai aplankė senolius jų kambariuose, kiekvienam padovanojo savo kurtus kalėdinius dirbinius, pasveikino artėjančių švenčių proga bei linkėjo sveikatos, gerų ateinančių 2018 - ųjų metų bei šypsenų. Šis rytas senjorams buvo iš tiesų turiningas bei išskirtinis. Džiugu sulaukti tokių nuoširdžių, kūribingų moksleivių bei jų auklėtojos, kurių dėka senjorų veidus papuošė šypsenos, o kai kurių - ir džiaugsmo ašaros!

Tarptautinė draugo diena 2017.11.29

„Draugo žodžiai ir nuoširdūs patarimai gaivina širdį kaip aliejai ir brangūs kvepalai"..

Lapkričio 29 d. - Tarptautinė draugo diena. Draugas – didelė vertybė. Šiandiena prisiminėme savo draugus, kurie yra šalia, kurie kadaise buvo šalia. Padiskutavome apie draugystę kaip vertybę, prisiminėme senus jaunystės draugus, pasidalinome savo mintimis, kurias užrašėme ant gėlių žiedų. 
Pasveikinkite ir branginkite savo draugus!

Atgal 1 ... 63 64 65 66 67 ... 71 Pirmyn
X