Naujienos

Dievo siųsti angelai 2021.01.20

Savanoriai-Dievo siųsti angelai. Mums sunkiu laikotarpiu į duris pasibeldė trys nuostabios moterys, kurios negalvodamos apie atlygį, apie darbo krūvį ir riziką, atvyko mums padėti nuo pat pradžių. Esame be galo dėkingi šioms moterims Irenai Beišinienei, Renatai Miliuvienei, Jovitai Kupstienei. Taip pat, esame dėkingi visiems, kurie susisiekė su mumis ir norėjo padėti. Ačiū!

Šviesa tunelio gale 2021.01.14

01-14 į įstaigą atvyko COVID-19 ,,Pfizer'' vakcinos. Tą dieną buvo paskiepyta net 85 asmenys (gyventojai ir darbuotojai). Tai sudaro 90% norinčių skiepytis gyventojų ir darbuotojų(kurie nesirgo ar neserga COVID-19). Norime padėkoti VŠĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui už efektyvią, greitą pagalbą ir už glaudų bendradarbiavimą!

Sausio 13 -oji 2021.01.13

Šiandien sausio 13-oji... Šią tragišką dieną mes prisimename kasdien...Lygiai prieš 30 metų, 1991 m. sausio 13 d. buvo atimta 14 nekaltų gyvybių, virš 500 žmonių buvo sužeista kovojant už laisvę. Atiduodame pagarbą ir tariame Ačiū tiems, kurie kovojo už laisvą Lietuvą!

Įstaiga ieško savanorių! 2021.01.07

Jūs esat mūsų didžiausias stebuklas! 2020.12.18

Jūsų kūrybingumas ir nuoširdumas sugraudino ne tik mūsų gyventojus, bet ir darbuotojus. Net nesitikėjome sulaukti tokio didelio dėmesio, mus pasiekė laiškai net iš pačio Kauno! Ačiū Angelina Lapinskaitė, kuri tai suorganizavo. Ačiū mūsų patiems mažiausiems iš ikimokyklinio ugdymo skyriaus "Buratinas". Ir patiems didžiausiems mokyklinukams iš Ramučių gimnazijos. Ačiū visiems praeiviams. Tik Jūsų dėka, Šventės tapo ne tokios ir liūdnos, vienišos. ????

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai įvertinti! 2020.12.08

2020 metų gruodžio 4 dieną Akmenės rajono socialinių paslaugų namus pasiekė puiki žinia - įstaigai suteiktas Europos socialinių paslaugų kokybės užtikrinimo sistemos EQUASS Assurance ženklas. Gautas EQUASS Assurance įvertinimas rodo, kad įstaiga atitinka visus keliamus kokybės sistemos reikalavimus ilgalaikės ir trumpalaikės socialinės globos paslaugoms. Suteiktas įvertinimas skatina įstaigą ir toliau tobulėti, analizuoti savo tolimesnę veiklą, siekti dar geresnių rezultatų. Siekiant gauto įvertinimo padarytas didelis darbas aptariant įstaigos veiklos kryptis, siekiant kuo didesnio gyventojų įgalinimo jiems svarbiais gyvenimo klausimais. Ypač didelis darbuotojų įnašas rengiant tvarkas,  siekiant rezultatų - rodo didelį susitelkimą, komandinį darbą ir supratimą, kad yra ir bus teikiamos kokybiškos paslaugos, atitinkančios kokybės standartus.

 

 

 

Atgal 1 ... 64 65 66 67 68 ... 96 Pirmyn
X