Naujienos

Akmenės rajono Socialinių paslaugų namų 32 gimtadienis 2024.05.17

Jau 32 metus Akmenės rajono žmonės kuriems reikalingos paslaugos turi savo jaukius, šiltus, bendrus namus, kuriuose gyventojams nuolat ištiesiama pagalbos ranka! Čia nestinga gero žodžio, šilumos, bendrumo jausmo ir šypsenos!
32 gimtadienis į bendrą renginį subūrė Akmenės rajono socialinių paslaugų namų bendruomenę.
Dėkojame dainininkams Aurimui Švažui ir Dovydui Kumpikevičiui už tokias emocijas, kokių dar neturėjome! Šio dueto dėka buvo džiaugsmo, jaudulio, šypsenų, sveikinimų, pačių geriausių emocijų kupina diena. Didžiulis ačiū už garso kokybę Donatui Rakščiui.
Dėkojame Ukrainietiško maisto laboratorijai ir Vaidui Beišinui padovanojusiems, mūsų kiemelyje, pasivaišinimą tikrais ukrainietiškais barščiais.
 

Socialinės Dirbtuvės 2024.05.16

Startavo projektas „PERĖJIMAS NUO INSTITUCINĖS GLOBOS PRIE BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ SOSTINĖS REGIONE, VIDURIO IR VAKARŲ LIETUVOS REGIONE“ Nr. 07-018-P-0001

Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su proto ir/ar psichikos negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje.

Projektas skirtas suaugusiems darbingo amžiaus asmenims turintiems intelekto ir (ar) psichikos negalią.

Pagal projektą teikiamos SOCIALINIŲ DIRBTUVIŲ paslaugos.

Socialinių dirbtuvių paskirtis – didinti asmenų su intelekto ar psichosocialine negalia įsidarbinimo atviroje darbo rinkoje galimybes, ugdyti, lavinti ir palaikyti bendruosius ir specialiuosius darbinius įgūdžius, atliekant prasmingas darbinio užimtumo veiklas, nukreiptas į konkrečios prekės, produkto gamybą ar paslaugos atlikimą.

Akmenės rajono gyventojai (jų artimieji), norintys dalyvauti socialinių dirbtuvių veikloje turi kreiptis į Akmenės rajono socialinių paslaugų namus, tad laukiame Jūsų!Adresas: Respublikos g. 28, LT-85154 Naujoji Akmenė

Telefonas: +370 425 56125
El. paštas: info@akmenespn.lt
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2024–2029 m.
Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.
Daugiau apie projektą ir jo vykdomas veiklas: https://pertvarka.lt/projektas-perejimas-nuo.../


 

Tarptautinė slaugytojų diena 2024.05.13

Muzika, kaip lietus, po lašą įsiskverbia į širdį ir ją atgaivina! Štai taip pasveikinome mūsų slaugytojas su Tarptautine slaugytojų diena!

Pojūčių sodas 2024.05.13

Šiandien individualios priežiūros darbuotoja Rita Valentukevičienė su kolege Vale Galkontiene ir gyventojais padirbėjo prie kuriamo Pojūčių sodo. Siekiamybė, kad kiekvienas gyventojas pajustu augalėlių kvapa, paliestų lapelių ir žiedų struktūrą... Prisiliestų prie gamtos.

Sporto žaidynės 2024.05.10

Gegužės 10 d. Akmenės socialinių paslaugų namų gyventojus subūrė kineziterapeutė Sandra Šinušienė! Visi kartu smagiai tarpusavyje pasivaržėme, kartu pajudėjome ir besijuokiant papildėme vitamino C atsargas!

Bingo 2024.05.09

Kaip jauku mums visiems būryje!

Atgal 1 2 3 ... 106 Pirmyn
X