Naujienos

KOVO 11 – OJI – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA 2018.03.11

Jaudinanti akimirka, kai Tautišką giesmę sustojo giedoti skirtingos kartos. Šios šventės prasmė svarbi tiek lopšelio - darželio „Atžalynas“ vaikučiams ir darbuotojams, tiek Naujosios Akmenės muzikos mokyklos teatrinio ugdymo vaikams, tiek mūsų namuose gyvenantiems senoliams. Kaip prasmingai skambėjo žodžiai „VARDAN TOS LIETUVOS“, kai juos giedojo visi, susirinkę į šventę. Vieni juos tarė su ateities siekiais, kiti permąstė atliktų darbų svarbą.

Kovo 8-osios šventė 2018.03.11

Viena pirmųjų pavasario švenčių – Kovo 8 – oji. Šią gražią popietę pasveikinti moterų atvyko šaunus būrys muzikantų, dainorėlių ir jų mokytojų iš Naujosios Akmenės muzikos mokyklos, kurie padovanojo pavasariu kvepiantį koncertą.

Vasario 16 d. minėjimas 2018.02.16

Vasario 16-oji - tai didelė šventė, didi mūsų visų diena. Šiandien gimtadienį švenčia ne tik Lietuva, bet ir kiekvienas jos pilietis. Drąsiai ženkime į naują šimtmetį, džiaukimės laisve, branginkime ją ir tvirtinkime kasdieniais savo darbais!
Šią gražią popietę į svečius atvyko mišrus choras „Bočiai", kurių vadovas A. Milius ir liaudiškų šokių kolektyvas „Bočeliai", kurių vadovė B. Viktoravičiūtė, kurie mums padovanojo šiltą, jaukią, pilną dainų ir šokių popietę.

Konkursas „Vasario 16 – ąją švęsk linksmai ir išradingai!“ 2018.02.14

„Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų. Rašom ir tariam jį kartu su kitais nemažiau vertais, garbinamais tautų ir valstybių vardais, norim, kad su pagarba mus ištartų." J. Marcinkevičius

Sustojome tą rytą kupini meilės Lietuvai, Lietuvai, su kuria patys kartu augome, brendome. Dabar mūsų galvas jau puošia sidabro sruogos, tačiau meilė Lietuvai, savam kraštui, kurį niokojo ir savinosi, kuris krito ir vėl kilo, niekada neblėso. Mes švenčiame kartu su visais, iškėlę rankas į viršų, kartu sudarydami trispalvę, kurią nešiojame širdyse jau 100 gražių pavasarių. Vėliavą laiko Akmenės rajone lankomosios priežiūros paslaugas gaunantys senoliai. Tremtinių ir karą pragyvenusių žmonių akyse spindėjo ašaros, rodančios kiek daug jiems tai reiškia. Tos trys spalvos...

Šv. Valentino dienos minėjimas 2018.02.14

Šv. Valentino dieną, kai raudonomis spalvomis pasipuošia parduotuvių vitrinos ir mokyklinukų žandai pasidabina lipniomis širdimis, mes skubame sveikinti savo artimųjų ir priminti jiems, kaip juos mylime. Dažniausiai materialūs dalykai džiugina akis, tačiau sielą glosto tik patys šilčiausi, nuoširdžiai ištarti žodžiai.

Šiandien mes juokaujame, šokame, šėliojame ir švenčiame meilę! Nes, o kada, jei ne dabar??

Laisvės gynėjų diena 2018.01.12

Minėdami tragiškas Sausio 13-osios dienos įvykių 27 metines ir Laisvės gynėjų dieną, susirinkome į rytmetį. Dar kartą mintimis grįžome į tą naktį, kuri neleido ramiai užmigti ir kuri 14 mūsų drąsių žmonių visgi buvo paskutinė..Dainavome dainas, skaitėme kurtus eilėraščius, pamąstymus, languose uždegėme žvakes.
Tegul žvarbūs vakarai neleidžia sušalti, o meilė Lietuvai sušildo mūsų visų širdis!

Atgal 1 ... 62 63 64 65 66 ... 71 Pirmyn
X