Naujienos

Šv. Velykos namuose 2021.04.06

Akmenės rajono socialinių paslaugų namai teikia ir pagalbos į namus paslaugas senjorams bei neįgaliesiems. Laikui bėgant, tarp lankomosios priežiūros darbuotojų ir paslaugų gavėjų užsimezga artimas ryšys. Vieni kitus sveikina su gimtadieniais ar kitomis šventėmis. Šios Šv. Velykos ne išimtis, drauge numargintas ne vienas kiaušinis tikros draugystės simbolis.

Atnaujinta informacija dėl pirties 2021.04.06

Galima išankstinė registracija nurodytu mob. 8 645 90905

Velykinių kiaušinių marginimas 2021.04.02

Vis dar marginame kiaušinius.. Šį kartą, truputį viskas lengviau. Gyventojai pasitelkė fantaziją užpildydami kiaušinukų trafaretus. Šios grožybės papuošė mūsų įstaigą. Taip pat norime pasveikinti visus su artėjančiom Šv. Velykom! Gražių ir tvirtų margučių, šiltų ir ramių Šv. Velykų!

Pro sunkius debesis prasimušę saulės spinduliai jau nepasiduos ir netrukus virs šviesiomis dienomis. Todėl dalinamės su Jumis šventiniu džiaugsmu ir linkime švęsti Velykas su pilna tyrumo ir vilties širdimi.

Velykinė lauko ekspozicija 2021.04.02

Šiemet velykinė lauko ekspozicija vyksta kiek kitaip. Kiekvienas dalyvis turi įgyvendinti vaikų piešinius. Įgyvendinti nebuvo lengva, vaikai kiaušinius pagamino labai kruopščiai ir dailiai. Stengėmės kuo labiau atkartoti gautus vaikų trafaretus, tačiau truputį ir improvizavome. Ačiū visiems prisidėjusiems, pagaminant šį velykinį kiaušinį.

Išrinkta įstaigos Darbo taryba 2021.03.31

Praėjus 3 metų Darbo tarybos kadencijai, kovo mėnesį buvo paskelbti nauji rinkimai. Rinkimų metu pasiūlyti 7 kandidatai, iš kurių 3 daugiausiai surinkusių balsų išrenkami į įstaigos Darbo tarybą. Sveikiname naujas Darbo tarybos nares ir linkime sėkmės!

 

Pasiruošimas Šv. Velykoms 2021.03.31

Nusprendėmė, kad Šv. Velykų papuošimams paskirsime likusias 3 darbo dienas iki švenčių. Šiandien puošėme medinius kiaušinius, pagrąžinome juos servetėlėmis, dažais, nupieštais paveiksliukais, siūlais. Viskas vyko taip smagiai, kad prie mūsų prisijungė įstaigos direktoriaus pavaduotoja Aurelija Laurinaitienė.

Atgal 1 2 3 ... 34 Pirmyn
X