Naujienos

Įstaigos įžiebimas 2021.11.29

Įžiebti kalėdinius įstaigos papuošimus, paprastai, be šventinės įžangos - visiška nuodemė. Kalėdų senis išgirdęs apie tokią nuostabią mūsų šventę trumpam su dovanėlėmis priklydo pas mus šiltos arbatos ir gardžių sausainių. Pašokom, padainavom ir įsiamžinome prie nuostabių papuošimų, kuriuos ruošė mūsų paties darbuotojai!

Šv. Mišios 2021.11.26

Kol vieni džiausmingai puošė mieste eglutę, kiti ieškojo ramybės Šv. Mišiose. Mišios buvo skirtos advento pradžiai, vikaras Justinas pašventino mūsų rankų darbo vainiką, bei papasakojo apie advento laikotarpį. Gyventojų iniciatyva per Šv. Mišias buvo meldžiamasi už Akmenės rajono socialinių paslaugų namus, jų vadovus, personalą bei visus gyventojus.

Eglučių miškas 2021.11.26

Nors vakar oras mus visai nelepino, tačiau vis tiek važiavome papuošti eglutę savo išradingais varpeliais. Mūsų puoštą eglutę galite rasti Naujojoje Akmenėje tarp vaikų pasaulio ir kultūros rūmų, atnaujintoje alėjoje.

DĖMESIO 2021.11.26

DĖMESIO! INFORMACIJA ARTIMIESIEMS DĖL GYVENTOJŲ LANKYMO!
Nuo 2021 m. lapkričio 23 d. asmenims, persirgusiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir asmenims pasiskiepijusiems nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) yra taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės. Persirgę asmenys norintys aplankyti savo artimuosius, turi pateikti patvirtinančius dokumentus, kad diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjus ne daugiau kaip 180 dienų. Paskiepyti asmenys – turi pateikti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) skiepų pasą. Šiame punkte nurodytų asmenų teisė į švelnesnes karantino režimo priemones patvirtinta valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatyta tvarka.
Atvykstant į įstaigą, privaloma išankstinė registracija. Registruotis skambinant socialinėms darbuotojoms nurodytais telefonais darbo metu (I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 - 15:45) :
Socialinių darbuotojų kabinetas - 8 425 56125
Gražina Griciūtė - 8 645 32046
Kristina Ežerskytė - 8 603 89620
Greta Vasiliauskienė - 8 645 32044
REIKALAVIMAI:
1. Įstaigos lankymo patalpoje aplankyti gyventoją galima iki 15 minučių. Gulinčių, nevaikštančių gyventojų lankymas organizuojamas jų kambaryje .
2. Įstaigos lauko teritorijoje gyventojo lankymas gali trukti iki 30 minučių.
3. Aplankyti gyventoją vienu metu gali tik vienas asmuo.
4. Būtina išlaikyti saugų atstumą ( rekomenduojama 2 m.).
5. Būtinos apsauginės veido kaukės ir rankų dezinfekavimas.
6. Lankymas leidžiamas iki 19.00 val.
Maloniai prašome Jūsų supratimo ir reikalavimų laikymosi, nes tik visų mūsų bendrų pastangų dėka galėsime apsaugoti save ir Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojus, bei užtikrinsime, kad aplinka būtų saugi.

Pasiruošimas eglučių miškui 2021.11.18

Ruošiames kalėdinei iniciatyvai “Eglučių miškas”. Pasirinkome antrinę žaliavą - plastiką. Na, ir ką gi tie gyventojai dabar sugalvojo?? O gi margus ir šventiškus varpelius gaminti! 
Po darbingo dailės užsiėmimo, susirinkome smagiose mankštose ir dainavime!
Prie varpelių gaminimo prisidėjo ir mūsų nuostabieji darbuotojai.

Pyragų diena 2021.11.05

Šiandien mūsų įstaigoje pakvipo įvairūs aromatai nuo desertų, kuriuos pagamino darbuotojai! Mūsų darbuotojai nekantravo parodyti savo kulinarinius sugebėjimus, tai iškepė ne tik skanius pyragus, bet ir kitokius įvairius gardėsius!
Šios dienos tikslas buvo ne tik pasidalinti savo skanumynais, bet ir paaukoti pinigėlius tiems, kuriems šiuo metu labiausiai reikia. Kad ir kaip gardžiai kvepėjo mūsų pyragai, bet visiems buvo svarbiausia pirmiau paaukoti pinigėlius. Auka buvo renkama Akmenės rajono gyvūnų mylėtojų draugijai, popietės metu buvo surinkta 142 eur!
Besigardžiuojant pyragais, taip pat įvyko apdovanojimai komandoms, kurie dalyvavo helovino šventėje.
Atgal 1 ... 62 63 64 65 66 ... 106 Pirmyn
X